Reklama

Kdy mi naplánují císařský řez

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 02.01.17 19:21
Kdy mi naplánují císařský řez

Ahoj maminky, chci se vás zeptat. První porod byl kleštěma, druhý akutní císař a teď si můžu vybrat. Chci ale znova císařem, nechci riskovat. Kdy mi naplánují termín porodu? A pokud by se porod rozjel sám, než bude naplánovaný bylo by asi dobré mít od mého doktora doporučení k císaři? Protože pokud se mi porod rozjede sám tak jak jim mám říct, že chci cisaře? To by mi neudělali…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 19:23

Promiň že ti to narušuji ale po akutní sekci si u druhého porodu můžeme vybrat jestli normálně nebo zase sekcí? :-) díky

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 02.01.17 19:23

@Lamátko na přání císař legální není. I když, co si budeme nalhávat, sice to legální není, ale stejně se dělá. Normálně bych doktorovi řekla, že chceš císaře. Porod císařem se uskutečňuje kolem 38 t.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 02.01.17 19:24
@Doe_Jane píše:
Promiň že ti to narušuji ale po akutní sekci si u druhého porodu můžeme vybrat jestli normálně nebo zase sekcí? :-) díky

doktor mi řekl že můžu

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 02.01.17 19:24

Doporučení ti dát může, ale o způsobu vedení porodu rohodují v porodce, názorem gyndaře se můžou řídit, ale nemusí. nicméně po kleštích a císaři si myslím, že tě nikdo do normálního tlačit nebude :hug: :hug:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 02.01.17 19:25

Ja mela planovanou sekci v 38+5

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 02.01.17 19:27
@katerina.Tr píše:
@Lamátko na přání císař legální není. I když, co si budeme nalhávat, sice to legální není, ale stejně se dělá. Normálně bych doktorovi řekla, že chceš císaře. Porod císařem se uskutečňuje kolem 38 t.

Ano to vím, jen tedy který týden těhotenství už budu vědět termín. Špatně jsem se vyjádřiia. Teď jsem26 tt. A pak co když začnu rodit dřív než budu mít termín a ani to v nemocnici ten můj termín nebudou vědět, půjdu tam, že rodim a budu jim vykládat, že první porod byl klešťový a druhý cisařem a že tedy chci znova ci sařem? Nebo to můj gynekolog napíše do té průkazky?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 19:27

@Lamátko a proč byl první kleštěma, myslela jsem, že dneska už se tato metoda snad ani nepoužívá, přijde mi to dost draktické.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 02.01.17 19:31
@Anonymní píše:
@Lamátko a proč byl první kleštěma, myslela jsem, že dneska už se tato metoda snad ani nepoužívá, přijde mi to dost draktické.

to bylo prěd 11 lety. No měla jsem slabé kontrakce a od těch kontrakcí to trvalo ješte23 hodin, než jsem šla rodit a jak jsem měla slabé kontrakce nemohla jsem ho vytlačit. Syn má adhd a myslím že díky těm kleštím. U druhého porodu syn dal zase nějak špatně hlavičku takže pak akutní císař. Normálního porodu se už bojím. Cisaře taky ale míň

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 19:33

@Lamátko vůbec se nedivím, normálně na tvém místě bych šla do porodnice a tam se domluvila, případně jestli máš možnost si volit doktora, který by tě odrodil, tak se domluvit s ním.

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 19:34

@Lamátko prvni 39+5 a druhy 40+2 oba plánované. Nevim, kde vymysleli, ze 38+0, vim, ze je to v nekterych nemocnicich trend, ale prijde mi to zbytecny. Po kazde sekci se dava rodicce vybrat jak by chtela rodit. Celosvetove doporuceni, tam kde se to nedeje pracuji reznici a ne gynekologove

Edit: anamnezu si neses s sebou v prukazce, 2 porody tam mas napsane a mas tam napsano i jak probíhaly, je to na druhe stránce prukazky, koukni se tam.

Příspěvek upraven 02.01.17 v 19:37

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 02.01.17 19:37

40 plus dva mi přijde celkem dlouho, po termínu… Vždy je lepší když je to plánované a né že se porod rozběhne, myslím

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 19:39

@Lamátko my jsme vyckavali zda se nerozjede, takze jsme naplanovali, ze bude sekce po terminu, kdyz do te doby porodim tak porodim, ale nestalo, rodit proste neumim.

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 02.01.17 19:39

Měla jsem plánovanou sekci z psych. důvodů ve 38+4, kdybych začala rodit dřív, tak v papírech měly vše připraveno, výsledky predop. výš., moje souhlasy apod., takže kdybych začala rodit dřív, tak jsem měla okamžitě přijet, aby stihli udělat sc dřív, než by to už nešlo. Takže by i tak udělali sc.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 20916 příspěvků 02.01.17 19:41
@Doe_Jane píše:
Promiň že ti to narušuji ale po akutní sekci si u druhého porodu můžeme vybrat jestli normálně nebo zase sekcí? :-) díky

Jo, běžně se to dělá. Většinou nechávají po CS normálně rodit jen hodně motivované rodičky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama