Kdy lze z testu zjistit těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 10:31
Kdy lze z testu zjistit těhotenství?

Beru antikoncepci, ale poslední 1-2 týdny se mi dělá hrozně zle od žaludku, klidně i několikrát za den, u doktorky mi nic moc nezjistili, jen říkali, že mám držet dietu, ležet, hodně pít a pak se uvidí, co dál, jestli to bude pokračovat..na internetu jsem četla, že někdo otěhotněl i při braní antikoncepce, ale já jsem na tohle docela dost opatrná a nemám v těch práškách takovou důvěru, tak většinu času s přítelem používáme i kondom, a když už bez, tak nechci, aby se udělal do mě, ale přeci jen se tam může nějaká kapička spermatu dostat, někde jsem četla, že se uvolňuje i normálně v průběhu sexu a nemusí se to stát, až když se přítel udělá..
Včera jsem dobrala poslední prášek z platíčka, ale jelikož mám v pátek jednu fakt důležitou událost, chtěla bych udělat výjimku a začít dneska hned brát další..zítra bych to měla normálně dostat
A mám teď dilema, jestli si být radši jistá, že těhotná nejsem a počkat si na menstruaci, nebo začít brát další platíčko, protože kdybych náhodou těhotná nebyla, nechci se v pátek otravovat s menstruací..
Někde jsem ale četla, že kdybych si chtěla udělat test, prokázal by mi to až pár dní po dni očekávané menstruace..Je to pravda, nebo by mi to test ukázal i teď, když bych to teoreticky už zítra měla dostat? Mám strach, protože opravdu nevím, co bych dělala, kdybych teď otěhotněla..na prášky nezapomínám, beru je vždy kolem čtvrté odpoledne, někdy mi to s časem nevychází a vezmu si ho třeba v pět, ale beru poctivě, tak doufám, že to bude v pořádku..jen už jsem z toho zoufalá, jak je mi neustále špatně, ve výsledku na záchodě nic nevyzvracím, pouze se dávím a ve společnosti prožívám strach a úzkosti, že se před všemi pozvracím a dostanu se do trapné situace

Přečtěte si článek: Kdy si udělat těhotenský test

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 10:34

Pokud bereš Ha pravidelně a ještě navíc používáte kondom, pak je pravděpodobnost otěhotnění skoro nulová.
A MS při braní opravdu nemáš a spoléhat se nat o krvácení nejde.

Zbytečně plašíš a to zažívání může být i ze stresu.Pokud potřebuješ pokračovat, pak nevidím důvod proč ne. :mavam:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7820 příspěvků 23.01.19 10:35

Nebudeš těhotná pokud bereš pravidelně antikoncepci a ještě používáte kondom nebo přerušovanou soulož. Bude ti zle z něčeho jiného. Test ukáže tak 10 až 14 dní od ovulace, kterou ale nemáš když bereš antikoncepci…

kristyn.g
Závislačka 3014 příspěvků 23.01.19 11:07

A to chceš jít na akci když se dávíš a je ti zle a ještě si rozházet hormony v těle aby to nebylo málo ? Když nevíš co ti je tak bych neexperimentovala s hormony. Těhotná asi nebudeš

P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 11:10
@kristyn.g píše:
A to chceš jít na akci když se dávíš a je ti zle a ještě si rozházet hormony v těle aby to nebylo málo ? Když nevíš co ti je tak bych neexperimentovala s hormony. Těhotná asi nebudeš

První část možná, ale já četla důležitou událost ne akce, tak proč to moralizování. Ale proč by si měla rozházet hormony ??? Nějak nechápu. Normálně bude pokračovat dalším platíčkem. Vždyť na tom nic není.

Pipet
Generální žvanilka 24202 příspěvků 23.01.19 11:20

No hele, pokud by ti bylo zle z těhotenství, tak bys musela mít v krvi už dost těhotenského hormonu a tudíž i něco v moči - takže test by to ukázal.

morinka7
Kelišová 7184 příspěvků 23.01.19 11:37

Mě bylo špatně když mi doktorka dala jinou HA. Furt mi tvrdila, že není možný aby mi z ní bylo špatně. Změnila mi prášky a přestalo to :palec: Je to svinstvo :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 11:37

@kristyn.g Mám maturitní ples

P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 11:42
@Anonymní píše:
@kristyn.g Mám maturitní ples

Neboj, já bych pokračovala a uvidíš s tím žaludkem. Může to být stres z plesu, teď to možné těhotenství. Kdyby to nepřestávalo, tak bych zkusila i změnit prášky, jak píšou holky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >