Kdy jste začaly pociťovat první těhotenské příznaky a jaké?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RedCherryBerry
Kecalka 224 příspěvků 11.06.19 19:03
Kdy jste začaly pociťovat první těhotenské příznaky a jaké?

Ahoj holky, jsem teprve na začátku těhotenství - 6tt a vůbec ještě nemám potvrzeno od dr.,jenže tomu zatím nějak nemůžu uvěřit. Vůbec mi není špatně jako u prvního a ani nejsem tak unavená, prostě vůbec nic. Jen si nepamatuju, kdy to u prvního začalo. Tak prosím o zkušenosti ostatních ????

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10811 příspěvků 11.06.19 19:07

Já u prvního blila od pozitivního testu, u druhého mi akorát jeste před termínem ms hrozně bolela prsa, jinak nic. Pekelně zle mi začlo být až po 8tt a to pak trvalo skoro do konce těhotenství :zed:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 11.06.19 19:07

https://www.emimino.cz/…znaky-65463/
Jedna z mnoha diskuzi, kde se toto resi, staci hledat :nevim:

RedCherryBerry
Kecalka 224 příspěvků 11.06.19 19:12

@Kriss Tina aha, takže to fakt může přijít ještě…

M-A
Kecalka 341 příspěvků 11.06.19 19:12

Časté chození na WC hlavně v noci, šílená únava a teda postupně se přidala nevolnost

RedCherryBerry
Kecalka 224 příspěvků 11.06.19 19:13

@Tazvesnice ajoopo :zed:

Marlovee
Kecalka 271 příspěvků 11.06.19 19:18
@RedCherryBerry píše:
Ahoj holky, jsem teprve na začátku těhotenství - 6tt a vůbec ještě nemám potvrzeno od dr.,jenže tomu zatím nějak nemůžu uvěřit. Vůbec mi není špatně jako u prvního a ani nejsem tak unavená, prostě vůbec nic. Jen si nepamatuju, kdy to u prvního začalo. Tak prosím o zkušenosti ostatních ????

Já se dlouho cítila netěhotně, až tak nakonci 9.tt se objevilo nechutenství a nevolnosti, přešlo to kolem 14.tt a teď se opět cítím netěhotně :lol:

Kajka9
Závislačka 4599 příspěvků 11.06.19 19:34

@RedCherryBerry do 7tt mi nebylo ic a od 7 tt jsem zvracela až do 14tt, od 5-12tt pořád nemocná…a boleli mě prsa..
jediné co daleko dřív skoro od OVU a bodavá bolest ve spod

terynka006
Závislačka 3608 příspěvků 11.06.19 19:42

Já nezvracela ale v době kdy měla přijít ms takže ještě před testem mě začaly hrozně bolet prsa to už mi bylo jasný že jsem v tom :lol:

Kajka9
Závislačka 4599 příspěvků 11.06.19 19:44

Jo ještě co jsem si vzpoměla tak jsem už v 7tt nedopla kalhoty…jinak vše až po 3 měsíci

Linduš91
Kecalka 349 příspěvků 11.06.19 20:21

Já jsem něco tušila už od ovulace, protože mě dost intenzivně píchalo kolem vaječníku a úplně to samé jsem měla u předchozích dvou těhotenství (jedno z nich bohužel nevyšlo). Jinak nějaké symptomy jako nevolnosti, omdlévání, to jsem začala mít kolem 8. týdne. Prsa mě bolí až teď ke konci, zato dost výživně. Nevolnosti jsem měla cca od 8. týdne do nějakého 20. týdne, převážně večer. Pak byla pár týdnů pauza a teď zas zvracím z pálení žáhy :mrgreen:

lolink
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 11.06.19 20:26

Vztek u prvniho, u druhyho nic po cele tehu.

TeSudička
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 11.06.19 20:45

Ja mela priznaky jeste pred pozitivnim testem-delala jsem si dva dny po zpozdeni- bylo mi zle po mlecnych vyrobcich (to trvalo cele tehotenstvi), chodila jsem imrvere na malou a udelaly se mi silene, ale opravdu silene lupy :lol:

Janli
Echt Kelišová 8917 příspěvků 11.06.19 21:31

Já měla příznaky víc než týden před menzes. Zničehonic se mi udělalo zle, pak jsem při orgasmu ucítila, jak se stáhla děloha, začalo mi všechno smrdět a tři dny před menzes nastoupily nevolnosti. Ve stejným duchu se to táhlo celý těhotenství. Buď ráda, že ti nic není…

Haleyy
Kecalka 107 příspěvků 11.06.19 21:57

Prvním příznakem bylo to, že se mi 16tt snad přes noc zvětšilo břicho. Kdyby neexistovaly těhotenské testy, tak do toho 16.týdne ani nevím, že jsem těhotná. Nevolnost jsem za celé těhotenství neměla ani jednu a prsa mě vubec nebolela, jen se na konci zvětšila, žádné divné chutě jsem taky nezaznamenala :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama