Kdy jste měly pozitivní test po KET a kdy pri

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 06:06
Kdy jste měly pozitivní test po KET a kdy pri

Ahoj holky, chtěla bych vědět kdy jste měly pozitivní testíky?

Mám 2 děti přirozeně, u nich jsem měla druhou čarku v limitu 5 spíš 6 dní před menstruaci.
Teď mám v sobě 6denni hatchujici blasticku (4den) a test bílý. Mám 4 dny do menstruace. Asi není šance co?
Jak jste to měly vy? Díky moc :palec: :*

Reakce:

splendis
Kecalka 147 příspěvků 12.10.18 07:01

Neblazni, 4 den je brzo… testovat se má cca 12 den. Někdo muže mít pozitivní tt brzo, ale každý sme jiný…nemůžeš se podle toho řídit.Jinak já měla dušíka 9 den, sice to nedopadlo ale to už je jiná… jinak držím palce aby se povedlo

tininas
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 12.10.18 07:36

Ahoj.

Měla jsem ET také 5/6denní blastocystu a testovala jsem 8. den (nevydržela jsem). Byla tam slabá čárka. Jsem přesvědčená, že testovat se o den dřív nic tam nebude.

Ještě vydrž, 4. den je strašně brzy.

Přeji, aby to klaplo.

Celina
Závislačka 3556 příspěvků 12.10.18 08:39

Predesílám, že nejsem lovec duchů. Testovala jsem vždy nejdřív 10.den a pokud čárka byla, tak jsem byla těhotná, pokud bylo bílo, tak už se později nic neukázalo. Hodně štěstí :mavam:

Janli
Kelišová 6242 příspěvků 12.10.18 09:18

Testovala jsem až 14 den, šest biochemických těhotenství mě naučilo, že ani duch nic neznamená. Co netrvá týden po vynechané menzes, to není těhotenství.

liiizzza
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 18:58

@tininas muzu se zeptat mela jsi bolesti po ket před menstruaci nebo v době kdy měla přijít? ?? Bolí mě břicho presne jako každý měsíc před ms (jsem 5 den po ket )

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 09:32
Test 6 den 5denni embryo

Dobry den jsem 6 den po ket a mam dve čárky na testu. Pry je ro brzy. Od ovitrelle je ro 14 dni. Viz foto

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 09:51
@Anonymní píše:
Dobry den jsem 6 den po ket a mam dve čárky na testu. Pry je ro brzy. Od ovitrelle je ro 14 dni. Viz foto

Potichounku moooc gratuluji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >