Reklama

Kdy mít sex při ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 11:20
kdy mít sex při ovulaci

Dobry den, mam dotaz ohledne styku při ovulaci, posledni MS jsem zacla 30.7. cyklus mam pravidelny takze jsem teoreticky mela ovulaci vcera, dnes jsme s partnerem meli sex hned rano, teoreticky je mozne otehotnet? nebo je lepsi mit styk den pred ovu a v den ovu treba? dekuji

Přečtěte si článek: Poznejte svůj ovulační cyklus

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 15.08.18 11:25

Pozor, že máš pravidelný cyklus rozhodně neznamená, že máš ovulaci 14. den cyklu! (Kdy už se to proboha přestane v těch školách učit…). Obvykle je někdy mezi 10. a 16. dnem PŘED následující ms. Bylo by potřeba ji vysledovat ovulačními testy, měřením bazální teploty, ultrazvukem nebo jinými příznaky.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 15.08.18 11:52

Já bych se vykašlala na ovulaci,lepší je pravidelný sex. Než se stresovat, jestli si člověk užije v ten správný den. Sami se snažíme o druhé dítě,ale nic nepočítám,prostě to nechávám. S prvním synem jsem otěhotněla poslední den MS,ráno jsem ještě špinila. Spíme spolu nejméně obden a pokud to má vyjít,vyjde. Předpokládám,že teprve začínáte,jinak bys měla ovulační testy a další tyhle vychytávky v malíčku. :kytka: :mavam:

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 15.08.18 12:53

@Aduš8 Nebo tak. Ale pokud není taková frekvence přirozeně, tak by ty promarněné měsíce mohly zpětně trochu mrzet… Když už se tedy snaží trefit teď. ;) Jinak k původní otázce: ideální je to den před ovulací.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama