kdy miminko bude usínat samo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jameela
Povídálka 16 příspěvků 10.09.03 13:28

Naše 5 - ti měsíční holčička spí velice dobře (zatím), ale večer i ve dne když chce spát tak hrozně pláče. Musím ji chovat aby usnula. Kdy zhruba vám začalo samo miminko spát? Kdy si samo uvědomí, že má zavřít očička a usnout? Moc díky za Vaše reakce Kamila

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Jameela dne 10-09-2003 13:29 ]

Reklama

Reklama

Reakce:

Katcha
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 10.09.03 16:18

Ahoj Kamilo, u nás bylo usínání asi stejné - pochodovala jsem s Míšou po pokoji dokud neusnula, pak veeeelmi opatrně odložit. Jinak řvala a řvala a ..... Byla jsem z toho na hlavu, byla už docela těžká a od manžela se nosit nenechala. Asi kolem jednoho roku se začala vztekat ještě víc když jsem ji chtěla nosit takže jsem s tím přestala. Vždy chvilku plakala, asi proto, že spát nechtěla, ale fakt jen chvilinku a chrupala.

Nevím, jestli jsem Tě uklidnila, nebo vyděsila, myslím si, že to bude u každého miminka jiné. Třeba to Tvojí holčičku přejde dřív. Hodně trpělivosti přeje Katka

Bubina
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 10.09.03 21:12

Ahojky,

ja mám úplně stejný problém. Mám 5,5 měsíční holčičku, a ta ve dne usne pouze v kočárku za jízdy. Jakmile se přestane jezdit, tak se budí a se spaním je konec. Nejhorší je, že se jí chce hrozně spát - mne si očíčka, tahá se za uši, to asi taky znáte… ale usnout sama nedokáže. Večer „většinou“ usne sama se zapnutým kolotočem nad postýlkou. Taky má ráda, když jí držím za ručičku. Z postýlky jicnikdy ze zá:,–(y nevyndavám, aby si na to nezvykla a naučila se usnout sama. Asi to chce všechno čas..

Bubina

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Reklama