Kdy jste začaly vypadat těhotně?

21.5.18 14:44

Kdy jste začaly vypadat těhotně?

Ahojky holky, ve kterém týdnu jste začaly vypadat těhotně? Jsem teď v 17. týdnu a zatím moje břicho vypadá netěhotně. Vypadá spíš, že jsem ztloustla než že by mělo typický těhotenský tvar. U prvního dítěte mám dojem, že to už tak nějak touhle dobou bylo vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3868
21.5.18 14:46

Až po 20tt a to jsem čekala dvojčata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16785
21.5.18 14:46

@Pucalkovic Amina Buď ráda :) Čím větší bříško, tím to bude horší :) U mě tak 24 tt byl ještě v pohodě a měla jsem jen zvětšená prsa a bříško se dalo schovat. Pak najednou vyskočilo :)

Jinak kromě prsou jsem na začátku nic nevnímala, ani jsem netloustla. Teď spíš otíkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
21.5.18 14:49

Opravdu těhotenské břicho od cca 25 tt, dvojčata. Do té doby jsem spíš vypadala, že jsem se pěkně napapala, hodně lidí si myslelo, že jen tloustnu. Před těhotenstvím 172 cm 53 kg, takže jsem nebyla žádná velryba a stejně to nebylo nijak extra brzo vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.18 14:51

Do 20tt to vypadalo, že jsem tlustá pak se vykulilo, ale těhotně jsem začala vypadat až tak okolo 25tt a teda čekala jsem jedno před otěhotněním 74kg před porodem +9,2kg :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
21.5.18 14:52

U první až po 25tt, u druhé už ve 20tt jaem. měla bříško :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27679
21.5.18 14:56
@Pucalkovic Amina píše:
Ahojky holky, ve kterém týdnu jste začaly vypadat těhotně? Jsem teď v 17. týdnu a zatím moje břicho vypadá netěhotně. Vypadá spíš, že jsem ztloustla než že by mělo typický těhotenský tvar. U prvního dítěte mám dojem, že to už tak nějak touhle dobou bylo vidět.

Asi na půlce. Pro mnohé sousedy to bylo překvápko až do poslední třetiny. Nebyla jsem oteklá a vlasy se mi leskly (celý život bojuju s vlasama a těhotenství bylo na to fakt super, vůbec se nemastily), zelená a kdovíco ještě. Břicho se mi vešlo do kabátu i v posledních týdnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.18 14:57

Děkuju, holky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Twixinka
21.5.18 14:57

Tak opravdu těhotně jsem vypadala až někdy ve 28. týdnu, tak do dvacátého to nebylo vidět skoro vůbec, pak se něco trochu víc vyklenulo, ale nebylo to nějak extra :) ale já jsem celkově měla malé bříško :) když jsem měla týden do termínu, tak mi to spoustu lidí nevěřilo :D

• Citovat
  • Nahlásit
1833
21.5.18 14:59

Teď už ve 4mesici, jinak u předchozích těhotenství, nějak kolem 6mesice :) ale teď je to možná tím, že jsem otěhotněla po 6mesicich od porodu a to břicho nebylo ještě tak stazene :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2625
21.5.18 15:00

U prvního když jsem se snažila, tak kolem 25tt. U druhého s dvojčaty kolem 10 tt a u třetího mi v 9 týdnu gratulovali :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
21.5.18 15:02

U prvního dítěte asi ve 25tt, u dalších dětí už podstatně dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
21.5.18 15:08
@Janina81 píše:
U prvního když jsem se snažila, tak kolem 25tt. U druhého s dvojčaty kolem 10 tt a u třetího mi v 9 týdnu gratulovali :-)

Kamarádka byla ve třetím měsíci, druhé těhotenství a jeden vyplašený muž jí pouštěl sednout, aby v metru neporodila :oops: :mrgreen: Měla břicho asi jako já v osmém s dvojčaty :mrgreen: Přitom v prvním těhotenství měla takový malý pupík..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.18 15:16

Ja docela dlouho vypadala, ze jsem se jen prejedla :lol: pak nekdy kolem toho 27tt mi uz vyskocilo kulate brisko. Ale kdyz jsem potom v tom 35tt nekomu rekla, ze za mesic rodim, tak se vsichni divili, kde mam bricho. Opravdu bricho jsem mela az tak dva tydny pred porodem. Ale mala byla prcek 2,5kg a mela malo vody, tak asi proto to mensi bricho. Neboj, na konci budes mit bricho, ze budes rada kdyz se prevalis na bok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.18 15:18

A moje kolegyne v praci v pohode utajila tehotenstvi az na prelom 7-8 mesice, mela male bricho, byla trochu pri tele a nosila volne saty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama