Kdy jste začali vycházet s ex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 17:43
Kdy jste zacali vychazet s next?

Ahoj,
prosim anonymne, tema je hodne aktualni a nechci byt poznana. Otazka pro ty kdo maji zkusenost-kdy jste zacaly vychazet s next, kterou si vas ex nasel tesne pred/po rozvodu a hned k ni zacal brat i deti? Kdy jste se s tim v sobe vyrovnaly a pokud je next normalni kdy jste ji prijaly a normalne komunikujete?
 Diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 18:03

Nikdy. Bývalá mojeho manžela se mnou nikdy neprohodila slovo, ani jsme se nikdy neviděli, ona nechce. Mluví o mě před dětmi hnusně a to už je dobrých pár let…(a to se nerozváděli kvůli mě).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 18:33

Asi tak. Já chlapa poznala 3,5 roku po jeho rozchodu. Ona v té době už byla zase vdaná za jiného. Ale jakmile se ukázalo, že její ex (můj přítel) má ženskou, tak začala vyvádět a dělat naschvály. Jsem slušně vychovaná, pozdravím jí a tím komunikace končí. Také o mě mluví dost ošklivě, pomlouvá mě u celé jeho rodiny. Udržuje s nimi nadstandardní vzthy. Prostě dává všem najevo, že ona tu byla dřív. Byli spolu 5 let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 18:33

My tak chodíme kolem sebe. Máme na sebe telefon, ale nevoláme si, je to pouze rezerva pro případ nouze a katastrof. Při vyzvedávání/ předávání dětí neasistuju, nemáme si co říct. Pokud vím, tak o mě mluví před dětmi normálně, já (i když si pár věcí myslím), tak před dětmi taky o ní mluvím jen pěkně.
Když jsme se viděly při společenských příležitostech (např pohřeb), pozdravily jsme se a to bylo všecko. Je mi od pohledu nesympatická, ale před jejími dětmi to neventiluju.

Zakladatelko, co si představuješ pod „vycházet s next?“ Z pozice té next (a to se nerozvedli kvůli mně, dali jsme se s mužem dohromady až delší dobu po jeho rozvodu) říkám, že já o vztah s jeho bývalou nestojím. Moje pocity - a její pocity - do toho netaháme, ona si o mně asi taky myslí kdeco, ale neventilujeme to na sebe ani na děti. Nečekám, že bych jí volala a ptala se, jak se má, nestojím o to, a myslím, že ona taky ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 18:41

Nikdy…já jsem se s ní u kafe nakecala dost a dost–byla to kamarádka…
Po tom co se stalo s ní fakt mluvit nehodlám, max bych po ní skočila a ona to ví, takže se mi taky obloukem vyhýbá…naštěstí bydlí cca 16 km, nevídám jí
 999

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 18:50
Zakladatelka

Chtela bych spise vyjadreni od ex, ale i za ty od next dekuji :)
Pod pojmem vychazet si predstavuji, ze pokud se nahodou vidite, tak se dokazete normalne bavit bez toho neprijemneho pocitu, ze si s ni ex hraje s vasimi detmi na stastnou rodinku.Ja to v sobe zatim rozhodne zpracovane nemam a chtela bych vedet, kdy mam cekat ze by se mi to mohlo podarit.

Akve
Kecalka 108 příspěvků 19.02.18 18:54

Jsem ex. Next jsem odmítala vidět, neb se nextou stala v manželství, jen to asi ani nevěděla :) Proto v zásadě proti ní nic nemám a i kdyby šla do ženáče vědomě, tak manželka je především „vada“ toho manžela. Každopádně ona když mě vidět chce, tak si to zařídí, teď se občas potkáme v práci. Děti jsem vůči ní nikdy neštvala, proč proboha, záleží mi jen na tom, aby ony tím rozvodem prošli co nejvíc v pohodě. Já jsem ráda, že je zvládne mít ráda, nakonec se o ně stará stejně víc než můj ex. Myslím, že už pracovně komunikovat zvládám, ona teda asi teď moc ne, ono se to špatně pozná, je taková hodně emocionální, takže často naprdnutá na všechny strany :) Každopádně společné vztahy mrtvím hlavně já a myslím, že aniž by tušili, tak je to i jim k dobru. Jestli se to někdy změní, nemám tušení, nechávám to koňovi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 19:04

@Akve deti stvat taky samozrejme nechci, protoze si taky myslim, ze primarne jsem nastvana na ex. Zatim jsem ji ani nevidela, ale nedela mi dobre, kdyz o ni deti vypravi a docela se desim toho, ze az ji potkam, semele me to. Protoze ex je samozrejme spokojeny, v pohode a nechape, proc ja jako nejsem.

Caitlyn
Kelišová 5792 příspěvků 19.02.18 19:10
@Anonymní píše:
Ahoj,
prosim anonymne, tema je hodne aktualni a nechci byt poznana. Otazka pro ty kdo maji zkusenost-kdy jste zacaly vychazet s next, kterou si vas ex nasel tesne pred/po rozvodu a hned k ni zacal brat i deti? Kdy jste se s tim v sobe vyrovnaly a pokud je next normalni kdy jste ji prijaly a normalne komunikujete?
Diky

Exmanžel nás seznámil. Podaly jsme si ruku. Jsem ráda, že je to fajn ženská a vychází s naší dcerou dobře. Jejich vztah jim přeji. Rozváděli jsme se v dobrém.
On taky zná mého přítele.
Nic proti ní nemám :nevim:
Vycházíme spolu hned co jsem se o ní dozvěděla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 19:13
Zakladatelka

@Caitlyn ok,diky, asi je to i tim ze mas take pritele, nebo myslis ze ne?

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 19.02.18 19:13
@Anonymní píše:
Ahoj,
Diky
.

Příspěvek upraven 28.02.18 v 14:44

Lama Lama
Hvězda diskuse 49460 příspěvků 5 inzerátů 19.02.18 19:17
@Anonymní píše:
Ahoj,
Diky

Asi po pul roce. Do ty doby jsem to v zajmu vsech zucastnenych zatrhla, aby se s ji drti stykali, nastesti to respektoval. Ted jsme v poho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 19:19
Zakladatelka
@Lama Lama píše:
Asi po pul roce. Do ty doby jsem to v zajmu vsech zucastnenych zatrhla, aby se s ji drti stykali, nastesti to respektoval. Ted jsme v poho.

Diky, tebe znam z diskuzi a jsem rada za odpoved od tebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 19:21
Zakladatelka
@LimitedEdition píše:
Z druhého pohledu. Jsem next, se kterou se poznal měsíc po rozchodu a půl roku před rozvodem. K dítěti mě vzal po týdnu, po třech měsících jsme společně trávili víkendy. No co budu povídat. Až nyní po šesti letech je to ve stavu kdy spolu dokážeme normálně slušně komunikovat, ale vzájemné sympatie vůči sobě nechováme a ráda jedná druhou také nemáme. Ale komunikujeme spolu slušně to ano.

A tys mela v te dobe take uz nejake deti? A neprislo ti divne, ze te hned seznamuje s ditetem? Dite bylo male? Promin za zvedavost, snazim se to nejak vstrebat.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49460 příspěvků 5 inzerátů 19.02.18 19:24
@Anonymní píše:
Diky, tebe znam z diskuzi a jsem rada za odpoved od tebe.

Ja fakt myslim, ze kdyz vedome chces, tak to jde. Pokud teda nedelaj naschvaly. Kamosky by jsme nebyli nikdy, jina krevni skupina. Ale pokud je potreba, tak se pres telefon domluvime na predani deti, kdyz ex nemuze. Na silvestra je to taky spolecne preklepali bez nejakych velkych problemu. Na kafe bych s ni nesla. Semtam mi necim sere, ale zatim nic, nad co by se neslo povznest nebo vykomunikovat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >