Kdy mohu kojit po Neurolu?

161
5.8.13 08:44

Kdy mohu kojit po neurolu

Ahoj,

dřív jsem brala AD, pak vysadila. Celé těhu a ani ted jsem zatím nepotřebovala a nějak to zvládla. Dnes ráno jsem se uplně zhroutila, neovladatelná hysterie, mělo to už vliv na to jestli se postarám o prcka. Chci se zeptat, po kolika hodinách mohu kojit, když jsem vzala půlku (tedy 0,25mg) Neurolu. Malý má přes den už dva příkrmy, je mu skoro 7 měsíců, takže bych kojila až po 10 hodinách. Bohužel UM nesnáší :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3011
5.8.13 09:05

Ahoj, je tady podobná diskuse :kytka: :

https://www.emimino.cz/…ojeni-83237/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
5.8.13 09:20

Tuto diskuzi jsem již četla. Samozřejmě se tam dozvím, že Neurol při kojení se nebere, ale není tam řečeno, za jak dlouho tato dávka vyprchá a já mohla nakojit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3011
5.8.13 09:27

Není nejlepší zkonzultovat se svou MUDr. :think: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
5.8.13 09:47

@Katrinka to mě napadlo, ale nemohu se nikomu dovolat. Připadám si fakt jako na Marsu. Ani dětská, gynekolog a ani můj psychiatr to nezvedají :? No nezbyde než dát večer kaši a myslím, že do zítřka tato nejslabší jedna dávka určitě vyprchá. Nikdy jsem Neurol neužívala dlouhodobě. Měla jsem ho jen na tyto stavy a brala tu nejmenší dávku a vždy jen jednou na uklidnění. To jsem musela udělat hold i dnes po dvou letech. Vím, že většinou do 8 hodin byl dávno pryč, tak těch 24 bude doufám stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8664
5.8.13 09:54

@iva-svist ze zkušeností, pokud ho bereš jen občas, tak vůbec ničemu nevadí. Klidně koj, je to lepší, než se ještě stresovat nekojením, odsáváním a krmením z flašky, nebo jinak. Do mléka jej přechází úplně minimálně. U miminka se odbourává účinná látka pomaleji a jediné, co může způsobit je ospalost miminka, což při jednorázovém podání bych neřešila. Pokud to nebude pravidelně, tak v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.13 11:23

Z těla se dostane cca 10-15h je to individuální.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama