Reklama

Kdy jste začali nakupovat výbavu pro miminko ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 29.12.17 20:16
Kdy jste začali nakupovat výbavu pro miminko ?

Hezký páteční večer :mavam:

Chci se zeptat kdy jste začali kupovat výbavičku pro miminko? :) kočárek, autosedačku, věcičky a další potřebné věci pro mimča :kytka:

Moc děkuji a hezký večer :srdce:

Přečtěte si článek: Seznam věcí pro miminko - kompletní průvodce

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

fotze
Kecalka 277 příspěvků 29.12.17 20:19

Asi v polovine tehotenstvi, ale brouzdat na netu a vybirat jsem zacala asi hned co mi potvrdili tehotenstvi na gynde

růžový achát
Závislačka 4240 příspěvků 29.12.17 20:22

U prvniho jsem blbla hned, stalo mne to hříšný prachy.Po 11 letech u druhé jsem začala blbnout až ke konci a vše jsem sehnala s druhé ruky., nic mne nezklamalo. :mavam:

růžový achát
Závislačka 4240 příspěvků 29.12.17 20:23
@Anonymní píše:
U prvniho jsem blbla hned, stalo mne to hříšný prachy.Po 11 letech u druhé jsem začala blbnout až ke konci a vše jsem sehnala s druhé ruky., nic mne nezklamalo. :mavam:

Sorry omylem jsem oznacila anonym

Verpa5
Kecalka 226 příspěvků 29.12.17 20:23

U prvního až ke konci těhotenství, u druhého trochu dřív, ale už bylo po všech důležitých vyšetřeních.

růžový achát
Závislačka 4240 příspěvků 29.12.17 20:24
@Anonymní píše:
U prvniho jsem blbla hned, stalo mne to hříšný prachy.Po 11 letech u druhé jsem začala blbnout až ke konci a vše jsem sehnala ze druhé ruky., nic mne nezklamalo. :mavam:
@Anonymní píše:
U prvniho jsem blbla hned, stalo mne to hříšný prachy.Po 11 letech u druhé jsem začala blbnout až ke konci a vše jsem sehnala ze druhé ruky., nic mne nezklamalo. :mavam:

růžový achát
Závislačka 4240 příspěvků 29.12.17 20:25

To nejak blbne :lol: :oops:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 29.12.17 20:35

Jako první jsme měli kočárek (do porodu na prodejně), to jsem byla na začátku 7. měsíce a pak postupně zbytek, hlavně po internetu.

Pandemie
Kecalka 105 příspěvků 29.12.17 20:37

Ja koupila kocarek asi ve 12tt, byl za supr cenu v perfektnim stavu. Vyslechla jsem si par katastrofickych poznamek od okoli. Snad ve 25tt jsem uz mela vse. Vetsinou nechavam veci na posledni chvili, takze se sama sobe divim. :nevim:

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 29.12.17 20:43

U prvního dítka jsem kupovala cca od 20.tt oblečení. Když jsem šla z poradny, něco jsem pokoupila ;) Autosedačku a kočárek jsme vybírali cca 1,5m před porodem a platili jsme zálohu. Pro kočár jel pak muž po porodu. U dalších dětí už jsem to neřešila, klidně nám stál nový kočár měsíc doma.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 29.12.17 20:46

Začala jsem po 24tt, který je hraniční. Po tomto datu se už doktoři snaží miminko zachránit a je šance, že přežije. Kočárek jsem měla doma asi od 7. měsíce.

smurfka
Nadpozemská drbna 29544 příspěvků 29.12.17 20:47

Kolem 25tt první věci..až po hlavní genetice a hranicí kdy dítě zachranují, kdyby něco..

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 29.12.17 20:50

U prvního jsem první věc koupila někdy ve 20tt po amniocenteze, velké věci ale po 28tt, u druhého jsem co to prikoupila kolem 15tt, byli zrovna slevy, ale měla jsem dva kluky, tak jsem nic moc kupovat nemusela. Po porodu jsem pak doukoupila, co mi chybělo, co třeba první nepotřeboval. Teď bude třetí holka, obleceni 0-3 mám vesměs neutrální, koupila jsem zatím asi 3 oblečky, budu kupovat až od 68, to už mám většinou ryze klucici. A koupili jsme dvojkocar, jídelní židličku cca ve 26tt. Takze různě :-)

Lejlinka88
Závislačka 2646 příspěvků 1 inzerát 29.12.17 20:57

Zacinala jsem az po hranicnim 24tt. U prvniho ditete, u druheho jsem dokupovala asi od 30tt, ted cekam treti, ve 14tt a uz bych kupovala :mrgreen: ale zase pockam na 25tt :)

malytlustyhroch
Kecalka 480 příspěvků 29.12.17 20:59

Jsem měla pár věcí koupeno ještě dřív než jsem byla těhotná :oops: ale jen drobnosti za pár korun ze secondhandu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >