Kdy jste poprvé dali miminko ven do bazénku

125
25.5.18 11:31

Kdy jste poprvé dali miminko ven do bazénku

Zdravím :) Venku už začíná být pěkné počasí, třeba dneska u nás v Ostravě už teď je 23stupňů. Myslíte, že už je počasí na koupání venku? Koupili jsme ročnímu miminku malý bazének a manžel už mu chce napustit teplou vodu a zkusit ho dát ven. Ale já si nejsem jistá, zda už je na to počasí pro to dítko. Kdy a za jakých podmínek jste dávali miminko poprvé ven do bazénku? :) A do stínu nebo na slunko? Určitě namazat krémem, to je jasné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
177
25.5.18 11:33

Ahoj tak tohle by mě taky zajímalo. Mám první dítě a uvažovali už jsme nad tím jen nevíme zda je to už vhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28672
25.5.18 11:33
@lolaOV píše:
Zdravím :) Venku už začíná být pěkné počasí, třeba dneska u nás v Ostravě už teď je 23stupňů. Myslíte, že už je počasí na koupání venku? Koupili jsme ročnímu miminku malý bazének a manžel už mu chce napustit teplou vodu a zkusit ho dát ven. Ale já si nejsem jistá, zda už je na to počasí pro to dítko. Kdy a za jakých podmínek jste dávali miminko poprvé ven do bazénku? :) A do stínu nebo na slunko? Určitě namazat krémem, to je jasné :)

Já až když bylo fakt teplo. Kole 28, prostě „na koupání“.
Ale třeba sousedi se ráchají už teď a vypadají, že umřít se nechystají :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
25.5.18 11:35
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2234
25.5.18 11:43

Nepamatuju se kolik bylo stupnu, bylo teplo, male bylo cca pul roku, byla s nama i v klasickym zahradnim bazenu. Presouvali jsme se ze slunka do stinu jak bylo potreba, nehrot to, az budes mit pocit, ze je na koupani, napust bazen a koupej, neni to zadna veda. Tim spis ze ma dite uz rok, to uz neni sklenikova kvetinka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
25.5.18 11:43

Podle mě radši ne, ve stínu ještě tak vedro není a na sluníčko mimino nepatří. Až bude tak 28 a víc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2234
25.5.18 11:44

@Bábrdl my se taky koupem a jeste jsme neumreli :mrgreen: dneska ne teda, dneska je fuj. Ale koupaci sezona byla zahajena :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3094
25.5.18 11:45

Hned jak bylo v květu obtezujici teplo, bazenek byl na 3 kyble vody, tak jsem namichala teplotu jak ve vane. Mala mela 5 mesicu a libila se ji ta zmena od upoceneho noseni. Koupani i nasledne valeni ve stinu, kdyz foukalo, tak i na slunicku (kloboucek na hlavu). Jediny problem pak byl vecer rev, kdyz jsem ji chtela z bazenku vzit. Letos se v nem holky koupaly uz v pulce dubna, kdyz je venku teplota jak doma a vodu dam teplou, tak nevidim rozdil mezi koupanim venku a doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5889
25.5.18 11:47

Mám 14 měsíčního a byli jsme včera u tekoucí vody. Tenhle není moc máčecí, tak málem ani nožičky nesmočil.
Ale děti okolo se tam ráchaly v pohodě, bylo to na sluníčku. (Jeden 13m, jiná 16m) Můj starší se ráchal s vodou i dřív ale bylo teplo.
Máme zasklenou lodžii a tam si hrají s vodou když tam svítí sluníčko, páč tam se udělá opravdu teplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.18 11:49

V Brne je teda vedro na koupani uz od pulky dubna mi prijde :lol: my jeste mame balkon tak, ze na neho prazi slunko cely den. Takze mit tam bazenek, bude voda jak kafe :lol: u rocniho uz bych se nebala, vsak poznas kdyby mu byla zima :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15527
25.5.18 11:51

Podle ditete. Nektere deti jsou spis citlivejsi, nektere ne. My tu meli vcera 24 a dala bych ji hned, zrovna jsem na to myslela, ze musime koupit bazenek. Ale o ni vim, ze ma rada spis zimu a problem ma s horkem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45460
25.5.18 11:52

Teplotu ti neřeknu, ale vím, že jsem kluka dávala do bazénku v jeho necelých 5 měsících v dubnu, kdy mi přišlo, že už je venku teplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
25.5.18 11:58

Poprve 4.5m, na dovolene.Bylo kolem 28 st. a voda na me studena, ane mala se tam rochtala bajecne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27477
25.5.18 12:04

Asi na půl roce na chvilku do pidi bazénu. Ale spíš bych natočila teplou do škopíku, do toho kelímky a ať si hraje venku a může se polít. Třiadvacet stupňů není nic moc, počkala bych až odpoledne ve tři, až bude tepleji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1487
25.5.18 12:07

Syn je narozený v létě, takže poprvé v roce a to bylo horko i ve stínu, pod 25 stupňů ve stínu bych do toho nešla. ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama