Kdy jste oznámili partnerovi,že čekáte miminko?

113
16.11.15 19:57

kdy jste oznamili partnerovi,ze cekate miminko?

Devcata kdy jste oznamily manzelovi, ze jste tehotne? Me vysel test a jsem si vicemene jista, ze je to doopravdy tady.Jen nevim jestli pockat na ultrazvuk nebo oznamit hned…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7327
16.11.15 19:58
@šajtarka píše:
Devcata kdy jste oznamily manzelovi, ze jste tehotne? Me vysel test a jsem si vicemene jista, ze je to doopravdy tady.Jen nevim jestli pockat na ultrazvuk nebo oznamit hned…

ty jo…bych počkala na Štědrý den… :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10715
16.11.15 19:58

Já oznámila v podstatě hned a to třikrát…nikdy jsem to nevydržela a vůbec nijak s oznámením nepřekvapila jinak než s úsměvem a rychlostí mávajícího testíku před očima :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
16.11.15 20:00

Hned. Byl v praci. Vyfotila sem to a poslala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
16.11.15 20:00

Teda s těma vánocema…jen za předpokladu, že je dítě PLÁNOVANÉ nebo CHTĚNÉ…jinak to je asi risk… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
16.11.15 20:01

Manzelovi bych to řekla hned, rodině na vánoce. Super dárek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11994

Já jsem to volala. Dělala jsem si test když byl přítel v práci a nevydržela bych čekat až ho uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
@šajtarka píše:
Devcata kdy jste oznamily manzelovi, ze jste tehotne? Me vysel test a jsem si vicemene jista, ze je to doopravdy tady.Jen nevim jestli pockat na ultrazvuk nebo oznamit hned…

je to otec dítěte. proč by to pro něj mělo být překvápko :) překvápko vyrobte pro prarodiče, tetky/strýčky. ale chlap je tvůj a dítě je jeho, tak mu to azej říct hned :)

(jasně, tvoje věc ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
16.11.15 20:06

Ani by me nenapadlo mu to nerict hned :think: Ja mu v obou pripadech ukazala cerstve udelany test, takze to vedel tak dve minuty po me.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
16.11.15 20:06

Mno prave…dva nazory, nerikat az se zbytecne netrapi.. Rict, je to stejne tak jeho dite jako moje…Rodina dostane oznameni pod stromeckem, to je jasny. A pro manzela uz mam vymysleny zpusob jak mu to povim a strasne se na to tesim.Jen vaham jestli pockat na potvrzeni od doktorky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
16.11.15 20:08

Asi tak deset vteřin po tom, co jsem s testem vylezla ze záchodu :mrgreen: plánovala jsem, ze az to přijde, počkám na první kontrolu a nějak originálně to muzi oznámim a prd! Byla jsem z toho tak hotova, ze jsem mu to řekla hned… :mrgreen: ale ja jsem hrozná. Je pro me těžký udržet ve skrini i treba dárky k Vánocům. Mam z toho vzdy takovou radost, ze bych to všem nejradši dala hned, jak s tim z krámu přijdu domu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2338
16.11.15 20:11

Já jsem mu to oznámila ještě ten den, ale počkala jsem, až se uvidíme osobně. Po telefonu mi to přišlo blbý. Každopádně je to krásný okamžik, který stojí za to si vychutnat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70110
16.11.15 20:16

Hned jak se probudil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24411
16.11.15 20:17

Samozřejmě, že hned. Jako i kdyby něco nevyšlo, stejně by to na mě poznal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
16.11.15 20:19
@Šťopík píše:
Asi tak deset vteřin po tom, co jsem s testem vylezla ze záchodu :mrgreen: plánovala jsem, ze az to přijde, počkám na první kontrolu a nějak originálně to muzi oznámim a prd! Byla jsem z toho tak hotova, ze jsem mu to řekla hned… :mrgreen: ale ja jsem hrozná. Je pro me těžký udržet ve skrini i treba dárky k Vánocům. Mam z toho vzdy takovou radost, ze bych to všem nejradši dala hned, jak s tim z krámu přijdu domu…

jsem uplně to samý :D :D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama