Kdy jste začaly hubnout po porodu?

464
26.7.13 14:54

Kdy jste začaly hubnout po porodu?

Dobrý den, maminky, chtěla jsem se zeptat, kdy jste začaly hubnout po porodu? V těhotenství jsem přibrala 28kg. Před těhu jsem měla 59 kg před porodem 87 kg. V porodnici jsem nechala 7 kg ale od té doby se pořád držím na těch 80 kilech a nejde to dolu. :( Už jsem s toho nešťastná. Dneska jsem si zkoušela kalhoty které jsem nosila dřív a sotva do nich dám nohu, natož je zapnout.Od okolí to pořád slýchám, jak jsem se spravila atd.Je mi s toho na nic, vím že samo to dolu nepůjde ale nemám pevnou vůli na to, abych každý den cvičila nebo držela diety. ráda si taky osladím život. Vlastně je to taková moje neřest :twisted: už fakt nevim, když se na sebe kouknu, je mi opravdu zle. Vím, že na tom nejsem nejhůř a jsem za to ráda, ale je mi teprve 19 a dřív jsem byla opravdu hubená. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13802
26.7.13 14:58

Neřešila jsem to, šlo to naštěstí samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1998
26.7.13 15:00

U prvniho pred porodem 55 kilo, po porodu 48 (byl to ale porod ve 25 tydnu,) 2 porod pred porodem 75 kg, pri odchodu 59 kilo..takze jsem to zhubla vlastne hned, kila navic po druhem porodu behem prvniho mesice, asi kojenim a tim, ze hodne chodime ven a sportujeme..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
26.7.13 15:03

Nepotesim, ihned, vzdycky bylo do pul roku vsechno dole.
Pokud si chces osladit zivot, tak se budes muset hybat. Pak ten prijem snese i nejakou sladkost, jen by nemela byt odpoledne, dopoledne spis sachardy, odpoledne bilkoviny. A nejist sladke na hlad, fakt nejdriv snist „normalni“ jidlo, pak snis toho sladkeho mnohem mensi kus.
A co zusit chrom, mel by potlacit chut na sladke

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
26.7.13 15:04

Já jsem zhubla až když jsem přestala kojit, což bylo v roce a půl malé. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2377
26.7.13 15:05

Ehmm.. 1 dítě před těhu 56kg po porodu 75kg. Za rok 60kg. Druhé dítě před těhu 58kg po porodu 89kg. Dcera se narodila v únoru minulý rok a já vážim stále 80kg. Sportuju, nesedim doma, jím pravidelně, chodim na procházky, ale kila dolů nejdou :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4725
26.7.13 15:07

@Růženkaa, od porodu to šlo pomalu furt dolů a po půl roce kojení už jsem byla v mínusu. Zůstaly povolené břišní svaly, ale ty už musím vycvičit a posílit, aby bylo bříško zas jak má být štíhlé.
U tebe to evidentně nepůjde samo.. Tvůj kalorický výdej musí být vyšší než kalorický příjem, jinak hubnout nikdy nezačneš! Takže omezit (vynechat) sladké (a to včetně slazeného pití), jíst pravidelně, včetně jednoho teplého jídla, zařadit maximum čerstvé zeleniny, s mírou ovoce a ideálně zvýšit pohyb (aspoň delší procházky s kočárkem) pokud nenajdeš jinou možnost. Stanov si malé reálné cíle..třeba že do roka budeš mít max 5 kilo navíc a rozpočítej si to, o kolik musíš mít míň každý měsíc a pokaždé se za dosažení drobně odměň. A pamatuj, že lepší pár kil navrch a spokojená máma, než nervní nedostatkem glukozy vystresovaná hubeňoura ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
26.7.13 15:09

Sama ne, musela jsem začít makat a to jako opravdu hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
26.7.13 15:09

@Růženkaa A jak dlouho jsi po porodu?? Já jsem tedy v těhotenství nabrala 23 kg, ale za 2 měsíce jsem byla na své původní váze. Ani nevím, jak se mi to povedlo, šlo to samo, asi kojením a stresem :nevim: Ale potřebuju zpevnit, tak jsem začala posilovat, jenže jsem díky tomu začala mít míň mlíka, tak jsem se na to vyprdla a začnu, až dokojím. Takže pokud kojíš, nijak výrazně nehubni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
26.7.13 15:10

@Růženkaa pokud se nezačneš ovládat a cvičit tak to prostě nezhubneš.
já nabrala nějakých 22 kilo v porodce zůstalo 10 kilo a dokud jsem nezačala cvičit a držet dietu tak to prostě dolů nešlo. těch 28 kilo si evidentně nabrala z mlsání a nic nedělání a to porodem prostě neshodíš. pokud by to byla voda šlo by to dolů samo a rychle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
26.7.13 15:13

Tak to já tě potěším :lol: Nabrala jsem 27 kg, jsem po porodu skoro 10 měs. Nahoře mám ještě asi 10 kg. Nekojila jsem, stres jsem taky neměla, takže se mě to drží :lol: Kalhoty, který mi před těhotenstvím byly obrovský, teď natáhnu tak ke stehnům :cert:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
26.7.13 15:24

Já začla hubnout, až když jsem se jakž takž vyspala, což bylo cca 10 měsíců po porodu. A šlo to jen s dietou. Lehká pneumatika kolem pasu mi ale zůstala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
26.7.13 15:32

Jsem skoro 5 měsíců po porodu 8o ještě mít tu vůli zhubnout :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
26.7.13 15:35

Já přibrala celkem téměř dvacet kilo, deset jsem nechala v porodnici. Teď nevím, kolik vážím, protože baterky ve váze se vybily :-) Ale poměřuju se podle oblečení, které oblékám. Těch deset kilo se mě drželo strašně dlouho. Přítel rád vaří omáčky, já byla první tři měsíce neschopná větší fyzické námahy, po Novém roce jsem začala hodně chodit, každý den aspoň těch pět kilometrů, od půlky března do konce května jsem chodila dvakrát týdně na Vacushape, doma jsem dělala lehsedy, ty jsem teď teda vypustila, ale chodím pořád. Omezuju se v jídle - ne co do surovin, ale co do množství. Nevím, kolik vážím, ale dnes jsem vytahala ze skříně sukně a trika, co jsem nosila ještě do práce před dvěma lety, a překvapilo mě, jak mi padnou jako tenkrát, kdy jsem měla postavu pěknou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
26.7.13 15:35

2 měsíce po porodu a sem zase na původních 50 a to sem chtěla aby mi zůstalo aspoň pár kilo nahoře abych konečně vypadala jak ženská :mrgreen: takže zase nic :nevim: břícho už mám skoro v normálu vypadá to že bude vypadal ještě líp než před těhotenstvím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama