Kdy jste řekli miluju tě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 21:36
Kdy jste řekli miluju te

Ahoj, chtěla bych se zeptat, po jak dlouho době ve vztahu jste řekli miluju te a jestli jste to řekli vy nebo jste čekali na chlapa, až to řekne?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 21:42

Jak tak přemýšlím, tak asi nikdy. Ale zatím jsme spolu teprve 18 let, tak treba to jeste prijde :mrgreen:

Švédka87
Stálice 69 příspěvků 20.08.19 21:47
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, po jak dlouho době ve vztahu jste řekli miluju te a jestli jste to řekli vy nebo jste čekali na chlapa, až to řekne?

Ahoj, já jsem mu to řekla až po neuvěřitelných 3 letech, ale byla to složitá situace, mě dřív zemřel bývalý přítel, řešila jsem tady po něm problémy které mi zůstaly a nemohla se s tím vyrovnat dlouhou dobu, pak jsem začala chodit s tímto současným, bylo mi s ním dobře ale pořád to nebylo ono. On mi to řekl po dvou letech a strašně toužil abych to opětovala. Mě to trápilo, ale nemohla jsem mu lhát. Stejně by to poznal. Pak jsem se dala dohromady díky němu a zamilovala se. Asi také proto že jsme se znali dlouho, vždy mě měl rád a se vším mi pomáhal a dostal mě z toho. Nebýt jeho tak jsem dopadla hodně zle. Proto ho taky miluji.

Pidulka1991
Závislačka 4000 příspěvků 20.08.19 21:49

Asi po mesici :think:.. Řekl to on a já opetovala :lol:

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 20.08.19 21:57

Po necelych dvou mesicich…bylo to proste splynuti- realne :oops: :lol: i dusevni…mela jsem najednou neprekonatelnou potrebu presne tohle rict…zacala jsem, ze vim, ze je to brzy, ale…a on dorekl to MILUJI TE :srdce:…proste jako z beckove lovestory…dnes, po 2,5 letech jsme manzele a za par tydnu se nam narodi prvni potomek…podle me neni dulezite, kdy to reknes, ale jestli to tak opravdu citis a jestli si uvedomujes „zavazek“ toho souslovi (co vsechno se zatim skryva)…

Jogrr
Kelišová 5042 příspěvků 20.08.19 22:09

Dneska pri usinani svemu 2,5 letemu synovi :mrgreen:

mrav
Vesmírná mluvilka 32353 příspěvků 20.08.19 22:09

Řekl jsem to tehdy, kdy jsem to cítil. Ale na postelové hrátky si musela moje žena počkat asi dva měsíce. Byl jsem zklamaný svým prvním vztahem a nechtěl jsem nic uspíšit. Se svou současnou přítelkyní to už bylo po měsíci. 8) :mavam:

kve-tinka
Kelišová 5350 příspěvků 4 inzeráty 20.08.19 22:10

Mela jsem ta slova na jazyku velice brzy, ale vydrzela jsem cekat, az se vyhadri on :mrgreen: nastesti to z neho vypadlo zahy, za mesic :mrgreen: rikame si to skoro denne. Vubec nam to neprijde vsedni, je to proste nejvetsi vyjadreni lasky slovy, plus teda jeste”
Vazim si te” to mi prijde taky dulezite :srdce:

kve-tinka
Kelišová 5350 příspěvků 4 inzeráty 20.08.19 22:11
@Anonymní píše:
Jak tak přemýšlím, tak asi nikdy. Ale zatím jsme spolu teprve 18 let, tak treba to jeste prijde :mrgreen:

To je smutne, ne? :think: co si rikate, mam te rad? Aspon to? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 22:18
@Anonymní píše:
Jak tak přemýšlím, tak asi nikdy. Ale zatím jsme spolu teprve 18 let, tak treba to jeste prijde :mrgreen:

My jsme s manzelem 8 let a taky si to nerikame :lol: me to proste prijde takovy divny, az smesny, kdyz to vyslovim :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 22:20

Já totiž jako nikdy dřív cítím strašnou touhu to říct. Vlastně jsem to řekla jen parkrat v životě a většinou spis “já tebe taky”. Jenomže bych byla první a nevím jestli se nelekne, jsme spolu 2 měsíce. Známe se 4 měsíce. Ale přijde mi ze je zamilovanej. Činama si to rozhodne dáváme najevo. A dneska když jsme spolu leželi v posteli tak jsem se cítila jako nikdy, měla jsem rty u jeho ucha a chtěla mu to poseptat ale zarazila jsem se, možná z obavy jesti to je brzy, jestli to něco muže pokazit, změnit…nevím.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 2058 příspěvků 20.08.19 22:21

Asi tak po mesici :lol:

Kelen
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 20.08.19 22:27

Já to neříkám vůbec. Mám takový ten pocit, že láska se nedá popsat slovy-je víc než slova a kdo ji slovy popisuje, tak buď blafuje a nebo neví, co láska je.

viky23
Neúnavná pisatelka 17188 příspěvků 20.08.19 22:39

My uz si to taky nerikame. Prijde mi to takove detinske :oops: Zezacatku to adi parkrat padlo, pak jsme si to psali jen do zprav a ted po 11letech uz si to ani nepisem. Nase sms jsou ve stylu "kup rohliky a mliko :mrgreen: " Ale stejne ho miluju a vim, ze i on me. Nemusi mi to rikat, staci co vse pro nas dela ;)

Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 20.08.19 23:02

Nečekala jsem na chlapa, ale řekl to první on. Tak po 2 měsících vztahu/ sexu? Znali jsme se ale dýl… Ty první dva měsíce chození byly ještě takové nezávazné, pak se to nějak přelomilo…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama