Kdy jste dovolili svým dětem první lásku?

Anonymní
15.11.20 09:52

Kdy jste dovolili svým dětem první lásku?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, asi raději anonymně, protože zmíním kamarádku, v kolika letech jste dětem dovolili první lásky/partnery. Nemyslím tím 13 nebo 15+, ale 18 a více… Včera jsem se po dlouhé době viděla s kamarádkou, téměř 3/4 jsme se neviděli, žije v zahraničí, v létě vždy jezdila do ČR, ale letos raději ne z pochopitelných důvodů, ale nakonec se rozhodla vrátit, důvody jsou osobní. Stavila se i se synem, já se ho zeptala, tak co už máš nějakou dívku? A hned jsem dostala od kamarádky seřváno, ať se ho vůbec neptám, že už škemral, jestli může na rande, ale že dokud nedodělá vysokou, tak u nich holky nevedou a okamžitě to zakecala, viděla jsem klukův zklamaný obličej… Docela jsem koukala, mému staršímu dítěti je 14 let a rozhodně bych rande (tím myslím kino, nebo nějaký výlet nezakázala, snad ani návštěvu u nás přes den, ale ted v téhle době by stejně pomalu nic nešlo). Máte to někdo podobně jako kamarádka? Jen teď nevím kdo je větší blázen nebo jestli mi z HO už nehrabe a neřeším kraviny :nevim:.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7598
15.11.20 09:56

To je snad vtip, ne?
Pokud se chlapec šprajcne, může ho ztratit.
Moje mati měla podobné tendence a vzešlo z toho hodně špatného. Moc se nevídame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
15.11.20 09:58

Já s prvním klukem chodila v 15 a s mým současným přítelem jsme už od mých 17 už 10 let a za tu dobu jsem udělala SŠ, VŠ. Rodiče mi do toho nikdy nemluvili, bylo důležité ať mám známky dobré a museli ho vidět a pak neřešili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
15.11.20 09:58

No buď je kamarádka na hlavu, nebo Ty jsi troll :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
15.11.20 10:08

To je troll ne? Jaky normalni rodic zakaze dospelemu diteti jit na rande? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14126
15.11.20 10:17

Doufám, že to není pravda 8o Jako normální rande (procházky, kino, kavárna atd.) si myslím, že úplně v pohodě od 15. Kamarádka je trhlá :nevim: aby kluka neztratila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 10:26

Jo, moji rodiče to tak měli :roll:. My jsme jim randili za zády, bylo lepší, když to nevěděli a nestresovali se, že bychom nedodělali školu. Nejstarší ségra opravdu nikoho neměla, až po vejšce a vůbec to nedopadlo dobře. Takže ano, existují takoví rodiče. A myslím si, že je to úplně pitomý přístup. Anonym nebo smazat prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
24729
15.11.20 10:29

Od 15 můžou. Starší syn začal v 16, mladší až po 20, dceři je 11, ta má zatím čas.
Pokud si budou s někým mačkat ruku ve 13 a proběhne nevinná pusa, nevidím na tom nic špatného. Ovšem bez sexu.
Nezakazovala bych, nemuselo by to dopadnout dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
15.11.20 10:31

:lol: Me se syn neptal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8568
15.11.20 10:35

To víš že jo trolliku. A při prvním sexu jim mamka bude svítit ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44594
15.11.20 10:38
@Kriss Tina píše:
To je troll ne? Jaky normalni rodic zakaze dospelemu diteti jit na rande? 8o

A jaky normální dospělý dítě ho poslechne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 10:42

@karkarka vždyť píšu, že má kamarádka, ne já :D Pokud to moc vadí, odtajním se, ale nechci zde uvádět kolik mi je a kolik je dětem neanonymně :/, proto je možnost anonym no ne? :D

• Citovat
  • Nahlásit
21
15.11.20 10:45

Už vůbec to,,dovolovat lásku" je uhozený na hlavu. Neřešila bych v kolika letech ale s kým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 10:46

Já jsem nemohla chodit s nikým až do 18 let, nesměla jsem ani s kamarádkami nikam chodit, strávila jsem díky své žárlivé a narcistické matce hodně osamělé mládí. I po 18. roce mě pořád kontrolovala, kádrovala, stíhala, manipulovala a vydírala. Nejdůležitější kritérium pro kluka, se kterým budu chodit, aby jí měl taky rád a byl ochotný jí pomáhat, až bude stará. Svému dítěti bych to neudělala. Jistě, že mám o dceru strach, ale přece jí nezavřu do vězení. Jasně, budu jí vychovávat k tomu, že vzdělání je důležité a neměla by si nechat udělat dítě v 17 a vykašlat se na školu, ale to snad není takový problém.

• Citovat
  • Nahlásit
18811
15.11.20 10:52

8o já asi blbě vidím. Dovolovat dětem první lásku? To snad přijde samo, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat