Kdy koupit školní tašku - a jakou? Nejvýhodnější cena?

3HE
22231
25.5.17 14:50

Kdy koupit školní tašku - a jakou? nejvýhodnější cena???

Ahoj, v září půjde dcera do první třídy.

Víme, jak jsou ceny školních tašek ohromující, tak přemýšlím, jestli s tím nejde nějak šikovně vyběhnout :lol:

Poradíte, jaká je vhodná doba na zakoupení tašky? prý o letních prázdninách jsou akce. Může se např. stát, že promeškám nějakou výhodnou dobu a potom slevy nebudou? Mě přijde logické, že třeba teď na konci školního roku by mohl být nějaký výprodej… nebo se bojím, že třeba můj vybraný typ bude v létě vyprodán - že budu moc dlouho čekat třeba… nebývá pak na podzim propad… nebo naopak právě slevy, když je školní rok již zahájen… a tak by potřebovali doprodat???
Asi to moc kombinuji :think: :mrgreen:

Co je lepší pro první a druhou třídu - aktovka nebo batoh? Trochu se mi zdá, že aktovky jsou už „out“… ale zase u batohu ty zipy - děti do batohu lezou několikrát denně, a pořád šoupat zipama… ta aktovka je rychlejší - jen šup přehodit a je to.
Znám několik školáčků, kteří mají aktovku a potom začali škemrat, že chtějí batoh… :mrgreen:

mám tyto dva favority - potřebuji nízkou výšku zad a minimální váhu.

https://www.agatinsvet.cz/…-760-b-white
https://www.agatinsvet.cz/…ikky-delfini

Objednali byste tašku z netu? koupili byste na bazaru? dali byste jako dárek k narozkám?
Nebo je školní taška tak velká událost, že se musí koupit nová? :D Nemám problém koupit novou, ani z bazaru… dávám to jako anketní otázku :mrgreen:

Díky za rady… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4386
25.5.17 14:56

No ja netusim, ale som zvedava ake budu odpovede. Take ide dcera v zari do 1 tridy - tasku som este ani len nehladala…ale vsetci sa ma uz pytaju, ze ci ma tasku :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
25.5.17 14:56

@3HE Podívej se přímo na stránky TOPGALu, připadá mi, že tohle je hodně.
S TOPGALem mám dobré zkušenosti, pro děti jinou značku ani nekupuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
25.5.17 14:58

Ty blaho, nás to čeká za rok, tak to zatím nesleduji, jsem netušila, ze taška do školy vyjde na dva tacy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22231
25.5.17 15:03

@xstrasilka jsou i levnější, ale současně i těžší… větší… když chceš malou a lehkou, tak je drahá… no jo, výrobce ví, že rodič musí koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22231
25.5.17 15:03
@3HE píše:
@xstrasilka jsou i levnější, ale současně i těžší… větší… když chceš malou a lehkou, tak je drahá… no jo, výrobce ví, že rodič musí koupit.

to je jako s botama :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
25.5.17 15:04

Já jsem měla aktovku do 2. třídy obyčejnou rozdělenou na 2 části a po straně pití. Bohatě stačila. Ty 3 knížky, 5 sešitů a svačina se tam bohatě vlezlo. Od 3. třídy jsem měla kvalitní ergonomickej a prodyšnej batoh, který na výlety drží ještě teď. Ale už je to pár let. Školní docházku jsem začínala 2004/5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22231
25.5.17 15:04
@J_Doe píše:
@3HE Podívej se přímo na stránky TOPGALu, připadá mi, že tohle je hodně.
S TOPGALem mám dobré zkušenosti, pro děti jinou značku ani nekupuji.

a na Topgalu kupuješ? a pro prvňáčky už batoh?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22231
25.5.17 15:05

@AnnieTRoj děkuji, mě spíše zajímá trend současných prvňáčků :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
25.5.17 15:11

Ja jsem dceri kupovala znacku emipo cely set a dokupovala veci at ma vse stejne brala jsem to pres internet a jak prisla byla jsem nadsena jak je lehka. Dcera je drobna a nema zadny problem a vybirala si vse sama. Ma aktovku, pouzdro, pytlik na telocvik, slozku na pismenka a na sesity, flasku a box na svacinu vse stejny motiv. Jsem spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
25.5.17 15:13
@3HE píše:
a na Topgalu kupuješ? a pro prvňáčky už batoh?

Ano, kupuji online, mají tam práve tašky vhodné pro prvňáčky - menší a lehčí než ty, co jsou pro starší.

http://www.topgal.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53746
25.5.17 15:16

@3HE řekla bych, že záleží na rodičích a děti nosí aktovky i batohy :nevim: Nevybavím si přesně, ale řekla bych že je to tak půl na půl.
Mladší dcera končí 3.třídu a stále má aktovku, kterou jsme kupovali do 1.třídy a chce ji mít ještě i příští rok :nevim:
A akce na aktovky bývají koncem prázdnin a potom na začátku školního roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
25.5.17 15:17

Tak koukám, že ceny jsou zhruba stejné, jak jsi posílala… Já jsem naposledy nakupovala batohy před 2 lety, letos nakupovat nebudu, jsou ještě v perfektím stavu… ceny šly asi trochu nahoru, nebo si to nepamatuji…

A ano, kupovala jsem pro prvňáky batohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18246
25.5.17 15:44

Dcera ma batoh od Topgalu od prvni tridy.Je mensiho vzrustu. Batoh je velmi kvalitni, budu kupovat zas, po dvou letech noseni, na nem neni nic znat.Jen ma zbytecne moc kapes, klidne by stacila jedna hlavni, vice prostorna a nejaka mensi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18246
25.5.17 15:48

Jinak ja jsem ten batoh kupovala nejak na podzim, z odkazovaneho eshopu a stal ve sleve 1200 a byl v sade s penalem, penezenkou a kapsickou na krk, takze super cena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama