Kdy jste zjistili PAS?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 19:09

Kdy jste zjistili PAS?

Dobrý večer. Prosím anonymně.
Kdy jste zjistili, že Vaše dítě ma poruchy autistického spektra?
Vážně uvažujeme o tom, že se synem navštívime psychologa.
Má již několik vrozených vad a obáváme se, že nás ještě něco neobjeveného čeká… :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
272
31.10.21 19:54

Se synem jsme začali obíhat lékaře kvůli PAS v jeho 3 letech. Taky má více diagnoz. Jeden rok to bylo strašný - co měsíc, to další diagnoza. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20346
31.10.21 20:00

Začíná se v roce a půl po dotazníku. Pokud má nějaké vývojové problémy k tomu určitě bych řešila telefoňatem klinické psycholožce, která vás vezme stejně na jaře nejdřív, takže od dvou let. Udělej si rozšířeny dotazník mchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
31.10.21 20:31

Pocitově to zjistí člověk i mnohem dříve než se dělají testy. Diagnózy se však dávají až starším dětem. Kolem tří let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 21:15

Nas syn se hodne zmenil po nastupu do skolky.
dnes vyse hodiny brecel, protoze chtel zamavat tatkovi kdyz sel do obchodu a on ho nevidel. Neskutecne mnoho krat opakuje stejnou vetu…nevim, co to je.
Je to nase ctvrte dite, nikdy jsme tohle nezazili.Ve vzteku mi rika, ze jsem zlobiva, ze me zbije..pak se uklidni a prijde za nami, ze chce mir. A jede dal jakoby se nic nedelo…Snazim se vysvetlovat, chapat jeho potreby, obcasnou frustraci..ale tohle je pres caru. Nekdy me slabe udrel po ruce, nebo tak.
Je fakt, ze kdyz hodinu, hod. a pul rika stejne vety atd., ze uz proste vybouchnu. Neposloucha me, on jakoby byl v nejakem transu. Z jindy normalniho mileho kluka je nejake zvire..je mi z toho smutno.
Je mi ho lito…nejsem zadna mama, co si necha skakat po hlave, tak jsem ho nevedla. Prave proto si vubec jeho chovani nedokazu vysvetlit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat