Kdy jste začaly nakupovat těhu oblečení?

Peltaga
25.10.20 11:29

Kdy jste začaly nakupovat těhu oblečení?

Ahoj holky, jde mi o to, že mám možnost dostat oblečení na těhu z Anglie od kamarádky, ale nevím jaké.
Vím, že to zní blbě. Ještě jsem nerodila a nevím, v jakém měsíci začíná bříško růst. :roll: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
608
25.10.20 11:33

Kazdemu jinak, ja otehotnela v dubnu a uz v cervnu jsem nezapla kratasy, tak jsem si musela koupit s laclem, v srpnu uz mi vylejzalo bricho z tricek, takze tehu a vetsi tricka, tehu rifle uz mam taky od srpna :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 11:38

Ahoj, ono každý človek je iný. Ja som teraz v 9 mesiaci, hore mám cca 10 kíl a šaty nosím stále rovnaké ako pred tehotenstvom. Avšak ja mám veľmi malé brucho a skôr také dlhé. Mám nejaké tehotenské legíny (ale v pohode stále oblečiem aj klasické, len o číslo väčšie - majú teda ale vyšší pás) a tričká, ale hlavne u tých tričiek stále oblečiem aj moje klasické, len musia byť dlhšie - vyzerám v nich ale neforemne, tak som si radšej kúpila pár obtiahnutých tehotenských. Celkovo som začala nosiť tehotenské asi na konci 7meho mesiaca. Moja mamina to mala rovnako, že to na nej dlho nebolo vidieť, tak skús sa opýtať jej, že kedy jej viditeľne začalo rásť brucho. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19620
25.10.20 11:40

U prvního sem ho skoro nepotřebovala, u druheho az nekdy po 7. mesici. Nakonec sem ale kupovala jenom dvoje tehotenske leginy a jinak sem cele tehotenstvi nosila normalni obleceni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24517
25.10.20 11:40

@Peltaga Já třeba ve 20 týdnu mohla těhotenské oblečení vycpávat, jiné mají břicho jako buben už od 13 týdne. Oblečení jsem začala kupovat tehdy, když jsem ho začala potřebovat. Však i u nás seženeš pěkné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peltaga
25.10.20 11:45

@Markétka111
Právě o to mi jde :)
V polovině prosince vstupuju do 2. trimestru. Tak kvůli bundě atd. :)

Příspěvek upraven 25.10.20 v 12:20

• Citovat
  • Nahlásit
2418
25.10.20 11:47

Já jsem měla malé břicho, takže jsem si koupila dvoje legíny velké v pase na doma a dvoje kalhoty na ven na střídačku, jinak jsem se vešla do bundy, do všech trik a navíc jsem nechodila do práce, takže jsem neměla potřebu oblečení. Těhotenské kalhoty jsem začala nosit tak na konci 6.měsíce, protože nemám ráda, když jsou fest v pase. Ale měla jsem nateklé nohy, nevešla jsem se do zimních bot, takže jsem nosila jen nízké širší boty a kalhoty taky musely mít široké nohavice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1163
25.10.20 11:54

Ja uz v mesici a pul tehotenstvi jsem musela koupit tehu kalhoty :nevim: byla jsem porad nafoukla a vadilo me, jak me kalhoty skrti…a ve 4m jsem mela uz obri bricho..normalne se me ptali, jestli necekam dvojcata…kazdy to ma jinak, ale celkove jsem toho obleceni nepotrebovala moc..2× dziny, jedny business kalhoty do prace, laclace, 3× saty, 4× triko, svetry, mikiny i dalsi veci jsem nosila normalni…ale dobra bunda je podle me potreba, to jsem mela na zimu taky vyhodne koupeny dopredu a vyuzila jsem. Ono se toho pak tezko zbavuje…(pokud si neschovavas na dalsi tehu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
25.10.20 11:55

Ahojky určo si kup těhu kalhoty s vyvýšeným pasem jsou bezvadně pohodlný, já šla nakupovat když mi začínalo být všechno malý :D nějaký xl trička jako každý to má jinak já měla 60 kg na začátku a teď mám 80 kg v 8.měsíci 8o :lol: takže uvidíš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
25.10.20 11:57

Me nevyhovovalo nic tesneho pres bricho, takze jsem si koupila kalhoty na gumu a mela je pod brichem. Trika jsem nosila volna a jen vyjimecne tehotenska. Se svoji bundou jsem to vzdy nejak zvladla i pres zimu (porod brezen a duben).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
25.10.20 11:58

Kupovala jsem jen 2 kalhoty (džíny a legíny na cvičení) a pár triček, které nosím ale i teď - jsou delší na záda. Normálně nosím hodně sukně s nápletem v pase a ty byly superpohodlné a nebo šaty. Přiznám se, že se mi nechtělo za těhotenské oblečení moc vyhazovat peníze, protože u mně to bylo potřeba jen asi na 2 - 3 poslední měsíce. Jen jednou jsem měla problém, když bylo hodně chladné jaro a já věděla, že musím strávit celý den venku v zimě, tak jsem si půjčovala manželovy zateplené kalhoty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
25.10.20 12:00

Já jsem 8.měsíc, do většiny oblečení se vejdu, to jo, ale není to moc pohodlné. Než mít zařezané kalhoty v pase, tak jsem si pořídila těhotenské už někdy v 16tt. Teď ve 30tt začínám nosit těhotenská trička, je to pohodlné. Do zimní bundy předpokládám se vejdu i v prosinci. Koupila bych si akorát jedny kalhoty, abys měla nějaké doma až zjistíš, že tvoje už jsou fakt nepohodlné, se zbytkem počkej. Ještě jsem si hned na začátku pořídila větší podprsenky :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14146
25.10.20 12:13

Otěhotněla jsem v březnu, za cele těhotenství jsem si koupila jen 2trika a jedny leginy. Rodila jsem na konci listopadu a oblékla svoje svetry, mikiny i zimní bundy. Každý to má jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peltaga
25.10.20 12:18

@Natalienka23
No já jsem silnější, tak právě uvažuju nad tím, jestli pak budu stejná a jen s pupíkem nebo se obalím celá. :lol: mamka byla štíhlá, tam to asi moc neporovnám.

• Citovat
  • Nahlásit
184
25.10.20 13:14

Ja jsem ted zacala 5. mesic a sedi mi vse, co jsem nosila pred tehotenstvim. Koupila jsem si jen dvoje tehotenske leginy a puncochy, ty jsou urcite lepsi nez normalni. Uvidim, zda budu neco dokupovat pozdeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama