Kdy jste začali řesit věk, že jste “staří”?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 10:35
Kdy jste začali řesit věk, že jste “staří”?

Ahoj, radeji anonymne… kdy jste si začli vsimat nebo se citit jakoze jste “stari”? Resite to u sebe nebo u sveho partnera, partnerky nebo vubec?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9429 příspěvků 08.04.19 10:39

Občas to prohodime jako vtip s partnerem (ten se třeba hroutil loni když měl 30), ale nějak zvlášť neřešíme, pro každého je „stary“ něco jiného, někdo se cítí staře, když se usadí a přestane být takovým tím divokým pubertakrm bez závazků, někdo až když mu začínají docházet fyzické síly. Roky prostě přibývají s tím člověk nic nenadela a každý je tak starý jak se cítí :)

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 51835 příspěvků 08.04.19 10:40
@Anonymní píše:
Ahoj, radeji anonymne… kdy jste si začli vsimat nebo se citit jakoze jste “stari”? Resite to u sebe nebo u sveho partnera, partnerky nebo vubec?

Hele, kdyby jsi napsala, co ty, tak anonm chápu. Ale proč zadávat bez vlastního příspěvku v postatě anketní dostaz anonymě. ??? Me to fakt snižuje chut odpovídat, když nevim, co to je. Kdyby to mělo nějaký úvaod - je mi třicet a nějak to na mě padlo, bolí mi kolena, píchá mi za levým okem, nemůžu spát, a jak jste na tom vy…

jannina1
Závislačka 4477 příspěvků 08.04.19 10:44

Presne a o sobe nic.Jen vyzvidani.

růžový achát
Kelišová 7092 příspěvků 08.04.19 10:46

Tak za 10 let to plánuju nějak zhodnotit, příští rok mi bude 40

Hvězda diskuse 51835 příspěvků 08.04.19 10:50
@jannina1 píše:
Presne a o sobe nic.Jen vyzvidani.

No, asi tak. Jsem zvědavá s je to strašně citlivé. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 10:57

Aktuálně mi táhne na „kristovky“ a mám to jak kdy - jeden den si přijdu jak puberťačka a jindy jako „stařec nad hrobem“ :mrgreen: Ne vážně, vidím to u svých rodičů - do 50 úplná pohoda. Loni se jim přehoupla 55 a začíná to být trochu znát, občas si postěžují, jak už něco nezvládají jako zamlada, i vzhledově mamka (ač o sebe fakt dbá, jí zdravě atd.), tak začíná tak trochu „babičkovatět“. Ale každý to má fakt uplně jinak třeba zase tchyně, ta se chová (a i vypadá) celkem staře, co ji znám - tj.od nějakých 45.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 08.04.19 10:59

Někdo je starej už v 25 někdo dokáže žít i v důchodu…

Hvězda diskuse 51835 příspěvků 08.04.19 11:00
@Anonymní píše:
Aktuálně mi táhne na „kristovky“ a mám to jak kdy - jeden den si přijdu jak puberťačka a jindy jako „stařec nad hrobem“ :mrgreen: Ne vážně, vidím to u svých rodičů - do 50 úplná pohoda. Loni se jim přehoupla 55 a začíná to být trochu znát, občas si postěžují, jak už něco nezvládají jako zamlada, i vzhledově mamka (ač o sebe fakt dbá, jí zdravě atd.), tak začíná tak trochu „babičkovatět“. Ale každý to má fakt uplně jinak třeba zase tchyně, ta se chová (a i vypadá) celkem staře, co ji znám - tj.od nějakých 45.

JO, tak j mám zase naopak u našich ocit, že si to začínají užívat, jezdí na kolech, výletují, jezdí po celém větě, lyže, na spoustu akcí berou vnoučata a přijdou mi fakt spokojení.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8265 příspěvků 08.04.19 11:19

Je mi 44 a stara si nepripadam.

andelka83
Generální žvanilka 20658 příspěvků 08.04.19 11:27

Mně je 35 mám malé miminko a starší děti k tomu, stará si nepřipadam a ani nebudu moct :mrgreen: bráchovi je 50 a starý ani starší mi nepřipadá. Mamce je 70 a připadá mi starší,ale stará rozhodně ne.

Uživatel je onlineSAJ
Závislačka 3631 příspěvků 08.04.19 11:29
@Anonymní píše:
Ahoj, radeji anonymne… kdy jste si začli vsimat nebo se citit jakoze jste “stari”? Resite to u sebe nebo u sveho partnera, partnerky nebo vubec?

Hned po vyskoké, kdy jsem ve zralém věku dvacet a něco nastoupila do školství a zjistila, že pro středoškoláky jsem obdoba hnědého uhlí. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jinak se tak ani po dvaceti letech osobně ještě necítím. :think: Měla bych? :nevim: Myslím, že ještě ne.

Azeretereza
Závislačka 2671 příspěvků 08.04.19 11:34

Tři roky mi chybej do třicítky a občas to prohodim ze srandy, hlavně když jsme někde na diskotéce, kde je věkovej průměr 20 let :mrgreen: Nebo že mě bolej klouby víc, než před pár lety, to nevím, co budu dělat v 60 :mrgreen: No a taky samozřejmě kocoviny, rozhodně nevydržím pít jako ve dvaceti a ty rana a dny po tahu jsou prostě strašný. Tak už vím, že to lepší nebude :mrgreen:

Příspěvek upraven 08.04.19 v 11:36

astoret
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 08.04.19 11:35

je mi 33 a necítím se staře, spíš víc dospěle, jak má člověk dítě, vše se změní, víc zopodvědnosti, méně svobody :D

Kotatko03
Echt Kelišová 8399 příspěvků 08.04.19 11:36

S nadsazkou…poprve jsem rekla, jsem stara, kdyz mi bylo 21 a partner mi tehda rekl: „nojo, uz ti tahne na 30“. Podruhe kdyz se me mala zeptala, jestli kdyz jsem byla mala, jestli jsem videla zive dinosaury anstrasne se divila ze ne :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama