Reklama

Kdy jste měly pozitivní test po KET a kdy pri

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 06:06
Kdy jste měly pozitivní test po KET a kdy pri

Ahoj holky, chtěla bych vědět kdy jste měly pozitivní testíky?

Mám 2 děti přirozeně, u nich jsem měla druhou čarku v limitu 5 spíš 6 dní před menstruaci.
Teď mám v sobě 6denni hatchujici blasticku (4den) a test bílý. Mám 4 dny do menstruace. Asi není šance co?
Jak jste to měly vy? Díky moc :palec: :*

Reklama

Reakce:

splendis
Kecalka 104 příspěvků 12.10.18 07:01

Neblazni, 4 den je brzo… testovat se má cca 12 den. Někdo muže mít pozitivní tt brzo, ale každý sme jiný…nemůžeš se podle toho řídit.Jinak já měla dušíka 9 den, sice to nedopadlo ale to už je jiná… jinak držím palce aby se povedlo

tininas
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 12.10.18 07:36

Ahoj.

Měla jsem ET také 5/6denní blastocystu a testovala jsem 8. den (nevydržela jsem). Byla tam slabá čárka. Jsem přesvědčená, že testovat se o den dřív nic tam nebude.

Ještě vydrž, 4. den je strašně brzy.

Přeji, aby to klaplo.

Celina
Závislačka 3044 příspěvků 12.10.18 08:39

Predesílám, že nejsem lovec duchů. Testovala jsem vždy nejdřív 10.den a pokud čárka byla, tak jsem byla těhotná, pokud bylo bílo, tak už se později nic neukázalo. Hodně štěstí :mavam:

Janli
Kelišová 5662 příspěvků 9 inzerátů 12.10.18 09:18

Testovala jsem až 14 den, šest biochemických těhotenství mě naučilo, že ani duch nic neznamená. Co netrvá týden po vynechané menzes, to není těhotenství.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >