Kdy jste vyrazili poprvé s miminkem do obchodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 20:11
Kdy jste vyrazili poprvé s miminkem do obchodu?

Ahoj holky, jsme doma dva týdny s miminkem. V 6 neděli to určitě neplanuji, ale s manželem by jsme chtěli na malý nákup do nákupního centra, domácí tepláky a pro podprsenku :D plus hodina cesty s autem, kdy se asi dá jet s mimcem na takovýhle výlet. Dyztak to vyřeší nákup přes internet ale už se těším mezi lidi :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 12118 příspěvků 19.01.19 20:13

Se synem jsem byla vyřídit papíry na pojišťovně a pak v nákupním centru dva dny po příchodu z porodnice. Ale narodil se v říjnu a bylo Babí léto. V tomto období bych se bála, všude je spousta nastydlých lidí…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 19.01.19 20:14

Jela bych ve všední den dopoledne, vyhnes se davum. A pokud budeš ty i dítě ok, tak klidně dřív, než po šestinedělí. Na miminko v kočárku ti nikdo nenaprska, nakojis ho kdekoli. Nebo muze tatínek vozit venku a ty nakupovat.

ShadowDancer
Kecalka 232 příspěvků 19.01.19 20:16

Malá je jarní, narodila se květen, do obchodu jsem šla až po 6ti nedělí, oblečení jsem koupila po internetu. Ale teď v tomto počasí a když je každý nemocný když to není nutné tak nechodím ani se sedmiměsíční. Teď je super že se dá i to jídlo nakoupit online, to mě fakt zachraňuje. Nicméně na procházky chodíme. 8)

Gortyna
Kecalka 491 příspěvků 1 inzerát 19.01.19 20:17

To je na tobě. Stejně musíš ve 14 dnech věku k lékaři. Záleží jak se cítíš. Já tak v půlce šestinedělí do Lidlu, přehozená plina přes kočárek aby na něho nikdo nepskal a bylo to hodně rychlý a nakoupila jsem samý blbosti. Kdyby to bylo tvoje druhé, tak kvůli prvnímu jste už dávno někde byli. Jo dneska se svojí úzkostlivosti směju

Russet
Extra třída :D 14061 příspěvků 19.01.19 20:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsme doma dva týdny s miminkem. V 6 neděli to určitě neplanuji, ale s manželem by jsme chtěli na malý nákup do nákupního centra, domácí tepláky a pro podprsenku :D plus hodina cesty s autem, kdy se asi dá jet s mimcem na takovýhle výlet. Dyztak to vyřeší nákup přes internet ale už se těším mezi lidi :D

Asi druhý týden jsem už do obchodu u nás na maloměstě šla. Měla jsem problém s kojením, u doktorky co chvilku, takže jsme se stejně společnosti nevyhnuli. Na šestinedělí jsme si už udělali delší výlet a oslavu rodinných narozenin.

rozand
Závislačka 4273 příspěvků 19.01.19 20:18

2 tydny po porodu :nevim: v sestinedeli ma imunitu z mlika lepsi nez ve 4m :lol:

Ann-Sylvie
Stálice 79 příspěvků 19.01.19 20:18

Já s miminkama do krámu nechodila, přišlo mi to jako zbytečný risk a navíc takhle v zimě, kdy je každý druhý nastydlý. Dřív jak po šestinedělí ani náhodou a i potom bych spíš svěřila dítě tatínkovi a šla sama.

Janli
Kelišová 7302 příspěvků 19.01.19 20:20

V tomhle období opravdu až po šestinedělí, zvlášť do nákupního centra narvanýho lidma. Když tam vidím matky s novorozencema, říkám si, že se snad pomátly. Neříkám na procházku, na návštěvu nebo rychle nakoupit potraviny, ale vystavovat miminko takhle zbytečně riziku nákazy? Proč?

Sonarka
Echt Kelišová 9918 příspěvků 19.01.19 20:20

Jela jsem hned, malý byl v únoru a byla chřipková epidemie, ale miminko by mělo mít protilátky ještě od tebe nějaký čas a pokud kojíš, tak dvojnásob. Nebála bych se.

Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 19.01.19 20:21

Čtyři dny po narození, když nás propustili z nemocnice jsme zajeli na rychlý pětiminutový nákup. Narozený je v listopadu. V čekárně u doktorky může bacilů chytit daleko víc, manžel dělá ve zdravotnictví, takže taky nikdy nemám jistotu :nevim:

Příspěvek upraven 19.01.19 v 20:22

migmina
Kecalka 172 příspěvků 19.01.19 20:21

V tomto obdobi bych mela strach,vsude nemocnych a chrchlajicich lidi.muz neumi pohlidat a ty si skakla na nakup a pro teplaky?

Sonarka
Echt Kelišová 9918 příspěvků 19.01.19 20:22
@rozand píše:
2 tydny po porodu :nevim: v sestinedeli ma imunitu z mlika lepsi nez ve 4m :lol:

Přesně tak, malý byl prvně marod až kolem roka a jezdili jsme na nákupy od začátku.

terzera
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 19.01.19 20:23

Malá se narodila v září a do obchodu jsem musela asi 3 týdny po porodu, prostě hlad zvítězil a nikdo se o mě nestaral, takže jsem to prolítla honem honem, nakoupila co bylo potřeba a šla zas pryč. Autem jsem s ní nejezdila takhle dlouho, v autosedačce to pro děti není úplně vhodné na takto dlouhou dobu. A vlastně ve dvouch týdnech jsme jeli v MHD k pediatrovi :think: .. já moc uzkostlivá asi nebyla :mrgreen:

toma0105
Kecalka 187 příspěvků 1 inzerát 19.01.19 20:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsme doma dva týdny s miminkem. V 6 neděli to určitě neplanuji, ale s manželem by jsme chtěli na malý nákup do nákupního centra, domácí tepláky a pro podprsenku :D plus hodina cesty s autem, kdy se asi dá jet s mimcem na takovýhle výlet. Dyztak to vyřeší nákup přes internet ale už se těším mezi lidi :D
Šli jsme na druhý den na chvíli,žádné 6nedělí pro mimino jsme neřešili,to se snad řešilo u našich maminek,babiček­.Mimčo i v kočárku líp spí atd.Samozřejmě k přihlédnutí k počasí,nevydržela bych 6týdnů tvrdnout doma,neznám maminku,která by se netěšila až bude drandit s kočárkem po venku.Nelogická mi příjde ta hodinová cesta autem a pak nákupní centrum,to bych vyloučila.
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >