Kdy mám zažádat o rodičovský příspěvek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celeste97
Kecalka 279 příspěvků 05.03.18 10:29
Kdy mam zazadat o rodicovsky prispevek?

Ahoj holky, nevite nekdo kdy si mam po materske zazadat o rodicak? Mala se narodila v listopadu, do kvetna mi tedy bude chodit materska. Mam strach abych si nezazadala pozde a nebyla treba mesic bez penez :think:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 28289 příspěvků 05.03.18 10:32

Měsíc před začátkem rodičáků, když podáš žádost mají na její vyřešení 30 dní. takže když to podáš měsíc před koncem mateřské tak ti bude rodičák krásně navazovat
takže někdy v dubnu..

Příspěvek upraven 05.03.18 v 10:45

Vickee
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 05.03.18 10:44

Tak si zazadej driv a mas vyreseno 8)

Ornwen
Závislačka 3553 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 11:37

@Anet Krummerová dřív než 3m dopředu to nemá cenu, to to snad ani nedělají. A nezapomeň, že potřebuješ papír ze ssz a s tím teprve pak na pracák. Teoreticky i na ssz mají měsíc na vyřízení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama