Kdy jste oznamovali těhotenství? Kdy oznámit v práci?

Anonymní
18.5.20 17:18

Kdy jste oznamovali těhotenství? Kdy oznámit v práci?

Zdravím maminy a nastávající maminy!
Mám dotaz kdy jste oznámili vaše těhotenství? A kdy v práci? Popřípadě poradite mi? Pracuju v jednotě na vesnici chci to říct co nejdřív ve čtvrtek jdu na první kontrolu ale jakmile to reknu v práci ví to cela ves xd zase bych to ale řekla klidně i zítra aby s tím počítali a přizpůsobili mi k tomu náplň práce:)
Budu ráda za vaše rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5975
18.5.20 17:21

Jestli to po vypuštění v práci bude vědět celá vesnice, ještě bych mlčela. Jinak já v práci kolem 9tt, dělám ve zdravotnitcví, 12ky, tak aby šéfová věděla, že můžu kdykoliv vypadnout.

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2685
18.5.20 17:23

V práci 9+5tt, tchyni taky fotkou z utz. Moje máma a ségra když jsem pochcala test (6tt).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
18.5.20 17:23

Těhotenství jsme oznámili až po NT screeningu ve 12 tt. V práci jsem to šéfovi řekla o měsíc dříve, kvůli situaci ohledně koronaviru, abych mohla pracovat z domu. Ale požádala jsem ho, aby to nikomu neříkal, dokud nebudu mít 1. trimestr za sebou, což chápal. Přece jen je ten 1.trimestr rizikový a nechtěla jsem pak vysvětlovat, proč už nejsem těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 17:28

Mám právě na starost minerálky takže uvažuji že jak někde zastihnu sefku samotnou řeknu to jen ji a poprosim ji ať to neříká každopádně nevím proč mám s toho takový strach ji to říct. Bojím se i její reakce

• Nahlásit
  • Citovat
632
18.5.20 17:29

Vždycky před svatbou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
18.5.20 17:30

V práci až po prvotrimestrálním screening, tj. po 12tt. Vzdálenějším příbuzným zrovna tak a těm nejbližším a rodině cca okolo 6tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17020
18.5.20 17:45

Ja to rekla v práci v 9tt (musela sem na neschopenku a sefova byla fajn a chtela sem s ni jednat narovinu), akorat sem delala v práci s kamaradkou a sefova se ji zmínila a za chvíli to věděla celá rodina i kamarádi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1553
18.5.20 17:45

Manzel a rodiče to věděli hned. Moje sefova a ředitel cca od 8tt, protože mi zvyšovali plat a chtela jsme byt fér. Zbytek až po screeningu. Orvni jsem potratila a v práci se vědělo, ze jsem těhotná- když sem ale o to přišla, už se to nerozkriklo- takže jsem další měsíc odpovídala na “ahoj mamino”

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
18.5.20 18:13

Rodině z mé strany v 10 tt, v práci ve 13 tt (po 1. trimestru), rodině partnera v 15 tt (on se k tomu prostě dří nedokopal). :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
399
18.5.20 18:23

Zamestnavateli jsem to rekla hned po prvni kontrole s tim, ze to nikde rikat nema, ale aby mel cas si za me sehnat nahradu. Kolegynim jaem tonpak oznamila az po 3 mesicich po screeningu. Pokud by to po oznameni v praci meli vedet vsichni, nerekla bych to a pockala. Rodicum jsme to rekli po prvni kontrole, sirsi rodine take az po 3 mesicich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25735
18.5.20 18:27

Brzo. Asi na sedmém týdnu. Nechtěla jsem dělat noční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
18.5.20 18:38

Jsem 8t a zatím v práci nic neví, chtěla bych ještě měsíc počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 18:45

Nejbližší rodině hned. V práci po 12tt, až když byl screening ok (dokonce prý ukázkový), širší rodině a některým přátelům po 2. screeningu. Bohužel, miminko mi zemřelo ve 32tt, protože neudělali včas CS…takže příště nebudu oznamovat snad nic nikomu, jen v nezbytně nutných případech…a oznámim to snad až tehdy, kdy si domů donesu živé dítě. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
605
18.5.20 18:51

Manzelovi hned, jak jsem pocurala test a byla slaba carka, v praci jsem to mela v planu oznamit az po screeningu, nakonec mi o dovolene zacalo byt (cca v 7tt) tak zle, ze jsem musela na neschopenku a nechtela jsem hrat nejake divadylka, mame maly fajn kolektiv, sef za me musel hledat nahradu… takze jsem si nechala tehotenstvi potvrdit od doktora a v praci to rekla, stejne tak rodine… a bylo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama