Kdy koupit zimní boty? Ať vyjde velikost na celou zimu...

1368
19.10.09 20:48

Kdy koupit zimní boty?Ať vyjde velikost na celou zimu...

POraďte, chceme malému koupit zimní botky superfit (máme je vyzkoušené z loňska) byly perfektní, nepromokly, nebyla v nich zima…prostě úžasné…jen váhám, jestli ještě není brzo…vgychází bota buď o 1 cm větší než nožka nebo pak o 1,6 cm :-( tak nevím…v opbchodě mě varovali, že mají jen dva kusy a že už nebudou, tak nevím…jakou máte zkušenost s rosotucí nožičkou přes zimu u skoro 3 letého dítětě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
19.10.09 20:53

Ja mam takovou zkusenost, ze je to pokazde jinak. Jeste nedavno nosila Anezka vsechny boty z lonska, a ted ji najednou tak rychle vyrostla noha (a nejenom noha), ze jsme kupovali vsechny boty nove. Ja bych urcite koupila ty vetsi, 1cm navic je podle me malo, zvlast u zimnich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
19.10.09 21:23

Koupila bych ted a vetsi, vyprodaji se a dalsi nebudou, taky jsem se tak pred par lety vyskolila-zacatkem prosince na me prodavacka koukala jak na blazna, ze teprve shanim zimni botky 8O -uz byly jen zbytky, zadny vyber!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
19.10.09 21:47

Koupila bych už teď (vlastně jsem už koupila taky super fit) a ty větší. Nám nikdy boty z loňska nebyly, ale loni nám super fity tu celou zimu vydržely. Malej bude mít taky ty tři roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
19.10.09 22:01

Superfity jsou podle me nejlepsi detske boty! A koupila bych ty vetsi, vzhledem k letosni dlouhe zime…v bote ma byt 1-1,5 cm mista.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JVP
569
19.10.09 22:15

Ahoj holky, omlouvám se, ale co jsou superfity? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
19.10.09 22:16

Ahoj tak mám nějaký divný děti ale oboum vydržej většinou dvě zimy a to nekupuju o tolik větší.Syn je většinou dřív zničí než z nich vyroste.
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.09 22:25

Myslím, že se doporučuje nadměrek 1,2-1.6cm, takže bych brala ty větší, udělala jsem to přesně tak (1,6cm navíc). Oni jak jsou Superfity měkoučký, tak to na chůzi nebylo vůbec poznat, vůbec mu to nevadilo. A navíc tam budeš určitě dávat silnější ponožku.

co mě ale zarazilo, po všech těch superchválách všude možně, že když jsem mu je dneska doma sundala, měl studený nohy!! to jsem opravdu nečekala, všichni tvrdí, jak jsou teploučký, proto jsem je za ty drahý peníze kupovala. jsem z toho docela rozladěná :oops:

Aghata

• Nahlásit
  • Citovat
1111
19.10.09 22:32
JVP píše:
Ahoj holky, omlouvám se, ale co jsou superfity? :oops:

Rakouská značka. Velmi chválené, dražší než české certifikované. Třeba tady http://www.detskeboty.cz/…ty/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
20.10.09 06:34

Koupila jsem už teď, přijde mi to akorát. Akorát s kozačkamam pro starší dceru jsem zaváhala, ty jsem si vyhlídla na začátku září, nekoupila je s tím, že ještě počkáme .. a teď už prostě nejsou:((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
20.10.09 07:59

Taky jsem kupovala minulý týden Superfity. Mladšímu ten nadměrek vyšel asi 15 mm tuším, staršímu víc-ale přesně jak holky říkají, je lepší mít větší i na ponožku, loni jsme zimní nosili do března! neváhala bych a koupila ty větší. Jinak taky jsem z té značky nadšená, loni jsme je poprvé koupila staršímu a letos dala už oběma, odpadá nutnost mít dvoje boty, tyto stačí jedny na celou zimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JVP
569
20.10.09 08:18

Aghato, díky za odpověď :D Našla jsem tento e-shop
http://www.botybambini.cz/?…
třeba se tento odkaz bude někomu hodit :wink: Zkusíme je teda pořídit na zimu do hor, snad budeme taky tak spokojený 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
20.10.09 09:58

Holky děkuju :-) ještě se zeptám v obchodě, ale taky mi přijde lepší větší..........
Jinak my superfity koupili taky loni poprvé a zpočátku jsem byla na manžela vzteklá, že koupil tak drahé boty,ale jiné už na zimu nechci. Lehké, nekloužou, dokonce jsme celou zimu chodili s obyčejnou ponožkou a ani jednou studené nohy 8O nebo naopak zpocené,jak to někdy bývá s e zimníma botama. mokro měl jednou a to když se propadl do kaluže na jaře tak hluboké, že to nateklo vrchem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.09 23:18

Ahojte hoky, chci taky napsat příspěvek k botám Supefit,ale jako nováčkovi se mi moc nedaří ho vložit, takže příspěvek vkládám pod - odpovědět -musím se na to podívat až bude víc času.
Botky Superfit jsme koupili pro skoro dvouroční dceru asi před dvěma týdny. Chtěla jsem je vyzkoušet přímo na tlustou zimní ponožku, ale prodavačka nám řekla, že takhle ne, tak jsme zkoušeli jen na punčochu a posléze jsem zjistila, že tam teplou ponožku nedáme ani omylem.Tak nevím. :-( Na délku jsou dobré, je tam dostatečný nadměrek,ale horší na šířku. Dcerka má asi širší nožku, v punčochách sice do boty vlezeme normálně ( otázka je, jak tam vlezeme na konci zimy ? ), v tenkých ponožkách taky, ale je to natěsno a v tlustých to nejde vůbec. Přece jen, v té botě by měl být asi dostatek místa, aby tam noha nebyla příliš stísněná. Tak nevím jestli jsme neměli koupit širší botu. Jakou zkušenost máte Vy ? My budeme muset asi koupit ještě i sněhule, protože na sáňkování bych raději do bot dala ty tlusté ponožky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
6.10.11 17:58

Ahoj holky, kdy kupujete zimní boty? Chtěla jsem dceři koupit superfity ale v Opavě asi nejsou, kdyby jste některá věděla o obchodě v Ostravě tak dejte vědět. Kupovala jste některá přes net? a jak se osvědčily. Budu moc ráda za odkazy nebo info. Renča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama