Kdy mít sex pro těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.1.22 08:19

Kdy mít sex pro těhotenství

Ahoj. Snad mě nesežerete, ale nenašla jsem v žádné diskuzi odpověď na mou otázku. Samozřejmě se s přítelem snažíme o miminko. Ovulaci jsem měla 18.1. A sex proběhl 16.1. A 19.1. Večer. Proto se ptám, kdy je nejlepší doba pro styk? Někdo tvrdí že den po ovu, někdo zase při ovu… Bohužel jsem před rokem musela podstoupit interupci a od té doby se bojím, že nám to prostě nepůjde. Tak zjišťuji, kdy se vám zadarilo?? Kdy je podle vás nejlepší na to skočit? Momentálně mě pobolivaji prsa po stranách a občas cítím tlak či píchání v podbřišku, ale kdo ví.. Furt je to brzy, a každé těhotenství je jiné. Navíc od interupce trpím na cysty takže jsem poněkud skepticka zda to může být těhotenství, nebo zase cysty. 🤷🏻‍♀️
Děkuji, že jsem se mohla vykecat a za každou odpoved. 👋🏻 💐

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29340
25.1.22 08:33

Nejlepší je to nesledovat a nechat to plynout přirozeně. Užívat si to třeba ob den, to se musíš trefit i kdybys nechtěla a neřešit plodné dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43140
25.1.22 08:44
@Anonymní píše:
Ahoj. Snad mě nesežerete, ale nenašla jsem v žádné diskuzi odpověď na mou otázku. Samozřejmě se s přítelem snažíme o miminko. Ovulaci jsem měla 18.1. A sex proběhl 16.1. A 19.1. Večer. Proto se ptám, kdy je nejlepší doba pro styk? Někdo tvrdí že den po ovu, někdo zase při ovu… Bohužel jsem před rokem musela podstoupit interupci a od té doby se bojím, že nám to prostě nepůjde. Tak zjišťuji, kdy se vám zadarilo?? Kdy je podle vás nejlepší na to skočit? Momentálně mě pobolivaji prsa po stranách a občas cítím tlak či píchání v podbřišku, ale kdo ví.. Furt je to brzy, a každé těhotenství je jiné. Navíc od interupce trpím na cysty takže jsem poněkud skepticka zda to může být těhotenství, nebo zase cysty. 🤷🏻‍♀️
Děkuji, že jsem se mohla vykecat a za každou odpoved. 👋🏻 💐

Podle chuti. Přestat počítat ovulace a plodné dny. Když se nebude dařit nějakou dobu, nechat se prohlédnout. Ideálně začít partnerem. Může střílet slepými.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927
25.1.22 08:51

Logicky když už je PO ovulaci tak už otěhotnět nemůžeš :roll:.. Takže jedině před nebo při. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927
25.1.22 08:54

Jinak my když jsme se snažili tak jsme měli sex před a v den ovulace každý den, asi 6 dní po sobě, někdy i 2× denně a vyšlo to hned napoprvé. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5187
25.1.22 08:56

Vejce je oplození schopné maximálně 24 hod po ovulaci. S tím že čím dřív, tím líp, ideálně do 12 hodin od ovulace, pak už jdou šance rychle dolů.
Takže logicky mít sex den po ovulaci je úplně k ničemu, pokud tedy by to měl být oplodňovací sex.
Spermie vydrží v ženském ústrojí i několik dní.
Nejlepší načasování je 1-2 dny před ovulací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6747
25.1.22 11:20

U mě to zafungovalo jen když jsem to načasovala několik málo hodin před ovulací

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu