Kdy jste se odstěhovaly od rodičů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 24.11.18 08:16
Kdy jste se odstěhovaly od rodičů?

Ahoj dámy, moc mě zajímá, kdy jste se rozhodly odstěhovat se od rodičů (v jakém věku). Jak jste se začaly zařizovat, jaké byly vaše první „čtyři stěny“? Atd… Děkuji za všechny reakce :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 24.11.18 08:18

proč anonym, když o sobě nic nepíšeš? jen , že tě to zajímá…

Lychee13
Závislačka 3092 příspěvků 24.11.18 08:21

V 19ti. Ale bylo to kvůli rodinné tragedii na straně manžela,tak aby tam nebyl sám.

TeSudička
Kecalka 296 příspěvků 24.11.18 08:23

Stehovala jsem se v 25 s nynejsum manzelem. Meli jsme akorat postel, psaci stul a pc stul (alespon 2 skrine tu byly :-) ) Pracku nam koupila moje mamina, lednici tchanovci. My jsme si koupili stul se zidlema do kuchyne a gauc a pak jsme dokupovali postupne. U mamky jsem si pujcila 2 hrnce, 4 hrnky, par priboru a talire… Dnes- po 7 letech mame kramu a nesmyslu .. :lol:

krukynka
Kecalka 170 příspěvků 24.11.18 08:25

V sedmnácti. Bydlela jsem ale ve volném bytě rodičů, pronajimala volný pokoj jiným studentkam. Ze začátku jsem bydlela na matraci a věci měla v krabicích. Postupně si pronajimanim „vydělala“ na celé vybavení. Nájem jsem platit nemusela. Školné a stravne a úplně úplně všechno ale ano.
Ještě dříve ale vlastně v šestnácti na ročním zahraničním pobytu vzhledem ke sportu. Po návratu už se mi ale za těžko vracelo k rodičům a tak mě naši „pustili“ za podmínek vyznamenani ve škole i ve sportu, měli klíče od bytu, docela mě kontrolovali ......

Tableta
Závislačka 4123 příspěvků 24.11.18 08:28

V 19 do Anglie, ve 20 k manželovi, to bylo spolubydlení. Po pár měsících jsme se osamostatnili. Je to 4 roky a jsme tu doteď. Měli jsme jen matraci a konferenční stolík.

Příspěvek upraven 24.11.18 v 08:30

SussieS
Závislačka 3821 příspěvků 24.11.18 08:28

V 19 jsem šla na vejšku do klasického spolubydleni s dalšími studentkami. Domů jsem jezdila na víkendy. Postupem času jsem jezdila k našim min a min protože jsem o víkendech měla většinou brigády. Před 24. narozeninama jsem ještě s nedokončenou školou nastoupila do práce na full time a 3 měsíce na to jsme šli s přítelem do vlastního. Je to rok a půl, jsme tu do ted a už se vidím v domečku :D jinak máme ale krásný byt, není to nic provizorniho

Taače
Kecalka 452 příspěvků 24.11.18 08:29

Ve 22. Postel jsme si koupili, gauč a stoly jsme dostali vždy po nějaké babičce a tak :D Výbavu jsem dostávala každý rok snad od 13, vždycky jsem zavracela oči, k čemu mi jako budou hrnce a prostěradla :roll: No už vím, k čemu, chystám se dceři dělat totéž :lol:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 1 inzerát 24.11.18 08:29

Ve 25, po škole. Byl to nádherný byt. Pořád se mi po něm trochu stýská. Ale to je proto, že jsem samotář :D Bydlela jsem tam jen rok, pak jsem šla za mužem.

Uživatel je onlineVerurizeckova
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 24.11.18 08:30

V den mých 19. narozenin. S mým tehdejším přítelem, bydleli jsme v pronajmu v bytě, který byl udělaný ve sníženém podzemí, takže z okna jsme mohli rovnou na zahradu… bylo to v Praze a stěhovala jsem se kvůli VŠ z Moravy. Byt to byl pěkný, 1+1… ale jak byl prakticky jako sklep, tak vlhko, pavouci, na to nikdy nezapomenu :poblion: museli jsme se hodně otáčet, našla jsem si hned brigádu, přítel práci, žili jsme z ruky do huby… ale bylo to super :)

Hadumi
Extra třída :D 13570 příspěvků 24.11.18 08:33

Hned v 18ti k přítelovi.

viky23
Neúnavná pisatelka 16450 příspěvků 24.11.18 08:41

Ja se odstehovala ve 23letech. K budoucimu manzelovi, mel dum, i zarizeny. Takze jsem si brala v podstate jen obleceni :mrgreen:

martanek29
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 24.11.18 08:41

Az ve 27. S manzelem jsme rekonstruovali baracek, jen tedy 2 mistnosti v prizemi. Cekali jsme v tu dobu prirustek. Nastehovali jsme se do kompletne zarizeneho a druhy den se nam narodila dcerka. Jeste ten den jsme byli pro sedacku,ktera nam chybela. Ted po 5 letech mame zrekonstruovany cely barak.

Kelsey
Hvězda diskuse 44900 příspěvků 24.11.18 08:45

Kdyz jsem mela 22r., rok po svatbe jsme se odstehovali do jineho kraje.
Od 18r. u nas bydlel muj, udelali jsme si ve sklepe startovni byt 2+kk.

Ketris
Echt Kelišová 9585 příspěvků 24.11.18 08:49

V 18 :andel:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >