Kdy jste začaly nakupovat těhotenské oblečení?

Anonymní
6.2.21 13:35

Kdy jste začaly nakupovat těhotenské oblečení?

Ahoj, jsem 14tt (hubena) a uz me zacinaji skrtit puncochace a domaci kalhoty, bricho obcas poboliva a je to neprijemne. Ale nevim, zda na nakup “praveho” tehotenskeho obleceni neni jeste moc brzy?
Tedy muj dotaz je na ty, ktere si tehotenske obleceni uzivaly a nesetrily na nem. Odpoved “obesla jsem se bez a jeste jsem usetrila” mne nepomuze. Ja si tehotenske obleceni koupit chci a nemam v planu strasit v manzelove bunde apod ;)
Prosim o anonym, tehotenstvi stale tajim. Dekuji :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1148
6.2.21 13:41

U prvního těhotenství, jsem nosila svoje oblečení až do porodu. U druhého mi už ve 12tt lezlo břicho z triček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
6.2.21 13:41

Tak pokud je ti nepříjemné nosit normální oblečení, tak si kup těhotenské :nevim: nechápu, na co ti bude vědět, kdy začaly nakupovat ostatní.

Já jsem začala nakupovat ve 20. Týdnu, kdy mi kalhoty začaly moc stahovat břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20081
6.2.21 13:42

Začala jsem ho kupovat, když mi bylo normální přes břicho malý. Ale ze začátku jsem to řešila jen větší velikostí oblečení, protože většina těhotenskýho je spíš až na větší břicho. V tom přechodným období ti bude padat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2236
6.2.21 13:46

Koupila jsem, kdyz me zaclo skrtit moje normalni obleceni a bylo mi to neprijemne na bricho :D hele nemusis si nakoupit celou skrin..kup si leginy, puncochace, teplaky..dziny, nebo co nosis a uvidis..prodava se i s, xs..tehotensky nerovna se sloni :D a pak uvidis, co budes potrebovat..naky tricko, saty…koupis, az budes vypadat blbe v normalnim obleceni…ale s pohodlim od pasu dolu nevahej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2798
6.2.21 13:47

Do konce 4. mesice jsem nosila svoje netehotensky obleceni, jen se postupne zmensoval vyber, co mi bylo pohodlny. Pak jsem zkusila tehotensky… ale na to jsem jeste nemela bricho, takze to na me divne viselo, tak jsem to resila oblecenim o cislo vetsim, ale porad netehotenskym. No a pak uz to bylo na to tehotensky. Tehotenstvi jsem ale koncila v lete, tak jsem nosila i svoje puvodni dlouhy netehotensky letni saty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 13:47
@Janli píše:
Začala jsem ho kupovat, když mi bylo normální přes břicho malý. Ale ze začátku jsem to řešila jen větší velikostí oblečení, protože většina těhotenskýho je spíš až na větší břicho. V tom přechodným období ti bude padat.

Toho se bojim, proto se ptam zkusenych. Diky.

• Citovat
  • Nahlásit
6401
6.2.21 13:48

Je to hodně individuální, záleží, kdy břicho vyskočí (to může být klidně mezi 6.-35.tt). Pokud hodláš investovat do těhu oblečení, tak si pohlídej střihy, protože vysoká cena ti vůbec nezaručí, že v tom nebudeš vypadat jako v pytli. Osobně pořizuju spíš kojící věci (většinou jsou i těhu), unosím je pak mnohem víc než jenom těhotenské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2236
6.2.21 13:50
@Janli píše:
Začala jsem ho kupovat, když mi bylo normální přes břicho malý. Ale ze začátku jsem to řešila jen větší velikostí oblečení, protože většina těhotenskýho je spíš až na větší břicho. V tom přechodným období ti bude padat.

Zalezi na vyberu, ja treba mela kalhoty z bonprix, ktery se daly upravovat gumou a knoflikem a mela jsem je od 1. trim az do konce :nevim: ta latka pres bricho byla volna, ale v zime to nevadilo, nebyla videt pres svetry a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20081
6.2.21 13:52
@Anonymní píše:
Toho se bojim, proto se ptam zkusenych. Diky.

Dobrý jsou těhotenský legíny nebo punčocháče a pružný šaty. Ty legíny nosím doma doteď. U džínů mělo HM užší tu pružnou pasovku, takže se daly nosit dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
6.2.21 13:57

Já nosím legíny co maj hodně vysokej pas a neškrtěj mi tedy podbřišek. Těhotenský bych si i koupila, ale ono je to takhle ze začátku hrozně volný, ten náplet. Ale taky už se těším, ráda bych si oblíkla rifle a triko, a ne furt legíny a šaty… A to jsem teprve 11tt a 3 kila jsem zhubla, a už mě kalhoty škrtěj :roll:
Co jsem nevyužila vůbec, bylo těhotenský oblečení ze kterýho šlo udělat kojící, vůbec mi to po porodu nesedělo. Normálně jsem si pak vyhrnula tričko a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
6.2.21 14:02
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 14tt (hubena) a uz me zacinaji skrtit puncochace a domaci kalhoty, bricho obcas poboliva a je to neprijemne. Ale nevim, zda na nakup “praveho” tehotenskeho obleceni neni jeste moc brzy?
Tedy muj dotaz je na ty, ktere si tehotenske obleceni uzivaly a nesetrily na nem. Odpoved “obesla jsem se bez a jeste jsem usetrila” mne nepomuze. Ja si tehotenske obleceni koupit chci a nemam v planu strasit v manzelove bunde apod ;)
Prosim o anonym, tehotenstvi stale tajim. Dekuji :lol:

U prvního těhotenství jsem nosila svoje leginy, trička i šaty až do porodu, hodně jsem zvracela, takže jsem moc nepřibrala a bříško jsem měla malý. Čekáme druhé a jsem v 15 týdnu, těhotenské kalhoty a leginy nosím od 12 týdne, tentokrát se mi to bříško vyhouplo nějak brzo :D mám velkost xs, takže mě moje věci už vážně škrtili, krom triček, ty mám nějaké k větší ale mám pár těch těhotenských ale na ty je ještě brzo. Kalhoty a leginy mám těhotenské xs a úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20081
6.2.21 14:13

Koukni na Litex, tam mají fajn oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
6.2.21 14:15

Někdy do 5 měsíce jsem nosila svoje původní oblečení. Pak jsem si pořídila těhotenské l, ale bříško do něj bylo ještě malé. Takže jsem cca do 6-7 měsíce nosila vysoké a volnější legíny a dlouhá trička (ale hezká) pod zadek.

Těhotenské kalhoty jsem začala nosit až v tom 7 měsíci. A ke konci (naštěstí to bylo v létě) jsem se už v pevných kalhotách typu džíny moc necítila, takže jsem nosila dlouhé těhotenské/kojící šaty a teplákové těhotenské 3/4 kalhoty.

Ale bylo dobré mít dopředu ve skříni. Někdy v tom 6-7m jsem měla pocit, že břicho roste přes noc. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
6.2.21 14:22

Ja jsem v 1.tehu koupila tehotenske obleceni, az jsem se v normalnim necitila dobre. Stacili me dvoje tehu. kalhoty a delsi tricka. Na doma leginy nebo vetsi teplaky. Ted ve 2.tehu vazim vic, nez v 1.tehu…mam pres sebou jeste dva mesice a pomalu si nemam co oblect. :zed: Poradite prosim, kde koupit? V 1.tehu jsem si to obleceni vyzkousela v H&M…ale ted se bojim pres internet, aby me to bylo :roll: nebo to mam jeste vydrzet ty dva mesice…ale doma chodim jak vandrak, chtelo by to nejaky leginy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat