Kdy jste kupovaly výbavičku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luciehav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 13:27
Kdy jste kupovaly výbavičku?

Ahoj holky chtěla sem se zeptat, kdy jste kupovaly první výbavičku a věci na miminko? Já jsem 34. týden a ještě nemám nic, jsem z toho trochu nervózní :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 47094 příspěvků 11.10.14 13:29

@luciehav a proc jeste nic nemas? Mam uz vetsinu nakoupenou, jsem 23+4. Chtela jsem nakupovat pozdeji, ale dostala strach, ze bych musela treba pozdeji lezet v nemocnici. A v mem okoli jsem zacala s nakupy jako posledni :lol:

chokolitka
Stálice 79 příspěvků 11.10.14 13:29

Ahoj, jéé to já už jsem ve 34.tt měla skoro všechno :) ale je fakt, že hodně věcí jsem „podědila“ a z práce jsem musela odejít už ve 30.tt :) takže jsem se nudila..

mrs.gendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 13:31

Pokud jsi nervozni, tak zacni :nevim:
porizovala jsem postupne od 4 mesicu tehu. Uz jsem vedela pohlavi a to byl pro me signal ke startu ;) aspon jsemse nenudila a mela klid pri nakupovani a vybirani.

Ivčis
Závislačka 4397 příspěvků 11.10.14 13:33

Ahojky já už měla taky všechno doma. Jen kočárek jsem měla na prodejně :palec:. Když se dáš na velký nákup tak pořídíš vše třeba ve 3 dnech. Nestresovala bych se ale nenechávala bych už více času. My kupovali postupně aby nebyla pryč celá výplata v jednom měsíci ;).

blumen
Hvězda diskuse 47094 příspěvků 11.10.14 13:34

@mrs.gendy clovek navic objevi behem te delsi doby hodne vyhodnych akci, vlastne proto jsme zacali uz driv, hodne jsme uz usetrili

mončís
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 13:36

Pamatuju si, že jako první jsme měli autosedačku, a to jsem neměla ještě potvrzené, že jsem těhotná od doktora :lol: Ale během těhotenství jsem vše měla. Do 7. měsíce určitě…

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 11.10.14 13:36

U prvniho od konce prvniho trimestru a ted u druhe od urceni pohlavi. A to jsem vlastne nakupovala jen obleceni, kazdy mesic balik plenek… Ve 34.tt nic nemit je docela nezodpovednost. Prvniho jsem porodila 35.tt a nemit veci nachystane asi by me klepla pepka. Nez nakoupis, vyperes, vyzehlis, nachystas, nehlede na to, ze vybavicka neni jen par tisic

blumen
Hvězda diskuse 47094 příspěvků 11.10.14 13:36

@luciehav hlavni je mit seznam veci a vedet, kde to chces nakoupit. Vyplati se nakupovat pres internet. Pak mas doma vse za par dni ;) k tomu balik obleceni, v mem pripade pouziteho a jsi za vodou. Jeste to musis stihnout vse vyprat, vyzehlit, postavit nabytek. Zacala bych uz ted

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 11.10.14 13:36

Poridila jsem dost obleceni jeste pred otehotnenim a pak zbytek. Kocar, postylku a takove veci jsem zacla davat dohromady pred nastupem na materskou. Mas nejvyssi cas, proc neporizujes? Navic ted ke konci tehotenstvi jsem docela hotova, nic nezvladam a vsechno je bolestivy. Taky by clovek mel pocitat s predcasnym porodem.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 11.10.14 13:38

@luciehav ja jsem poprve rodila 36+3. Ted me doktor jemne pripravil na to, ze by se to mohlo opakovat, ne-li driv. Poprve jsem byla rada, ze jsem 2 tydny pred uz mela vse vyprano a vyzehleno. Do skrinky jsem to stejne prerovnavala za provozu, podle toho, jak se mi to hodilo. Postylku manzel sestavoval kdyz jsem byla v porodnici, tu jsem povlekla raz-dva. Molitanove prebalovaci podlozky na pracku a skrinku do pokoje jsem mela vybrane a pritel je koupil na prodejne, kdyz vyzvedaval kocarek (ten byl zaplaceny uz 3 mesice pred predpokladanym TP).

socina
Závislačka 4108 příspěvků 11.10.14 13:40

Zleží na tom jak jsi na tom finančně. Někdo kupuje vše nové, zajde do obchodu a koupí. Já jsem první věc koupila asi v 10.tt a to 2 prostěradla do postýlky ve výprodeji a pak postupně když jsem někde něco viděla za dobrou cenu. Teď čekáme druhé (vypadá to na kluka) tak už pomalu ale jistě dokupuji modré věci

socina
Závislačka 4108 příspěvků 11.10.14 13:47

@Gabulle : ty plenky to je dobrý nápad, taky už máme 2 balíky jedniček pampersek. Pak to neni taková šleha. Když si vezmu že ty dva velké balíky (dohromady asio 150 plen) má cca na měsíc, pak budu někde pátrat po akčních plenkách?! Celá žhavá

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 11.10.14 13:47

@luciehav no a jestli budes kupovat novy kocarek a nebude na prodejne, pocitej tak mesic, nez prijde.

Nuníček
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 11.10.14 13:48

Já nakupovala tak od začátku druhého trimestru, 34tt se mi zdá pozdě, vzhledem k tomu, že malý se narodil 36+0, tak jsem neměla vše ani vypráno a nažehleno (to jsem chystala, když mě propustili a malý byl v nemocnici, což teda není moc ideální). Jinak jsme neměli po kom dědit a vzhledem k tomu, že jsem většinu věcí kupovala přes inzeráty, bazárky a burzy tak to trvalo déle. Jestli máš dost peněz a chceš vše nové, není problém zajet do spec. obchodu a nakoupit vše najednou nebo to během 1 dne objednat přes net.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >