Kdy mám zažádat o rodičovský příspěvek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Celeste97
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.03.18 10:29
Kdy mam zazadat o rodicovsky prispevek?

Ahoj holky, nevite nekdo kdy si mam po materske zazadat o rodicak? Mala se narodila v listopadu, do kvetna mi tedy bude chodit materska. Mam strach abych si nezazadala pozde a nebyla treba mesic bez penez :think:

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30050 příspěvků 05.03.18 10:32

Měsíc před začátkem rodičáků, když podáš žádost mají na její vyřešení 30 dní. takže když to podáš měsíc před koncem mateřské tak ti bude rodičák krásně navazovat
takže někdy v dubnu..

Příspěvek upraven 05.03.18 v 10:45

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 05.03.18 10:44

Tak si zazadej driv a mas vyreseno 8)

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4705 příspěvků 05.03.18 11:37

@Anet Krummerová dřív než 3m dopředu to nemá cenu, to to snad ani nedělají. A nezapomeň, že potřebuješ papír ze ssz a s tím teprve pak na pracák. Teoreticky i na ssz mají měsíc na vyřízení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >