Kdy mi v bance dají úvěr na auto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 10:50
Kdy mi v bance dají úvěr na auto?

Ahoj, jsem pátý měsíc v novém zaměstnání a chtěla bych si vzít úvěr na auto. Po jak dlouhé odpracované době bych ho mohla dostat?
Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 6927 příspěvků 06.09.19 10:54

Jakou máš smlouvu? Na dobu neurčitou? Pokud ano a už nejsi ve zkušební době tak by nemusel být problém, pokud máš tedy příjmy na to abys mohla splácet :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 10:57

@arinecka na dobu neurčitou ještě ne, zatim na půl roku, pak ji prodlouží na rok, pak opět na půl roku a poté na dobu neurčitou. Mají to docela blbě udělaný s těma smlouvama. Plat nemám nic moc, 18K, auto by stálo okolo 200K a platila bych asi 5K/měsíc. Ale nemám žádné jiné výdaje.

arinecka
Kelišová 6927 příspěvků 06.09.19 11:11
@Anonymní píše:
@arinecka na dobu neurčitou ještě ne, zatim na půl roku, pak ji prodlouží na rok, pak opět na půl roku a poté na dobu neurčitou. Mají to docela blbě udělaný s těma smlouvama. Plat nemám nic moc, 18K, auto by stálo okolo 200K a platila bych asi 5K/měsíc. Ale nemám žádné jiné výdaje.

No a bydlení atd neplatíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 11:14

@arinecka přispívám 2K rodičům. Toť vše.

Janli
Extra třída :D 10113 příspěvků 06.09.19 11:15

S tak malým příjmem je totální hloupost si brát 200tisíc úvěr na auto. Už ti někdo vyprávěl o finanční gramotnosti? Slušnou fabii seženeš za 60tisíc a bude jezdit úplně stejně jako to auto za dvěstě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 11:20

@Janli nechci fabii, Audi.

TopSecret
Kelišová 5242 příspěvků 06.09.19 11:22
@Janli píše:
S tak malým příjmem je totální hloupost si brát 200tisíc úvěr na auto. Už ti někdo vyprávěl o finanční gramotnosti? Slušnou fabii seženeš za 60tisíc a bude jezdit úplně stejně jako to auto za dvěstě.

On ne kazdej chce kazdej mesic nechavat spravovat fabku. Potrebuje se na to auto spolehnout.
Proc by si nekoupila auto, kdyz nema jiny zavazky :nevim:

Zakladatelko. Musis dojit nejlepe do sve banky, tam znaji tvoji historii a spis ti pujci. Ale nikdo ti nerekne, jestli ti to daji nebo ne.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 06.09.19 11:22
@Anonymní píše:

Nezapomen pak na výdaje kolem… pneumatiky, pojistka, výměna oleje, benzín…ono to skáče docela.

Pvln34
Kecalka 230 příspěvků 06.09.19 11:22
@Anonymní píše:

Preboha 8o zarábam o dost viac než ty a tak drahé auto si nekúpim :lol: ja teda platím hypo, takže náklady na bývanie mam vyššie. Tohle vidím ako cestu do pekla. Nekupuj si to, na čo nemáš :nevim: radšej si šetrí ma vlastne bydleni, at sa môžeš časom osamostatniť. A vôbec, ak potrebuješ auto kvôli ceste do prace, tak za 30-50k ti auto stačiť musí. Na nič viac bohužiaľ nemás..

Jogo-Bela
Kecalka 286 příspěvků 06.09.19 11:23

Zbytečně drahé… mám vyšší příjem a ani bych si nemusela brát úvěr, ale v pohodě bych si vybrala něco do 100 tis… samozřejmě jinak každého věc :nevim: úvěr by ti možná dali, ale to se zkus zeptat v konkrétní bance a uvidíš

TRG
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 06.09.19 11:24

@Janli Přesně.
Jsi sama, u rodičů, plat nižší. = Našteři si na slušnou ojetinu - dávej každý měsíc bokem těch 5.000 Kč nebo víc a nezadlužuj se. Udělej si rezervu na údržbu / opravy. Najdi něco, k čemu máš dostupný autoservis. Neber nic, co má drahé náhradní díly. Auto za 200.000 Kč nepotřebuju ani já - s domem na vesnici, dvěma dětma (pravda, manžel má svoje větší lepší, tím jezdíme různě do pryč). Na moje pojezdy na nákupy, k doktorům a výjimečné cesty někam dál stačí fakt spolehlivá ojetina.

Základní otázka ale je - na co auto chceš používat?

Pvln34
Kecalka 230 příspěvků 06.09.19 11:24
@Anonymní píše:

Za 200 tisíc ale novú fabii nekúpiš. To si pak ešte vezmi ďalšiu pôžičku na opravy, budeš ju fakt potrebovať. :potlesk: no, snáď ti to auto urobí radosť.. :zed:

Jogo-Bela
Kecalka 286 příspěvků 06.09.19 11:25
@Anonymní píše:

A já chci vilu na okraji Brna :( :mrgreen:

TRG
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 06.09.19 11:25
@Anonymní píše:

To zní jako troll… 8) Nebo jako jedna moje příbuzná. 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek