Kdy jste na sobě poprvé poznaly těhotenství?

Anonymní
8.2.21 15:16

Kdy jste na sobě poprvé poznaly těhotenství?

Ahoj, otázka je jasná - kdy poprvé jste pocítily, že jste těhotné? Jsem v 8. týdnu a mám pocit, že se nezměnilo vůbec nic, nemám ani trochu příznaky, břicho ani náznakem neleze, trochu mi to je líto :lol: Nevědět to od doktora, tak mě to ve snu nenapadne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
250
8.2.21 15:21

Mezi 9. a 10. týdnem jsem zjistila těhotenství tak že mi bylo hrozně zle u oběda i když jsem měla šílený hlad a začali mě bolet prsa ale takovým způsobem že jsem si je musela držet při chůzi ze schodů. Na břicho je ještě brzo :D já jsem celý život sportovala a břišní svaly prostě nedovolily bříšku růst, takže jsem neměla žádné břicho ani na porodním sále. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 15:22

Břicho bych nepoznala od toho, kdy se trochu víc naobědvám, a to jsem v 18. týdnu. V 8. ani být vidět snad ještě nemůže… Jinak já jsem to zjistila tak, že mě začala bolet prsa a několik dní mě bolelo v podbřišku (myslela jsem si, že každou chvíli dostanu MS), byla jsem asi tak v 7.-8. týdnu. Ale brzy potom mi začalo být blbě od žaludku, byla jsem hrozně unavená a přestalo mi chutnat kafe, a tak je to doteď.

• Citovat
  • Nahlásit
3276
8.2.21 15:23
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka je jasná - kdy poprvé jste pocítily, že jste těhotné? Jsem v 8. týdnu a mám pocit, že se nezměnilo vůbec nic, nemám ani trochu příznaky, břicho ani náznakem neleze, trochu mi to je líto :lol: Nevědět to od doktora, tak mě to ve snu nenapadne.

:-) no když mi kolem 10. týdne začalo být na zvracení :-) jinak bříško až okolo 16.týdne…pohyby tak 17-18 tt ale spíš jak bublinky v břiše, bolet začaly kopance o dost později

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4072
8.2.21 15:29

Hned druhý měsíc - chodila jsem do práce, ve tři doma a spala od těch tří až do rána několik dní po sobě :mrgreen: :lol: prostě neskutečná únava.. zato zvracení ani jednou..
a bolest prsou šílená (jakoby modřiny)..

bohužel to po 11t. nedopadlo, ale i tak v tomhle hezká zkušenost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
8.2.21 15:41

Zaroven s vynechanou ms me zacaly hrozne bolet prsa (to trvalo do 16tt). Takova bolest, ze jsem i spala ve sportovni podprsence, protoze jakmile se prsa jenom trosku pohly, tak jsem myslela, ze se zblaznim. Pri sprchovani jsem trpela, nemohla jsem se jich ani dotknout 😀
No a taky jsem porad spala, porad, porad, porad 😀
To preslo taky az tak v 16tt.
Jinak jsem zadne priznaky nemela a nemam (jsem 23tt s dvojcaty).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19149
8.2.21 15:48

Třetí těhotenství jsem poznala týden před menzes a tak jsem měla možnost si ho řádně vychutnat. Buď ráda, že ti nic není. Ty průvodní jevy těhotenství nejsou nic hezkýho a když už je zažíváš, dala bys nevím co, za bezpřízbakový těhotenství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
8.2.21 15:48

Asi 3 dny před ms. Mela jsem strašnou chuť na jaegermaister. A bulela jsem u filmu můj brácha má prima bráchu :lol: :lol: a to mi nedalo, že mě to tak dojalo a šla jsem si udělat test. :D a na podruhé to poznala na mě moje polovička taky cca den vynechání ms, udělal se mi opar poprvé v životě a pry jsem byla „umnoukana“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15371
8.2.21 16:13

V 8tt chceš břicho? To brzo. Ja to zacala pociťovat kolem terminu ms, z ničeho nic rýma, která nesla vysmrkat, jak se ukázalo je to tehotenska rýma, budu si užívat až do porodu, jako v prvnímtěhotenství, od 6tt příšerná bolest prsou, od 7tt jsem zacala zvracet jak Alík. Jsem aktuálně 18tt, prsa boli pořád, zvracim uz max 3× týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
8.2.21 16:18

Těhotenská rýma? To taky? 8o Už pár dní přemýšlím na co teď můžu mít alergii…
Jinak po testu pomalu všechny příznaky, bolavá prsa a to, že moc. Kovová pachuť v puse, únava, nechutenství, celodenní „podrakový“ pocit, naštěstí bez zvracení. Ale co vede je neustálé chození na malou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
8.2.21 16:27

Závidím. Od 6-7tt je mi nonstop mizerně, takže jsem si těhotenství nesmírně vedomá. Břicho čekám tak kolem 15-16tt nejdřív, sice mi vadí i legíny ale na obvodu se nic nezměnilo (11tt). V prvním těhotenství jsem měla viditelné břicho někdy po 25tt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.2.21 17:11

Mně začalo být zle kolem 6.tt, kdy jsem neměla na nic chuť a když už jsem se přinutila jíst, tak to byly miniaturní porce, jak se mi zvedal žaludek. Přirovnala bych to k silný kocovině (naštěstí bez zvracení), která trvala cca do 14/15.tt, jinak občasné svědění na prsech, jiný příznaky jsem nepozorovala.

Co se týče bříška, to v 8.tt ještě spíš nehledej, mně roste až teď kolem 21.tt, ale pořád je docela malý. Vidět je nejvíc večer, jak se v těle nahromadí všechny plyny, jak přes den jíš atd, tohle “nafukování” jsem pozorovala už někdy od 13.tt po večerech, ale těhu bříško to ještě nebylo. Na to si ještě asi počkáš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
8.2.21 18:56
@Anonymní píše:

U prvního vůbec, poznal to na mně chlap 🤭 U druhého hned ze začátku ty první týdny, strašný nevolnosti 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
9.2.21 07:02

Před menstruaci, která se nakonec nedostavila mě strašně bolely prsa a v podbřišku. Pár večerů (asi tak 4) jsem měla pocit na zvracení. Prsa mě občas bolí ještě teď, jsem ve 12 tt. Začíná mi trosku růst bříško, občas mě poboliva. Jinak žádné jiné příznaky nemám 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
9.2.21 07:22
@Anonymní píše:

Buď ráda, já to v 6.tt poznala tak, že jsem zvracela ze suchého rohlíku a kafe bylo najednou smradlavé a hnusné. Pak mi začaly extrémně vadit všechny pachy a většina vůní, a to až do konce. Nevolnostmi jsem naštěstí trpěla „jen“ cca 3 měsíce.
Bříško poprvé až od 4./5.měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat