kdy jste začaly příbírat na váze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 16.05.09 12:14
kdy jste začaly příbírat na váze?

Ahojte, chtěla jsem se zeptat. Jsem v 15 týdnu a za 9 týdnů jsem shodila 6,5 kg a váha jde pořád dolů cca 0,5 kg týdně. Sice je pravda, že mám docela nadváhu a na jednu stranu jsem ráda, že shazuju ale na druhou stranu se bojím, jestli to není špatné pro mimi. Nejprve mi bylo hodně špatně a teď zas nemám vůbec na nic chuť a musím se hodně nutit, abych aspoň něco snědla. Doktorka to zatím neřeší dle váhy uvedené v průkazce jsem totiž shodila jen 3,5 kg. Kdy jste začaly přibírat? Děkuji za radu.

Reakce:
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 16.05.09 12:23

Záleží, jak velkou máš tu zmiňovanou nadváhu. Klidně se ti může stát, že za celé těhu přibereš fakt minimum kil - třeba 5-6. Moje tchýně vážila před těhu asi 75 kg (je dost malá) a přibrala 6 kg. Konečnou váhu jsme ale měly skoro stejnou.
Já měla při 173 cm na začátku těhu 58 kg a přibrala jsem celkem 20 (zatím :oops: ), ale přesně stejně to šlo i v minulém těhu a do tří měsíců od porodu zase bylo všechno dole.
Pokud by to měl být problém, určitě by to dr. řešila, takže se neboj.

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 16.05.09 12:27

Moje švagrová během těhotenství nepřibrala ani deko, ba naopak shodila asi 8 kg. Ale je fakt že byla dost silná a tak mimčo mělo z čeho brát :-) Dr to neřešila, mimčo prospívalo a švagrové se jen ulevilo :-) Do třetího timestru na ní nebylo nic vidět, až pak se jí špeky začly přeformulovávat do těhotenského břicha :-)

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 16.05.09 13:04

Ahoj,do 20.týdne jsem shodila 12kilo a pak jsem přibrala 4kila.Lukášek měl 3,9kilo.

pehot
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 16.05.09 13:17

Fyz , já věděla, že se tu ukážeš :!

Jinak někdo holt nezdravě přibírá a někdo hubne. Já nabrala 30 kg a teda žádná slast :oops:
Důležité je, jak se daří mimču v bříšku a to ti ohlídá Dr,případně pak začne nějak řešit. Takže klíííd a krásné těhu :)

petrusha
Závislačka 2748 příspěvků 16.05.09 14:18

Ahoj já jsem tedy začala přibírat asi hned od začátku..ale to si asi nechtěla slyšet. Neboj , že si nepřibrala nemusí nutně znamenat nějaké zlo. Pokud by se to tvé dr. nezdálo, určitě by tě poslala na utz a pokud se na něm ukáže , že mimi prospívá a odpovídá stáří těhu, nemáš se čeho obávat. Alespoň tolik nepřibereš. Moje mamka i sestra v těhu přibraly 30kg, já v prvním 21 a teď jsem zvědavá kolik? :lol:

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 16.05.09 14:43

Ahoj,

zrovna tohle resila moje nejlepsi kamaradka. Do 20tt mela dole 5kg, ve 25tt pribrala 3kg (takze -2kg oproti puvodni vaze) a ted je 30tt a uz ma 5Kg oproti puvodni vaze nahore. A to byla i pred tehu dost hubena!!! Neboj, na mimi to vliv nema a aspon se nebudes trapit po porodu s kily navic.

Ja jen tise zavidim, protoze u kazdeho ditka jsem mela +25kg.

Terik

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 16.05.09 14:53

ja taky na zacatku zhubla, ale uz se to odpichlo a uz to jede …
ale cetla jsem, ze se ani obeznim ani hypertonickam v tehotenstvi dieta nedoporucuje, protoze pak jsou nizke porodni vahy - to asi plati hlavne pro pokrocilejsi stadia tehotenstvi

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 16.05.09 18:51

Já do 6m ani deko a pak 7kg za 3m :oops:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.05.09 11:02
zaneth píše:
Já do 6m ani deko a pak 7kg za 3m :oops:

Já taky tak :)
A po porodu šlo dolů ještě 15 kg ;)

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 18.05.09 13:53

Ahojky, no dokud mi nezaclo rust bricho tak jsem pribrala zhruba 1-2 kg za mesic…A asi od 6 mesice to bylo kilo tydne…ted jsem 33 plus 6 a nahore mam celkem 11 kilo, pred tehu jsem byla hodne hubena-44 kilo na 153 centimetru…Ted­kom se mi ta vaha uz tri tydny nepohla, naopak jsem kilo schudla a le to je asi tim ze jsem byla v nemocnici a porad jsem lezela a moc nejedla..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >