Kdy mám provést ovulační test

1600
2.6.13 10:32

kdy mám provést ovulační test

Ahoj holky, snažíme se o mimi od února… teď jsem si koupila ovu test, ale nevím v jaké dny se testovat. MS mám nepravidelně a to po 36, 40, 31 dnech, takže vlastně nevím kdy začít… a jestli začít počíta dny od začátku nebo konce poslední MS (poslední MS začala 29/5 a měla jsem ji asi jen 2 dny - jinak mám tak 5 dní)… díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69305
2.6.13 10:36

Takhle rozházené cykly s nepravidelnou menstruací mi spíš hrasjí na anovulační cykly. Měření bazální teploty by asi vypovídalo víc. No já bych začala nejdřív 10.den tohohle cyklu, dřív ovulace bude těžko a testovala každý den, dokud to něco neukáže. BT se mi jeví smysluplnější.
Ještě rada, kup si Inofolic, konečně dostupný i u nás v republice, má srovnávat ty anovulační cykly, nestojí moc a na diskuzích jsou na něj celkem pozitivní reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
2.6.13 10:36

@ajkad já mám ms po 34 dnech a testovat začínám až 18 dc ovulku mám tak 20,21dc. dnes jsem 21dc a mám pozitivní ovulační test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
2.6.13 10:40
Jsem tady jak dealer :mrgreen: ale máš PCO, zkus ten Inofolic, koukni na diskuze na modrém koníkovi, na Slovensku je prodejný déle a dost si ho chválí, mám PCO, vím co to je snažení o dítě, 13let na dvě děti, švagrová bez ovulace, po tom Inofolicu se jí to srovnalo a ovuluje hezky.
@Iveta2012 píše:
@ajkad já mám ms po 34 dnech a testovat začínám až 18 dc ovulku mám tak 20,21dc. dnes jsem 21dc a mám pozitivní ovulační test.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
2.6.13 10:41

OK, díky.. určitě na to juknu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
2.6.13 10:48

@terinka4444 jo PCO mám, ale věřím jen doktorům a né volně prodejné léky i můj dr. řekl že pokud by na to nekdo vynalezl lék tak už by měl nobelovku a já stojím za jeho názorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12779
2.6.13 10:52

Dny se pocitaji od zacatku ms…a s tak nepravidelnymi cykly budes muset asi zkusit naslepo…ten 10 DC, jak pise terinka, vypada rozumne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.13 10:53

Já začínám s testy vždy tak jeden den po MS, už několikrát jsem měla dvě čárky už třetí den po MS…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
2.6.13 13:33
To není lék, to je potravinový doplněk. Třeba já můžu věřit doktorům horem dolem, není nic, co by mi mohli předepsta, na co bych reagovala. Po estrofemu třeba sliznice nic moc, a ejhle po kontryhelu v kapkách rostla jak ďas, byla to jen rada na potravinový doplněk, nic víc. A stojí 300,– na měsíc, žádný předražený zázračný preparáty.
@Iveta2012 píše:
@terinka4444 jo PCO mám, ale věřím jen doktorům a né volně prodejné léky i můj dr. řekl že pokud by na to nekdo vynalezl lék tak už by měl nobelovku a já stojím za jeho názorem.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat