Kdy kočka porodí koťata?

AdélaBatkova
10.4.20 18:45

Kdy kočka porodí koťata?

Ahoj holky dávám sem fotku kočky. Je březí nevíme termín porodu a ani počet koťat, cecky vystouplé má uz hodně, poraďte prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9768
10.4.20 18:53

No takto to nikdo nemá šanci poznat, prostě až to bude, tak to bude. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
10.4.20 18:55

Březost u koček běžně trvá 63 až 67 dnů, je nicméně obtížné přesně zjistit, jak dlouho už je kočka březí. Přibližně po 15-18 dnech březosti si můžete povšimnout, že kočka má zarudlé a zvětšené bradavky… Nejlepší bude když jí ale vezmete k veterináři :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25588
10.4.20 19:07
@AdélaBatkova píše:
Ahoj holky dávám sem fotku kočky. Je březí nevíme termín porodu a ani počet koťat, cecky vystouplé má uz hodně, poraďte prosím.

taková malá kočička, vždyť je to ještě sama kotě. :zed: To jste ji nemohli nechat vykastrovat? :zed: Co budete dělat s koťaty?
A kdy porodí se nepozná z fotky, ale jedině z ultrazvuku na veterině

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AdélaBatkova
10.4.20 19:09
@stinga píše:
taková malá kočička, vždyť je to ještě sama kotě. :zed: To jste ji nemohli nechat vykastrovat? :zed: Co budete dělat s koťaty?
A kdy porodí se nepozná z fotky, ale jedině z ultrazvuku na veterině

Jak malá kočka? Kočce jsou 3 roky…

• Citovat
  • Nahlásit
25588
10.4.20 19:24
@AdélaBatkova píše:
Jak malá kočka? Kočce jsou 3 roky…

no vypadá hrozně maličká, tak to promiň, ale tím spíš platí moje otázka, proč jste kočku nenechali kastrovat? koťat je všude mraky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
10.4.20 19:53

Podle fotky to fakt nepozna…pred porodem si kocky zacinaji hledat mistecko, lezou treba do skrini, pod ruzne sedacky, jsou bazlive, muzou sycet a byt podrazdeny. Ale nechapu proste kdyz neni kocka do chovu a jeste venkovni tak proc neni vykastrovana :zed: nam ted po zahrade chodi asi 4 s bricechem, sousedi ty kocky berou jako stroje na mysi a je jim fuk co s nima je, nejednou nam vlezly do popelnice a pri grilovani se jich k nam stahuje taky dost, fakt parada :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AdélaBatkova
10.4.20 21:04
@stinga píše:
no vypadá hrozně maličká, tak to promiň, ale tím spíš platí moje otázka, proč jste kočku nenechali kastrovat? koťat je všude mraky

Taky mám dětí a chtějí vidět malé koťátka :srdce: nebudu kastrovat kočku máme půl roku

• Citovat
  • Nahlásit
25588
10.4.20 21:07

@AdélaBatkova mhm, děti chtějí vidět maličké koťátka :think: a co potom, až maličké koťátka vyrostou - vyhodíte je, zabijete, necháte umírat někde vyhozené napospas? fuj :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
10.4.20 21:34

Podle fotky ani nevypadá těhotně, kočky co jsem já viděla těhotné vypadali jakoby spolkly míč a když už jsme i na oko viděli, jak se tam koťátka mrskaj, tak babička říkala že už brzy přijdou.
Divím se jak se vám povedlo udržet nekastrovanou venkovku 3 roky netehotnou 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25588
10.4.20 21:36

@Tarlin ale o tom nic nepíše, že by byla netěhotná až dodnes, kdoví kolik koťátek už měla, které bůhvíjak skončily, až se dětem omrzely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3657
10.4.20 21:43
@AdélaBatkova píše:
Taky mám dětí a chtějí vidět malé koťátka

Z tohohle přístupu mě fakt bolí srdce.
Kdybys věděla, jak je někdy zoufalý všechna ta bezprizorní koťata, která se narodí, protože se někomu nechce na veterinu, udat, a kolik zoufalství a bolesti tohle nekontrolovaný množení způsobuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
10.4.20 21:48

@stinga to jsem si vydedukovala sama no, když to ještě nepozná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25588
10.4.20 21:54

@MrsNorris to bohužel tyto bezmozky nebolí, vždyť dětičky chtějí vidět a mačkat ta koťátka, mně bolí srdce také, to nikdy neskončí, toto trápení koček a koťátek, lidé jsou pořád stejně hloupí jak před sto lety :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4515
10.4.20 22:32
@AdélaBatkova píše:
Taky mám dětí a chtějí vidět malé koťátka :srdce: nebudu kastrovat kočku máme půl roku

Tak jsi je mohla vzít do útulku tam by viděli plno koťátek :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat