Kdy jste na něj po rozchodu přestaly myslet?

Anonymní
15.9.21 01:57

Kdy jste na něj po rozchodu přestaly myslet?

Ahoj!
Už je to téměř půl roku od rozchodu a už se mě okolí ptá, zda jsem pořád sama. Začínám se poprvé cítit, že jsem možná pomalá?
Vztah trval 5 let.
Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho to trvalo vám a jak dlouho ten vztah trval.. kdy přišel konečně jeden celý den, kdy jste si ani jednou na moment na něj nevzpomněly? A bylo to někdy i bez toho, že byste si našly někoho jiného nebo to vždy bylo tím, že jste našly novou lásku a zapomněly na starou? Díky za příběhy!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.9.21 06:30

Tohle je těžké, zvlášť po 5letech. Já osobně nechápu, jak si někdo hned do půl roku (ne-li dříve) někoho najde. To snad ani nejde ne? Mám pár takových známých, kteří střídají jednoho za druhým. Za mě osobně ale ne… Pokud někoho neopustím kvůli někomu jinému, jinak se mi představa se do 2 měsíců odmilovat a zamilovat opravdu nezdá.

Člověk si Tím musí projít, tady opravdu jen čas pomůže. Já osobně bych nechtěla chodit s někým, kdo je čerstvě po rozchodu (zvlášť po 5letech). Bála bych se, že jsem jen most - převozce, taková záplata.

Takže si dej klidně na čas, půl roku je podle mě i ještě málo. Já na svůj nejdelší vztah „zapomínala“ asi cca rok. No během svého života jsem si na tohohle ex ale stejně párkrát (často) vzpomněla. Dnes spolu táhneme „už znova“ druhý rok. :srdce:

Každopádně se drž, dotazy ignoruj či na ně odpovídej s nadhledem. Ono to přejde. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
15.9.21 06:41

U mě to bylo brzo, asi tak druhý den po odstěhování. Jak sešel z očí… Ne, tak vzpomněla jsem si i pak, ale vždycky s úlevou, že už jsem sama. Vzpomenu si občas i dnes po letech, s úžasem, že jsem se ním nerozešla mnohem dřív. Mně se tím rozchodem velmi ulevilo. S manželem jsem začala chodit půl roku na to, dala bych si ráda i delší čas o samotě, bylo to fakt rychlé, ale nemohla jsem takového chlapa nechat jít :D. Už spolu čekáme dneska druhé mimino..
Nech tomu čas, já chodila i na psychologii, sice z jiného důvodu, ale ve výsledku mi to pomohlo i s tím rozchodem. Na okolí bych se zvysoka vykašlala, to jsou celkem drzí se podivovat, že jsi po půl roce stále sama. K podivení je spíš, když člověk skáče ze vztahu do vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16176
15.9.21 07:25

Rok trvalo to nejhorší, ale ještě se to pak táhlo další rok tak nějak, že se mi chvílemi zastesklo.. Půl roku je krátká doba. Divná nejsi. Všechno má svůj čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 07:44

Vzpomenu si i po letech. I když jsem vdaná a čekáme rodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
2131
15.9.21 07:56

Popravdě si na svý bejvalý vzpomenu i po x letech, u jednoho na srandičky co jsme zažili, u druhýho se mi i teď udělá fyzicky špatně z toho, že bych ho měla potkat, oba dva případy současnej přítel zná, stejně tak jako já jeho minulost a nemáme problém spolu o tom mluvit, ale je to tim, že je to prostě uzavřená minulost na kterou si občas vzpomeneme. Jako když vzpomináš kam jsi chodila za školu, když jedeš kolem…
To že nikoho ještě nemáš je spíš dobře než špatně, aspoň nesáhneš po prvnim de*ilovi, abys zapomněla na toho bývalýho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 08:00

Já po rozchodu s ex ještě ne a jsou to 3 roky. Už na něj myslím méně ale tak 3× do měsíce. Byli jsme spolu 6 let

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 09:12

My spolu byli 7 let. Ale bylo v tom dite. Teprve ted po 3 letech jsem se vsim naprosto vyrovnana a vse prebolelo a umim si predstavit budovani noveho vztahu. Driv to neslo. Ne skrze zamilovanost. Jen se potrebovaly zahojit vsechny rany.
Neumim si predstavit, ze po X letech vztahu navazu do pul roku dalsi vazny vztah. Nejsi pomala, kdyz to ma prijit, tak to prijde. Dej si cas a na okoli kasli :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 12:11
@Anonymní píše:
Ahoj!
Už je to téměř půl roku od rozchodu a už se mě okolí ptá, zda jsem pořád sama. Začínám se poprvé cítit, že jsem možná pomalá?
Vztah trval 5 let.
Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho to trvalo vám a jak dlouho ten vztah trval.. kdy přišel konečně jeden celý den, kdy jste si ani jednou na moment na něj nevzpomněly? A bylo to někdy i bez toho, že byste si našly někoho jiného nebo to vždy bylo tím, že jste našly novou lásku a zapomněly na starou? Díky za příběhy!

záleží na okolnostech rozchodu. Já se rozcházela ještě v době, kdy jsem ho milovala, nicméně jsem si po 4 letech přiznala, že on mě sice má možná rád, ale velké ústupky kvůli mě nikdy nedělal, takže spíš taková nouze, než láska z jeho strany. Drželo mě to intenzivně rok, méně dva roky a že bych si vůbec nevzpomněla, to není ani teď, když mám po 3,5 letech nového partnera.

• Citovat
  • Nahlásit
24765
15.9.21 15:14

Asi hodně záleží, v jakým stádiu ten vztah opouštíš.
Já třeba odcházela po skoro dvaceti letech, ale poslední dva, tři už to šlo nějak na levačku.
Vzpomenu si i dneska (máme dítko ve střídavce, visíme na tel. klidně třikrát do týdne a něco řešíme), ale ne se slzou v oku.
Z dnešního pohledu bylo nejhorší období od chvíle, kdy sme to rozštípli, do chvíle, kdy jsem se odstěhovala. Chodit dva měsíce po baráku, kterýmu sem víc než polovinu života říkala domov, to bylo skličující. Myslela sem hodně na syna, který to nesl těžce (ale zase pozoruhodně rychle se oklepal), no prostě to na mě padalo, i sem si pobrečela a to jsem měla pocit, že už ho nemiluju, odchod vlastně v hlavě plánovala už leta.

Jak sem se odstěhovala, bylo o 1000% líp. I synovi. Z nového bydlení byl vlastně nadšenej, to nám oběma hodně ulevilo. To byl asi největší předěl, to, co bylo, nechat za sebou a začít znovu :srdce:
No a půl roku na to jsem poznala chlapa, se kterým doteď žiju, zamilovala se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 21:09

@slivovickapalena jé, to je krásný příběh! :srdce:
Ještě mě teda zajímá, jestli to není vlezlé, jak dlouho jste spolu v první etapě vztahu byli? A věděla jste od rozchodu hned že jej chcete zpátky - nebo návrat byl nečekaný?:-)

• Citovat
  • Nahlásit
5997
15.9.21 21:41
@Anonymní píše:
Ještě mě teda zajímá, jestli to není vlezlé, jak dlouho jste spolu v první etapě vztahu byli? A věděla jste od rozchodu hned že jej chcete zpátky - nebo návrat byl nečekaný?:-)

Ajaj… Hlavně prosím tě nečekej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 21:53

@Maria37 no, už si dokážu představit ten život bez něj a cítím, že se posouvám, ale samozřejmě myšlenka nějakého romantického návratu tam je, ale doufám, že na to mám snad ještě trochu nárok.. že to ještě není tak dlouho po rozchodu :D

• Citovat
  • Nahlásit
16.9.21 06:24
@Anonymní píše:

No… já osobně se zapřela, že už ne. Když jsme se poprvé rozešli, byl to teda roční vztah, zkoušeli jsme to ještě 2× během dvou měsíců dát do pořádku. Takže už jsem to znova zkoušet nechtěla. Navíc se po rozchodu choval nepříjemně. My ve vztahu neměli nějaké velké neshody, jen jsme prostě každý chtěl něco jiného v tu chvíli.

No, moje maminka tvrdila, že oba potřebujeme ještě dospět a pak by nám to mohlo fungovat, že jsme super dvojka. A maminky přece mají vždycky pravdu :D

Ale nechci, abys to brala tak, že máš čekat na nějaký návrat. Naopak. A pokud to tak má být, tak si k sobě cestu poté najdete. A nebo ne… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
16.9.21 14:28
@Anonymní píše:
Ahoj!
Vztah trval 5 let.

Byli jsme spolu čtyři roky. Odešel ode mě za jinou. Pominulo to když jsem si našla za půl roku jiného muže. Obcas si na něj vzpomenu i teď ale spíš kamarádský. Jsem ráda že to tak dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat