Reklama

Kdy jste začaly milovat své miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 19:04
Kdy jste začaly milovat své miminko?

Ahoj holky, před pár dny jsem objevila 2 čárky na testu, samozřejmě jsme s partnerem šťastní ale zatím nedokážu říct že bych ho milovala, spíše si to nijak neuvědomuju, kdy to přišlo u vás? :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 22.07.18 19:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky, před pár dny jsem objevila 2 čárky na testu, samozřejmě jsme s partnerem šťastní ale zatím nedokážu říct že bych ho milovala, spíše si to nijak neuvědomuju, kdy to přišlo u vás? :(

Pár dní zmatených pocitů, ač bylo chtěné a plánované. Pak už to šlo samo.

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 22.07.18 19:06

Až nějakou dobu po porodu :nevim:

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 22.07.18 19:06

Po porodu. ;)

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 22.07.18 19:08

Já svoje dítě miluji od prvního dušíka na testu :srdce: každopádně ne vždy je to ku prospěchu, protože mi 2 těhotenství nevyšly a hodně to bolelo ztratit miminko, bylo by snazší kdybych to měla jako ty a moc si to v začátku neuvědomovala :think:

Dojcanis
Závislačka 3650 příspěvků 22.07.18 19:09

Po půl roce od porodu cca

Yasmina21
Kecalka 408 příspěvků 22.07.18 19:09

Milovat jsem ho začala ve chvíli, kdy mi bylo potvrzeno těhotenství. :hug: Když jsem objevila 2 čárky, byla jsem nadšená, ale nebyla jistota, že jsem skutečně těhotná. Jinak své miminko miluji od prvních chvil. :srdce:

Taka
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 22.07.18 19:10

Neblbni, u někoho ta pravá láska přijde až x dní po porodu :D Změní se to (minimálně trošku), až uvidíš růst bříško nebo až ucítíš pohyby. Je strašně brzy :kytka:

marka123
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 22.07.18 19:10

Prvni cca dva mesice po porodu, druhe hned po porodu;)

SabiMates
Nováček 7 příspěvků 22.07.18 19:11

Od první fotky z ultrazvuku :) Potřebovala jsem nějaký ,,hmatatelný důkaz,, :D

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 22.07.18 19:14

Své pocity vůči miminu analyzuj nejdříve po šestinedělí. ;)

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 22.07.18 19:19

Já si to pamatuju presně. 3 týdny po porodu. Chystala jsem se s ní ven, oblékla jsem ji a najednou jsem se na ní podívala a začala jsem bulet štěstím. V tu chvíli jsem si to uvědomila naplno :srdce: druhé dítko už jsem milovala hned jak vykouklo na svět

lampicka11
Závislačka 3342 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 19:19

Ja si to uvědomují až teď těsně před porodem. U dcery jsem to měla od 5mes.tehotenstvi

Verunecka289
Závislačka 3287 příspěvků 22.07.18 19:19

První dvě děti v podstatě hned, jak mi doktorka potvrdila těhotenství. Třetí se nám podařilo neplánovaně a tam to trvalo trochu dýl, hlavně jsme z toho byli oba trochu mimo, ale někde kolem 13. týdne, když jsme byli na prvotrimestrálním ultrazvuku, to tam naskočilo, ale nebylo to jako u prvních dvou, to je pravda :oops:

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 22.07.18 19:20

jsem si myslela, že hned jak se mi po několikatém snažení ukázaly//, ale to jsem ještě netušila, že když porodní asistentka mně donesla ukazat malého po porodu, tak to byla láska na první pohled. A to jsem s žádným jiným chlapem nezažila ;) :) :) :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama