Kdy jste poznaly tehotenstvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 10:33
Kdy jste poznaly tehotenstvi

Dobrý den, kdy jste poznaly těhu, či kdy vám vyšel pozitivní test? Od 20 července se snazime průběžně (cca 3krat tydne) a už 14 dní jsem strašně nafoukla, občas mne picha na pravé i levé straně podbrisku, bolí mě v krizi a dnes ráno jsem zvracela. Test před trema dnema negativni. Ms mám hodně nepravidelnou, tak nevím ceho se chytit dnes by měla prijit ale myvala jsem ji i jednou za 2 měsíce. Dekuji za zkusenosti o které by jste se sr mnou podelily :nevim: ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Krasavice007
Nováček 1 příspěvek 08.08.19 10:35

Prakticky ihned, jestli jsi nafoukla tak už to bude!! :hug:

DunovskaPavla
Stálice 51 příspěvků 08.08.19 10:35

Me vysel devaty den, ale vetsinou tak cca 12-14 by to mel odhalit

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 08.08.19 10:36

Jestli máš příznaky tak by měl být i pozitivní test. Ono si ty příznaky ale můžeš vsugerovat, když si to těhotenství moc přeješ a sleduješ se. Pozitivní test by měl být tak 2 týdny od ovulace.

DunovskaPavla
Stálice 51 příspěvků 08.08.19 10:37

Ale priznaky tehu se takhle brzy asi neobjevuji.

Leni112
Echt Kelišová 7915 příspěvků 1 inzerát 08.08.19 10:38

Ani u jednoho tehotenstvi jsem nemela zadny priznak toho, ze to vyslo. :)

Agáta 84
Kecalka 488 příspěvků 08.08.19 10:42

To bych byla podle stejných příznaků těhotná posledních 6let každý měsíc..a pak jsem to dostala..Když jsem otěhotněla opravdu, tak nějaký příznaky jsem měla až v 8tt, takže já na tyhle pseudopříznaky dávno nevěřím :lol:
Ale co já vim..Přeju ať se povede co nejdřív :palec: :dance:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 08.08.19 10:44

Až podle pozitivního testu. Zkus udělat znovu

Paní Harringtonová
Generální žvanilka 23183 příspěvků 08.08.19 10:46
@Anonymní píše:
Dobrý den, kdy jste poznaly těhu, či kdy vám vyšel pozitivní test? Od 20 července se snazime průběžně (cca 3krat tydne) a už 14 dní jsem strašně nafoukla, občas mne picha na pravé i levé straně podbrisku, bolí mě v krizi a dnes ráno jsem zvracela. Test před trema dnema negativni. Ms mám hodně nepravidelnou, tak nevím ceho se chytit dnes by měla prijit ale myvala jsem ji i jednou za 2 měsíce. Dekuji za zkusenosti o které by jste se sr mnou podelily :nevim: ;)

Mně se snad okamžitě nalily prsa, to se nedalo splést…

Agáta 84
Kecalka 488 příspěvků 08.08.19 10:53
@Paní Harringtonová píše:
Mně se snad okamžitě nalily prsa, to se nedalo splést…

To ti skoro závidím, já mám ve 12tt skoro stejný prd, jako před tim :mrgreen:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 08.08.19 10:55

@Agáta 84 vydrž, mne se zvětšila prsa až po porodu :mrgreen: ale zase to vydrželo i po odstavu

Ba-stet
Závislačka 2861 příspěvků 08.08.19 10:55

Udělala bych si test +- kolem předpokládané menstruace nebo +- 14 dní od předpokládané ovulace. Kdyby byl negativní a měla bych pochyby, šla bych na krev. Já si dokázala vsugerovat všechny popsané příznaky včetně ranní nevolnosti, takže na to v začátcích moc nevěřím. Když jsem pak skutečně otěhotněla, neměla jsem v začátcích příznaky žádné, rozjely se až 6tt…

Paní Harringtonová
Generální žvanilka 23183 příspěvků 08.08.19 11:02
@Tichošlápek píše:
@Agáta 84 vydrž, mne se zvětšila prsa až po porodu :mrgreen: ale zase to vydrželo i po odstavu

Se mi zvětšily už ty zvětšený… Kolega z práce to komentoval slovy „Ty vole, to jsou míče“… :mrgreen:

MichaelaMisha
Kecalka 151 příspěvků 08.08.19 11:06

Ja to bezpecne vedela az s testem, ktery jsem si udelala cca 3 dny po vynechani ms. Ale cca tyden po otehotneni uz me intenzivne a vicemene behem celeho prvniho trimestru silene bolela prsa. Tohle ma ale kazda ze a individualni, ty priznaky, ridila bych se testem, ktery byva pozitivni nekdy i par dni pred ocekavanou ms. Drzim palce, at to vyjde :-)

AlenaSu
Kecalka 498 příspěvků 08.08.19 11:07

Žádné příznaky jsem ne pozorovala, není to nemoc. Ale věděla jsem to prakticky hned.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama