Kdy jste oznámili těhotenství přátelům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysticlipstick
Kecalka 404 příspěvků 29.04.19 09:34
Kdy jste oznámili těhotenství přátelům?

Ahoj holky, chci se zeptat, kdy jste oznámili těhotenství přátelům? Jsou to naši společní přátelé, 4 z toho nejlepší přátelé mého manžela. Jsem v 16tt a mám před sebou screening, říkala jsem si, že až po screeningu, nicméně jsme teď pozváni na čarodějnice na každoroční grilovačku a to že nebudu pít by jim bylo asi divné :mrgreen: protože to byla vždycky jízda a teď bych asi ani moc netančila, spíš neskákala a tak :D Myslíte, že ještě počkat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 7712 příspěvků 29.04.19 09:36

My oznamovali dřív, u prvního někdy ve 12tt v hospodě manžel zamával ultrazvukem a u druhého už se to provalilo v cca 8tt, protože jsme byli na nějaké takové společné akci a já nepila. To je hned jasné, že jsem v tom nebo nemocná :mrgreen: :mrgreen:

pikola
Generální žvanilka 21079 příspěvků 29.04.19 09:37

To už bych klidně řekla, navíc už to je asi i vidět, ne? Důležitý screening je v 13tt, čekat až do 20je dost

Tichošlápek
Extra třída :D 14729 příspěvků 29.04.19 09:38

Hned po pozitivním testu.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4817 příspěvků 29.04.19 09:39

U mě to věděli všichni už od začátku, měla jsme se vracet do práce po prvním rodičáku a mezitím jsme musela znovu zůstat doma. Nic jsem netajila, i kdyby to nevyšlo, tak to tak mělo být :nevim:

Celia
Kecalka 319 příspěvků 29.04.19 09:39

Až po prvotrim. screeningu. Na firemním večírku jsem říkala že dobírám atb na zub :mrgreen: a to tam mám hodně dobrý přátele

Russet
Neúnavná pisatelka 16507 příspěvků 29.04.19 09:44
@Mysticlipstick píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, kdy jste oznámili těhotenství přátelům? Jsou to naši společní přátelé, 4 z toho nejlepší přátelé mého manžela. Jsem v 16tt a mám před sebou screening, říkala jsem si, že až po screeningu, nicméně jsme teď pozváni na čarodějnice na každoroční grilovačku a to že nebudu pít by jim bylo asi divné :mrgreen: protože to byla vždycky jízda a teď bych asi ani moc netančila, spíš neskákala a tak :D Myslíte, že ještě počkat?

To už bych řekla… Já to oznamovala po screeningu. Navíc před kamarádkou, co se jí nedaří. Ustála to. Ve skupině párů, se kterými jsme se scházeli, jsme řekli, že je nás u stolu o jednoho víc :mrgreen: Ty pohledy… :mrgreen: Neměla jsem ještě břicho, takže to bylo před polovinou těhotenství.

unuděná
Echt Kelišová 7712 příspěvků 29.04.19 09:47
@Celia píše:
Až po prvotrim. screeningu. Na firemním večírku jsem říkala že dobírám atb na zub :mrgreen: a to tam mám hodně dobrý přátele

Já na vánočním večírku taky svalovala vinu na ATB, ale zpětně mi kolegové řekli, že mi to stejně nevěřili :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 10696 příspěvků 29.04.19 09:47

Jak kterým, nejlepším kamarádům prakticky hned (kamarádka se mnou vždycky všechno prožívá), ostatním vůbec, prostě když sme se sešli tak viděli že mám břicho :mrgreen:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46707 příspěvků 29.04.19 09:49

Té nejbližší někdy v 7.tt, té bych se šla vybrečet, kdyby to nedopadlo. Ostatním blízkým po prvotrim. screeningu. Ke vzdálenějším se to nějak doneslo, nebo to poznali sami ve chvíli, kdy mě po delší době potkali s břichem :)

Mysticlipstick
Kecalka 404 příspěvků 29.04.19 09:54
@pikola píše:
To už bych klidně řekla, navíc už to je asi i vidět, ne? Důležitý screening je v 13tt, čekat až do 20je dost

No ten jsem právě promeškala, ne tedy kvůli mě, jako spíše kvůli tomu, že se doposledka nevědělo kolikátý týden, protože jsem měla posunutou ovulaci a pak tam měl můj dr. zástup, který byl rád, že umí s utz :roll: a když jsem pak přišla ke svému, podle pokynů, tak už bylo pozdě, takže teď jdu v tom 16tt. Teď v pátek tam letím.

Mysticlipstick
Kecalka 404 příspěvků 29.04.19 09:56

Holky kdybyste věděli kolikrát já už brala atb a měla jsem různé virozy :roll: :lol: od začátku se jen vymlouvám :lol: už je to trapný, si musí všichni myslet, že jsem totální hypochondr. Nejužší rodina už to samozřejmě ví. Jinak vidět to na mě je tak trošku, nejsem hubeňour, ale pupek už taky nezatáhnu a začíná se tak nějak tvarovat, ale chlap to nepozná :lol: všímavá ženská možná jo.

Mysticlipstick
Kecalka 404 příspěvků 29.04.19 09:58

Jo a úzkostlivě jsem to i tajila, protože mé první těhotenství v 8tt skončilo spontánním potratem, tak i teď jsem obezřetné a ten screening mě opravdu štve :?

Mysis
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 29.04.19 10:07

Ha. Na mě to poznali hned aniž bych to někomu oznamovala. Prakticky už 2 týdny po vynechání se mi zvetsily prsa a vyskočily modré žilky, taky jsem chodila v práci po chodbě a okurkama :mrgreen: a ve finále mi oznámili kolegové, že nějak zářím a budu v tom. Ještě jsem tvrdila že neeeee :mrgreen:

Sasanka jarní
Kecalka 449 příspěvků 29.04.19 10:25

Blízkým přátelům bych to řekla hned, aby mi případně byli oporou, kdyby se něco zvrtlo, těm ostatním sem to řekla tak 13., 14. týden, zkrátka začátek druhého trimestru. :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama