Kdy jste porodili po vysazení Gynipralu?

12681
7.8.13 18:58

kdy jste porodili po vysazení Gynipralu?

Dnes v noci mě ho vysadili a zítra ráno jdu konečně domů. Jak dlouho jdte ještě vydrželi 2v1? Bojím se aby jsem třeba zítra hned nerodila, nemám nic nachystáno. Jsem 34+0. Doufám, že ještě nějaký týden vydržím.
Bříško mě tvrdne o trochu víc jak předchozí dny, ale nic tragickýho. spíš se moc sleduji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11788
7.8.13 19:00

Já jsem ho brala ještě doma v tabletách do 38tt, rodila jsem 39+3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
7.8.13 19:05

Doma se správně brát nesmí a myslím, že je to individuální. Já ho brala týden od 29 do 30, brala bych dyl, ale podepsala jsem reverz. Jsem v 35. Tydnu a ani netvrdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11788
7.8.13 19:26

@MarieOVMUC je to možné, myslím že ho u nás dávají domů jen svým pacientkám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5998
7.8.13 19:27

Mně ho vysadili na mou žádost v 31+6 den poté jsem měla břicho jako kámen, že jsem se pomalu nemohla hnout, ale pak se to srovnalo a rodila jsem 39+6 :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17099
7.8.13 20:07

Mě hrozil předčasný porod od 28+1 nějakou chvíli jsem vydržela jen na magnézku ale nervy dělaly své a zkracující se čípek taky, takže jsem pak dostala gynypral v tabletách, pak mi ho vysadili, nic se nedělo a odcházel ajsem domů 34+5 s nálezem otevřená na 2 cm. Za týden u dr na 3 pak na 3-4 ale stále se nic nedělo. Nakonec jsem rodila 38+1 malej je donošenej a ještě by snad vydržel kdybychom tomu nepomohli. Chtěl tomu už pomoct doktor, protože už jsem toho měla faktplné kecky, a le měla jsem chřipku tak mě ještě nechal, že když tak na další kontrole, tak jsem se na něj vyprdla a pomohli jsem tomu doma. Za 3 hodiny od první kontrakce byl venku a byl to porod za odměnu. Ještě půl hodiny před narozením jsem byla v pohodě a smála se. Pak rupli vodu a jelo to ráz na ráz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4639
7.8.13 20:41

Prvně za dva týdny (ve 39+0tt), podruhé za tři týdny (37+5tt) a potřetí za necelých dvanáct hodin (33+0tt).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2809
7.8.13 20:52

Asi za dva dny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sabinka2013
22.8.13 09:33

Ahojte holky, v pondělí jsem vysadila gynipral, jsem 36+4, teď je to už 3 den bez gynipralu a pořád nic, dr. říkala, že po vysazení budu maximálně do tří dnů rodit, ale ještě nic.

• Nahlásit
  • Citovat
12681
22.8.13 10:24

Taky mě to říkali, teď jsem bez gynipralu 14dnů a zatím nic. Už mám ale hodně poslíčky, bolesti a břicho tvrdne milionkrát denně, takže ten gynipral to břicho asi fakt zklidñoval, to mě skoro ani netvrdlo a nebolelo vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5998
22.8.13 19:35

Mně jen řekli, že mám odpočívat a kdyby se mi cokoliv nezdálo, tak mám přijet. První den po vysazení jsem myslela, že mi praskne břicho, měla jsem ho jako šutr, ale chtěla jsem z nemocnice domů, tak jsem o tom mlčela :oops: a rodila jsem až za čtyři týdny-den před termínem dle UZ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.9.13 12:33

Ahojky, přidávám se do diskuze, já mám klidový režim od 31tt, v 32tt jsem byla týden v nemocnici, tam prothazin, infuze, injekce dexamed na dozrání plic. Dnes kontrola u mého dr (jsem 33+5tt) a nasadil mi gynipral, mám ho na 20 dní (1tbl po 12hod), také mně to překvapilo, že mi to dal domu, těhulkám to u nás dávali v tý nemocnici. No jsem zvědavá jak zabere a kdy pak porodím (mám jak časté bolestivé stahy tak i špatný čípek cs6) papa Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama