Reklama

Kdy míváte ovulaci při délce cyklu 26 dní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anitramm
Kecalka 117 příspěvků 18.08.18 08:51
Kdy míváte ovulaci při délce cyklu 26 dní?

Ahoj, chtěla bych se zeptat těch z vás, které sledujete BT a máte cyklus 26 dní..kdy míváte ovulaci? Je možné, že třeba už 8., 9., max. 10.den?
Jsem 4 měsíce po ZT, takže jsme se už pokusili o mimi..a nic. A první pokus byl právě „až“12 dc a teď mi došlo, že při předchozích 2 těhotenstvích, která se povedla hned napoprvé, jsme zkoušeli už hned po ms..čili jsem si z toho odvodila, že jsme to teď asi netrefili. :nevim: Je možné mít ovulaci při 26ti denním cyklu už takhle „brzy“?
Děkuji za vaše odpovědi ;)

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 18.08.18 09:02

Ovulace bývá 9-16 dní před ms. Tuhle fázi má každý jinak dlouhou ( já obvykle 11-12, jen výjimečně delší). Takže u 26 cyklu může být někde v rozmezí 10-16 DC.

Obeli
Kecalka 126 příspěvků 18.08.18 09:06

Omyl

lachtanice86
Kelišová 5708 příspěvků 18.08.18 09:26

@Anitramm 10dc. Cykly 25dnu

Maylaa
Kecalka 394 příspěvků 18.08.18 09:44

16. den

Janli
Kelišová 5366 příspěvků 9 inzerátů 18.08.18 10:56

I při 28denním cyklu ji mám 9den. Takže jediný způsob jak to zjistit, je test nebo měřeni bazální teploty. A nebo se na to všechno vyprdnout a jen si užívat pravidelný sex.

Anitramm
Kecalka 117 příspěvků 18.08.18 12:21
@Janli píše:
I při 28denním cyklu ji mám 9den. Takže jediný způsob jak to zjistit, je test nebo měřeni bazální teploty. A nebo se na to všechno vyprdnout a jen si užívat pravidelný sex.
:palec:
My museli jeste cekat na vysledky ruznych vysetreni..takze proto az ten 12.den, no. Ted nenechame uz nic nahode, urcite ji mam driv ;) :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama