Kdy mi prosím přijde PPM? Jsem z Prahy 5.

10.10.19 12:59

Kdy mi prosím přijde PPM? Jsem z Prahy 5.

Dobrý den, ráda bych se vás zeptala. 18.9. Jsem nastupovala na mateřskou, z toho co jsem koukala by pro Prahu 5 měl být výplatní termín dnes (10.). Nikdy mi peníze nepřišli po 12 hodině a tak mě zaráží že mi nic nepřišlo.
Chci se vás tedy zeptat, zda je nějaký jiný den? Změnili to nebo mi to přijde příští měsíc? Ačkoliv i těch 11 dní by mi měli zaplatit teď 8)
Každopádně děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.10.19 13:13

@mamina2019
Taky záleží, kdy obdrželi podklady od zaměstnavatele - mají 30 dnů na jejich zpracování a tak se u první dávky může výplatní termín pozdržet. Jestli chceš mít jistotu, zavolej si tam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 13:14

@Lara Farseer a zavolat si mám do práce nebo tam kde vyřizují ppm?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 13:24

@mamina2019
Zavolala bych si na CSSZ, tam ti řeknou, kdy to obdrželi, v případě, že bude nějaký zádrhel, tak na zaměstnavatele.

Mě takhle zaměstnvatel neposílal neschopenky a než se to dořešilo, byla jsem 3měsíce bez příjmu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 13:32

@Lara Farseer dobře moc děkuji, snad mi to pošlou co nejdříve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11326
10.10.19 13:37
@mamina2019 píše:
Dobrý den, ráda bych se vás zeptala. 18.9. Jsem nastupovala na mateřskou, z toho co jsem koukala by pro Prahu 5 měl být výplatní termín dnes (10.). Nikdy mi peníze nepřišli po 12 hodině a tak mě zaráží že mi nic nepřišlo.
Chci se vás tedy zeptat, zda je nějaký jiný den? Změnili to nebo mi to přijde příští měsíc? Ačkoliv i těch 11 dní by mi měli zaplatit teď 8)
Každopádně děkuji.

Ono se ti mohlo stát, že zaměstnavatel tvoje podklady odeslal na OSSZ až na konci září s ostatními papíry. A OSSZ to ještě nezpracovala. Mně se stalo něco podobného. Dokonce jsem už měla miminko a přitom na ZP vůbec nevěděli, že jsem na mateřské.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5576
10.10.19 14:28

@mamina2019 prvni chod vetsinou pozdeji. Podle toho, jak to vyridej. Dalsi pak opravu toho 10. Jsem Praha 13.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 14:33

Tak jsem tam volala, zaměstnavatel vůbec nic neposlal do teď, takže pokud je k tomu dokopu do zítra, tak pak mají 30 dní. Takže dříve jak za měsíc peníze nečekám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 14:43

@mamina2019
No tak to je ta horší varianta. Po zaměstnavateli chtěj buď podací lístek z pošty nebo razítko z podatelny…

Jo a co jsem zapomněla, ale asi ses dopatrala - socialku podle zaměstnavatele, ne tvyho bydliště

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama