Reklama

kdy jste začaly příbírat na váze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 16.05.09 12:14
kdy jste začaly příbírat na váze?

Ahojte, chtěla jsem se zeptat. Jsem v 15 týdnu a za 9 týdnů jsem shodila 6,5 kg a váha jde pořád dolů cca 0,5 kg týdně. Sice je pravda, že mám docela nadváhu a na jednu stranu jsem ráda, že shazuju ale na druhou stranu se bojím, jestli to není špatné pro mimi. Nejprve mi bylo hodně špatně a teď zas nemám vůbec na nic chuť a musím se hodně nutit, abych aspoň něco snědla. Doktorka to zatím neřeší dle váhy uvedené v průkazce jsem totiž shodila jen 3,5 kg. Kdy jste začaly přibírat? Děkuji za radu.

Reklama

Reakce:

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 16.05.09 12:23

Záleží, jak velkou máš tu zmiňovanou nadváhu. Klidně se ti může stát, že za celé těhu přibereš fakt minimum kil - třeba 5-6. Moje tchýně vážila před těhu asi 75 kg (je dost malá) a přibrala 6 kg. Konečnou váhu jsme ale měly skoro stejnou.
Já měla při 173 cm na začátku těhu 58 kg a přibrala jsem celkem 20 (zatím :oops: ), ale přesně stejně to šlo i v minulém těhu a do tří měsíců od porodu zase bylo všechno dole.
Pokud by to měl být problém, určitě by to dr. řešila, takže se neboj.

kamiŠ
Generální žvanilka 23783 příspěvků 16.05.09 12:27

Moje švagrová během těhotenství nepřibrala ani deko, ba naopak shodila asi 8 kg. Ale je fakt že byla dost silná a tak mimčo mělo z čeho brát :-) Dr to neřešila, mimčo prospívalo a švagrové se jen ulevilo :-) Do třetího timestru na ní nebylo nic vidět, až pak se jí špeky začly přeformulovávat do těhotenského břicha :-)

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 16.05.09 13:04

Ahoj,do 20.týdne jsem shodila 12kilo a pak jsem přibrala 4kila.Lukášek měl 3,9kilo.

pehot
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 16.05.09 13:17

Fyz , já věděla, že se tu ukážeš :!

Jinak někdo holt nezdravě přibírá a někdo hubne. Já nabrala 30 kg a teda žádná slast :oops:
Důležité je, jak se daří mimču v bříšku a to ti ohlídá Dr,případně pak začne nějak řešit. Takže klíííd a krásné těhu :)

petrusha
Závislačka 2748 příspěvků 16.05.09 14:18

Ahoj já jsem tedy začala přibírat asi hned od začátku..ale to si asi nechtěla slyšet. Neboj , že si nepřibrala nemusí nutně znamenat nějaké zlo. Pokud by se to tvé dr. nezdálo, určitě by tě poslala na utz a pokud se na něm ukáže , že mimi prospívá a odpovídá stáří těhu, nemáš se čeho obávat. Alespoň tolik nepřibereš. Moje mamka i sestra v těhu přibraly 30kg, já v prvním 21 a teď jsem zvědavá kolik? :lol:

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 16.05.09 14:43

Ahoj,

zrovna tohle resila moje nejlepsi kamaradka. Do 20tt mela dole 5kg, ve 25tt pribrala 3kg (takze -2kg oproti puvodni vaze) a ted je 30tt a uz ma 5Kg oproti puvodni vaze nahore. A to byla i pred tehu dost hubena!!! Neboj, na mimi to vliv nema a aspon se nebudes trapit po porodu s kily navic.

Ja jen tise zavidim, protoze u kazdeho ditka jsem mela +25kg.

Terik

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 16.05.09 14:53

ja taky na zacatku zhubla, ale uz se to odpichlo a uz to jede …
ale cetla jsem, ze se ani obeznim ani hypertonickam v tehotenstvi dieta nedoporucuje, protoze pak jsou nizke porodni vahy - to asi plati hlavne pro pokrocilejsi stadia tehotenstvi

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 16.05.09 18:51

Já do 6m ani deko a pak 7kg za 3m :oops:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.05.09 11:02
zaneth píše:
Já do 6m ani deko a pak 7kg za 3m :oops:

Já taky tak :)
A po porodu šlo dolů ještě 15 kg ;)

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 18.05.09 13:53

Ahojky, no dokud mi nezaclo rust bricho tak jsem pribrala zhruba 1-2 kg za mesic…A asi od 6 mesice to bylo kilo tydne…ted jsem 33 plus 6 a nahore mam celkem 11 kilo, pred tehu jsem byla hodne hubena-44 kilo na 153 centimetru…Ted­kom se mi ta vaha uz tri tydny nepohla, naopak jsem kilo schudla a le to je asi tim ze jsem byla v nemocnici a porad jsem lezela a moc nejedla..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >