Kdy jste začaly komunikovat s miminkem?

Peltaga
25.10.20 23:39

Kdy jste začaly komunikovat s miminkem?

Ahoj holky, kdy jste začaly v těhotenství komunikovat s miminkem? A kdy jste k tomu zapojily tatínky? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60878
25.10.20 23:43

Jako jak komunikovat? Muž se zapojil sám ve chvíli, kdy mi začalo růst břicho.. Já si s prckem povídám, když sebou moc mele :mrgreen: a domlouvám mu, aby už šel ven :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
25.10.20 23:48

Když jsem zjistila, že tam je ;) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peltaga
25.10.20 23:56

Já si s ním právě taky povídám od doby, kdy o něm vím. :) Někde jsem četla, že je dobře mu i pouštět oblíbenou melodii nebo číst pohádky? :)

• Citovat
  • Nahlásit
8437
26.10.20 01:23
@Peltaga píše:
Já si s ním právě taky povídám od doby, kdy o něm vím. :) Někde jsem četla, že je dobře mu i pouštět oblíbenou melodii nebo číst pohádky? :)

Ježiš hlavně nezapojovat povinně tatínka 8o. Nech to na něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5175
26.10.20 06:06

Nikdy jsem na břicho nemluvila, ne vlastně jo, 11. 12 jsem ji řekla že ji konci nájemní smlouva, a 12.12 byla na světě. :pankac: Jinak čtení pohádek, pouštění písniček, mluvení tatínka… Nic takovyho neprovozuju, přijde mi to trapný. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2352
26.10.20 06:10

Podobne jako @mackA159, komunikovat s miminkem jsem zacla, az kdyz se narodilo. Vsak tvuj hlas slysi, i kdyz mluvis na nekoho jinyho. Hudbu manzel pousti i bez tehotenskyho bricha. Jinak bricho partnera aspon trochu zajimalo, az kdyz se zaclo viditelne hybat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2970
26.10.20 06:12

V porodnici. Jinak bych si připadala jako blázen. Knížky i hudbu má rad i bez agitace v prenatalnim období

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65256
26.10.20 06:33

@Peltaga nech tatinka zit :roll: a nediv se, kdyz ho rostouci bricho zajimat nebude, az pak potomek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28254
26.10.20 07:15

Chtěla jsem napsat, že v tu chvíli, co mi ho dali poprvé do rukou. Ale mluvila jsem na kopajícího fotbalistu v břichu, takže asi kolem 20. týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28254
26.10.20 07:17
@Peltaga píše:
Já si s ním právě taky povídám od doby, kdy o něm vím. :) Někde jsem četla, že je dobře mu i pouštět oblíbenou melodii nebo číst pohádky? :)

To jsem nedělala a syn má v některých ohledech stejný vkus jako já. A je mnohem chytřejší než já v jeho letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3171
26.10.20 07:24

Jsem 30.tt a na malého mluvím málo, nejvíc teda když fakt řadí hodně tak mu max domlouvam že bych chtěla ještě spát :mrgreen: a jednou když jsem se hodně rozčílila :oops: tak jsem mu pak říkala že ho už takhle stresovat nebudu.. manžela jsem nezapojovala. Zapojil se sám, hlavně když začal cítit pohyby tak začal dávat ruku na břicho a většinou říká jak se na něj těší :srdce: a když teda večer hodně kope tak na něj mluvi a položí obě ruce na břicho a docela to zabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6859
26.10.20 07:29

Kdyz se zacala mlet a kopat, tak obcas jo a fakt jsem si nepripadala trapne. Samozrejme jsem na bricho nemluvila nikde verejne, ale soukrome doma. Manzel si sahal, jak kope sam od sebe, nenutila jsem ho. Obcas jsem rikala jen, koukej, jak se dneska mele (hodne viditelne), tak si sam dosel sahnout a neco treba rekl nebo dal pusu. Bylo to hezky, ne trapny. Trapny mi prijde to shazovani, kdyz to nekdo dela, kazdeho vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2479
26.10.20 07:55

Mam zkusenost, ze je vhodne kazdy den u bricha poustet stejnou pisnicku. Po narozeni ta pisnicka miminko uklidnovala ;) Jine pisnicky deti tak neuklidnily. Tak bud nahoda, zlnebo to u nas vazne fungovalo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 08:05

No tak já jsem asi podle místních blázen, nicméně, já si povídám už od transferu (těhotenství po IVF). A přítel to dělá také a rozhodně jsem ho nikdy nenutila. Ale je fakt, že to děláme v soukromí a rozhodně ne celej den :D obvykle večer v posteli, když prcek řádí. Já občas přes den, když má třeba škytavku nebo nějakou aktivnější chvilku. Nebo když třeba něco vybírám/kupuji pro prcka, tak mu to taky povídám, aby se měl na co těšit že jo :D. Ale není to žádné vyprávění pohádek atd. A připadá mi to celkem normální a rozhodně ne trapný. Každý to prostě vnímá jinak. A právě proto bych rozhodně nenutila chlapa, aby se zapojil.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama