Kdy jste začali dávat kašičku na noc?

103
13.8.15 16:55

Kdy jste začali dávat kašičku na noc?

Ahoj holky, od kdy jste začaly dávat svým prckům na noc kašičku? A jakou značku používáte? :-)

Napadlo mě zkusit jen přidat lžičku nejdřív do mlíčka, jak se na to bude tvářit. 8o

Děkuji za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5812
13.8.15 17:01

Asi týden před 4tým měsícem rýžovou nemléčnou hami do mlíka na dobrou noc… nevadilo jí, tejden předtím než jsme s kašičkou začli začala trocšku ublinkávat mlíčka, předtím to nedělala a ta kašička to asi zahustila a udržela v bříšku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
13.8.15 17:05

@Gosi nam jsou teda 2mesice, ale prave mi mala zacala dost blinkat na noc po mlicku, takze me napadlo, ze by jsem ji zkusila na noc pridat kasicku, jestli by to nepomohlo, ale zase se bojim, abych ji neublizila, ale vcera mi cely den ublinkava a dneska nesnj ani 90ml..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22312
13.8.15 17:05

Po 6. měsíci u první, v 5. měsíci druhé (doufala jsem, že bude líp spát). Dávala jsem jednodruhové (rýžová, pohanková, kukuřičná,…) rozdělané ve vodě. Dávala jsem klasicky lžičkou z misky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22312
13.8.15 17:07
@gaasty píše:
@Gosi nam jsou teda 2mesice, ale prave mi mala zacala dost blinkat na noc po mlicku, takze me napadlo, ze by jsem ji zkusila na noc pridat kasicku, jestli by to nepomohlo, ale zase se bojim, abych ji neublizila, ale vcera mi cely den ublinkava a dneska nesnj ani 90ml..

To je hrozně brzy a ničemu to nepomůže. Děti prostě ublinkávají, možní pije moc. Jestli prospívá, rozhodně bych ji nechala tak. Ublinkávání bych řešila případně s doktorkou a případně změnila mléko. Možná je to taky těma vedrama.
Já teda kojila, ale ty oblouky, co holky blily :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 17:10

Na konci 4mesice Sunarku, spi od 21:30 az do rana…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
13.8.15 17:13
@gaasty píše:
@Gosi nam jsou teda 2mesice, ale prave mi mala zacala dost blinkat na noc po mlicku, takze me napadlo, ze by jsem ji zkusila na noc pridat kasicku, jestli by to nepomohlo, ale zase se bojim, abych ji neublizila, ale vcera mi cely den ublinkava a dneska nesnj ani 90ml..

tak dva měsíce to bych asi váhala… u nás jsem si říkala tejden sem, tejden tam… v tom případě spíš než hami bych se zeptala pediatra jeslti by pomohl sinlac od nestle, nebo nějáký to svatojánský zahušťovadlo… a je na um, nebo kojíš? má krom mlíka jiný pití?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18627
13.8.15 17:16

@gaasty Asi v devíti měsících. Vařila jsem domácí a míchala s jogurtem.
Nevím, proč cpát kaši dvouměsíčnímu. Tvé důvody mi přijdou zcela neopodstatněné. Ublinkávání je neškodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
13.8.15 17:21

Tak zmen mliko a necpi mu ve 2m kasi. Jinak stridam ruzne kase od Hippu a asi tyden pred 5 mesicem. Mozna, ze vic blinka kvuli teplu. Nase ted taky vic ublinkava a celkove moc nechce jist :/ tak uvidime az se trochu ochladi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
13.8.15 17:26

@Svistice jen jsem se zeptala, jestli se ti to nelibi, myslim, ze to muzes napsat normalne a ne, jak kdybych byla uplne hloupa, dekuju :palec:

@Gosi davame na piti kojeneckou vodu nebo delam cajicek. Jsme na Sunaru. Ublinkava cely den a jednou denne mi vyhodi celou davku, volala jsem doktorce, ale ta rekla, ze je to v tomhle teple normalni, ale me to normalni neprijde, tak jsem se prave chtela zeptat, na tu kasicku a napadlo me, ze by to treba mohlo pomoct, ale radsi ji davat nebudu a doufat, ze brzo vedra prejdou.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
13.8.15 17:27

@gaasty když jsem už poznala, že měly mé děti hlad. Což určitě nebylo ve dvou měsících. Proč proboha chceš do tak malého děcka cpát kaši?
Jinak-změn´mlíko, jestli ublinkává.
Bud´ji překrmuješ, nebo je to ze Sunaru.
Já ho změnila na Babylove z DM a byl klid.

Příspěvek upraven 13.08.15 v 17:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18627
13.8.15 17:27

@gaasty Píšu normálně, stačí normálně číst.  :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
13.8.15 17:31

A davam ji to snad? Jen jsem se chtela zeptat achjo.. Tady se na neco zeptat, to stoji fakt za to.. Radsi nic holky, jinak me tu brzo ukamenujete, jen za dotaz.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18627
13.8.15 17:39

@gaasty Neber si to zle, ale stačí trochu zapřemýšlet. Ono mimino Ti sní i párek nebo olomoucké tvarůžky, když mu to pěkně namixuješ. Otázkou je, k čemu mu to bude. A úplně to samé v bledě modrém je to s tou kaší. Ano, dát jí to můžeš, možná se na to nebude tvářit vůbec nijak, neumře ti po tom, ale k čemu to? Já prostě postrádám přidanou hodnotu.

Takže zpět k tvému původnímu dotazu. Kaši (= energetická bomba v podobě sacharidů) jsem začala dávat okolo devátého měsíce již lezoucímu dítěti, které potřebovalo tu energii doplnit už i jinak, než mlíkem, masozeleninou a ovocem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
13.8.15 17:43

@Svistice dekuju, ja nad tim premyslela, prislo mi to brzo, ale napadlo me to jen kvuli tomu blinkani, kdyz mi doktorka rekne, ze je vse v poradku, tak jsem se jen chtela zeptat na vase zkusenosti a ne, ze hned ze me budete tady delat pitomce, ze ji to cpu..

Jinak ok, a do ty doby jsi jen kojila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama