Kdy jste oznámily zaměstnavateli těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
provance132
Povídálka 33 příspěvků 06.10.18 16:11
kdy jste oznámily zaměstnavately těhotenství

Ahoj všem, zajímalo by mně, kdy jste oznámily těhotenství v práci, jaká byla reakce šefů i kolegů a od kdy jste byly doma, resp. až do kdy jste pracovaly, díky všem za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20198 příspěvků 06.10.18 16:14

Oznámila jsem to jako první vedoucí směny,protože jsem měla fyzicky náročnou práci,tak aby věděla. A pak mistrové,asi v 10 tt. Pracovala jsem do 14 tt.

zrcadlo
Kelišová 6967 příspěvků 06.10.18 16:20

Prosím, oprav si tu hrubku v názvu, vypadá to hrozně.
Oznámila jsem to po screeningu ve 13tt, pracovala jsem do začátku 7.měsíce.

Emka135
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 06.10.18 16:20

Já to oznámila přímé nadřízené asi v 6tt, vyšším šéfům jsme to oznámili o pár dní později společně. Museli hledat náhradu. Pracovala jsem do 32tt a vše OK.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63730 příspěvků 3 inzeráty 06.10.18 16:21

Oznamila jsem to v 8tt aby byla dance najit nahradu a stejne jsem kolegu zaucovala az na mateřský…

Tricitka31
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 06.10.18 16:22

Ja to oznamila ve 14.tt po 1.screeningu,pla­nuju odejít cca v 32-34.tt. pracuju na vedouci pozici, kancelarska prace.

Kriss Tina
Kelišová 6084 příspěvků 06.10.18 16:25

U prvního ve 12tt teď plánuji ještě o něco déle, až budu mít jistotu že je vše ok, pracovat chci dokud to bude možné, i když mám celkem náročnou práci.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43561 příspěvků 06.10.18 16:26

Oznámila jsem po úspěšném prvotrim. screeningu (předchozí potraty), přijato s gratulacemi. V obou těhotenstvích neschopenka vzhledem ke zdrav. stavu nabízena někdy od 6.tt, v prvém jsem to „vydržela“ asi do 22.tt, ve druhém jsem teď podobně a mám zatím v plánu pracovat normálně do mateřské - pokud mi to zdravotní stav dovolí. Práce není vysloveně kancelářská, ale zatím se to dá. Až nebude, PN dostanu zfleku, což šéf ví, takže hledání náhrady nechávám čistě na něm.

Muminek2019
Stálice 54 příspěvků 06.10.18 16:26

Ja to oznamili vedoucimu na konci 1.trimestru, pracovala jsem do 18 tydne. Delala jsem ve fabrice, takze bud tahani tezkych beden a nebo 8hod stani na miste :roll:

Muminek2019
Stálice 54 příspěvků 06.10.18 16:28

Reagoval dobre, mozna taky jen proto ze nevedel jaka lavina tehuli bude nasledovat :lol:

skorotehotna
Kecalka 332 příspěvků 06.10.18 16:42

Zamestnavateli (podle vzoru muž myslím?) jsem to oznámila v 5 týdnu, protože jsem nemohla dělat dosavadní práci. Pracovat jsem chtela co to zdravotní stav dovolí.

Dana V
Kecalka 469 příspěvků 06.10.18 16:45

Nejblizsi kolegyne to vedely hned, protoze se mnou prozivaly chozeni po doktorech a tehdy po vikendu byly rano zvedave, jak mi vysel tehotensky test :mrgreen: svemu nadrizenemu jsem to rekla asi o mesic pozdeji, kdy jsme spolu sli na kazdorocni obed, abychom probrali plany na dalsi rok. Tak jsem mu svoje plany sdelila no :mrgreen: moc mi gratuloval a po zbytek obeda jsme se bavili jen o detech, jako zkuseny otec mi hned musel neco poradit :mrgreen: jinak pracovala jsem az do nastupu na materskou, s tim, ze pak jsem nekolik poslednich par mesicu pracovala z domova.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 06.10.18 16:54

Oznámila jsem to v 7 týdnu přímému nadřízenýmu s tím, ze chci být k němu férová, od začátku jsem měla rizikové těhotenství a chodila jsem na kontroly každý týden a nechtělo se mi pořad něco vymyslet. Gratuloval. Regionální ředitelce jsem to musela oznámit v 10 týdnu, protože přišla nabídka na vedoucí funkci a na rozmyšlenou jsem měla dva dny… taky velká gratulace, byt mě rok připravovala… dokonce slzicka ukapla… ostatním kolegům až v 16 týdnu. Pracovala jsem do 23 týdne, pak jsem vybírala dovolenou + chvíli neschopenka kvůli zdravotním problémům. Všechno v pohodě ;) užila jsem si ještě poslední 4 měsíce sama se sebou a bylo to nádherné :) teď už si užívám 3 měsíce s miminkem, ale na dobu před narozením vzpomínám moc rada, byly to takové jenom moje poslední dny :)

Le_lenaz
Stálice 97 příspěvků 06.10.18 17:16

Nejbližší kolega to věděl od začátku mým nadřízeným jsem to oznámila po prvním ultrazvuku v 10tt všichni gratulovali. :) Na mateřskou jsem odešla před týdnem 8 týdnů před porodem. :lol: Prej tam malé postaví koutek abych mohla do práce :mrgreen: :mrgreen: samozřejmě si dělali legraci :)

peta81
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 06.10.18 17:19

oznamila jsem sefovi asi v 10tt, vedela jsem, ze nebude lehke za me najit nahradu, tak aby bylo dost casu. kolegum o neco pozdeji. vsichni reagovali pozitivne, velke gratulace. puvodne jsem pracovala kratky/dlouhy tyden, vetsinu dne na nohou, dohodli jsme se, ze az mi to nebude vyhovovat, prejdu na kazdodenni ranni smenu, v podstate mi vsichni max vychazeli vstric. pracovala jsem do 30tt. ale my byli mala firma a meli jsme se tam vsichni radi ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >