Reklama

Kdy jste počaly - okolo úplňku nebo novu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 21:22
Kdy jste počali - okolo úplňku nebo novu?

Trochu ezo otázka :) narazila jsem na teorii cyklu bílého a rudého měsíce. U bílého je menstruace na nov a ovulace na úplněk, tehdy je údajně žena připravená na to stát se matkou. A období rudého měsíce (tedy ms na úplněk a ovulace na nov) zas značí, že žena má předpoklad tvořit něco jinýho.

Chápu, že ovulace jsou plodné dny a tak to prostě je 8), jen mě zajímá, jestli vám to třeba tahle teorie vyšla/nevyšla u vašeho těhotenství.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinededrichov
Závislačka 2785 příspěvků 06.10.18 21:26

nám docela pomohlo se prakticky pomilovat

Russet
Extra třída :D 10868 příspěvků 06.10.18 21:28
@Anonymní píše:
Trochu ezo otázka :) narazila jsem na teorii cyklu bílého a rudého měsíce. U bílého je menstruace na nov a ovulace na úplněk, tehdy je údajně žena připravená na to stát se matkou. A období rudého měsíce (tedy ms na úplněk a ovulace na nov) zas značí, že žena má předpoklad tvořit něco jinýho.Chápu, že ovulace jsou plodné dny a tak to prostě je 8), jen mě zajímá, jestli vám to třeba tahle teorie vyšla/nevyšla u vašeho těhotenství.

Každá žena ovuluje někdy jindy. Fakt jsem neřešila, jestli je úplněk nebo ne a sex byl podle nálady. Jednou jsme se prostě strefili do doby, kdy byla ovulace a je z toho skoro čtyřletý kluk.

Russet
Extra třída :D 10868 příspěvků 06.10.18 21:29
@dedrichov píše:
nám docela pomohlo se prakticky pomilovat

Samozřejmě ezotericky :P

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 06.10.18 21:32

Počali jsme začátkem února 2015 - holčičku. :mavam:

lachtanice86
Kelišová 5970 příspěvků 06.10.18 21:33

Při ovulaci a jak vypadal měsíc mi bylo úplně jedno

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 06.10.18 21:36
@lachtanice86 píše:
Při ovulaci a jak vypadal měsíc mi bylo úplně jedno
:mrgreen: presne to me napadlo…

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 06.10.18 21:42

Nemám nejmenší tušení

g.sandova
Závislačka 3704 příspěvků 06.10.18 21:44

Tyjo vůbec netuším

malina83
Závislačka 3374 příspěvků 06.10.18 21:45

Teď jsem na to koukala a ms jsem měla 8 dni po úplňku a ovulaci 6 dní po novu. Takže? :lol: :lol:

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 06.10.18 21:48

Tak jsem si vyhledala přehled úplňků a novů, asi tě zklamu, ale vždy tak nějak mezi (data početí vím celkem přesně), přirozeně, bez jakéhokoli ovlivňováni cyklu léky. Četla jsem, že dřív, když ženy nebyly ovlivňované umělým světlem, tak měsíc opravdu řídil cyklus většiny z nich, ale kdo dnes žije bez umělého světla a nechá na sebe svítit jen měsíc…

Uživatel je onlinededrichov
Závislačka 2785 příspěvků 06.10.18 21:55
@Russet píše:
Samozřejmě ezotericky :P

ale houby, pěkně strky frky :mrgreen:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42566 příspěvků 06.10.18 22:32

Dle téhle teorie by měly všecky ženské termín spočtený na jeden den v měsíci :)

debra.morgan
Závislačka 3498 příspěvků 06.10.18 22:38

:lol: :lol: :lol: diky za pobaveni, ted uz muzu jit spat ;)

Pennya
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 6 inzerátů 06.10.18 22:50

Ahá, tak že by proto ty obrázky měsíčku a úplňku na womenzone!?
To se teda pak podívám,teď to nejde, akce kulový blesk :-D já vlastně ani nevím ve který fázi měsíce to mám :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >