Kdy mít sex při ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 11:20
kdy mít sex při ovulaci

Dobry den, mam dotaz ohledne styku při ovulaci, posledni MS jsem zacla 30.7. cyklus mam pravidelny takze jsem teoreticky mela ovulaci vcera, dnes jsme s partnerem meli sex hned rano, teoreticky je mozne otehotnet? nebo je lepsi mit styk den pred ovu a v den ovu treba? dekuji

Přečtěte si článek: Poznejte svůj ovulační cyklus

Reakce:
Litta
Extra třída :D 13497 příspěvků 15.08.18 11:25

Pozor, že máš pravidelný cyklus rozhodně neznamená, že máš ovulaci 14. den cyklu! (Kdy už se to proboha přestane v těch školách učit…). Obvykle je někdy mezi 10. a 16. dnem PŘED následující ms. Bylo by potřeba ji vysledovat ovulačními testy, měřením bazální teploty, ultrazvukem nebo jinými příznaky.

Aduš8
Závislačka 3031 příspěvků 15.08.18 11:52

Já bych se vykašlala na ovulaci,lepší je pravidelný sex. Než se stresovat, jestli si člověk užije v ten správný den. Sami se snažíme o druhé dítě,ale nic nepočítám,prostě to nechávám. S prvním synem jsem otěhotněla poslední den MS,ráno jsem ještě špinila. Spíme spolu nejméně obden a pokud to má vyjít,vyjde. Předpokládám,že teprve začínáte,jinak bys měla ovulační testy a další tyhle vychytávky v malíčku. :kytka: :mavam:

Litta
Extra třída :D 13497 příspěvků 15.08.18 12:53

@Aduš8 Nebo tak. Ale pokud není taková frekvence přirozeně, tak by ty promarněné měsíce mohly zpětně trochu mrzet… Když už se tedy snaží trefit teď. ;) Jinak k původní otázce: ideální je to den před ovulací.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda není ztracený případ. Které slavné ženy alkoholičky jí jdou příkladem?

Herečka Dáda Patrasová (62) se kvůli problémům s alkoholem, které odmítá... číst dále >

Psycholog o muži, který se pokusil upálit: Intenzivní oslava Palacha měla určitě vliv

Zpráva o muži, který se zapálil na Václavském náměstí, šokovala společnost.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >