Kdy dostanu ms po revizi a kdy na další IVF

Anonymní
15.6.15 12:49

Kdy ms po revizi a kdy na další IVF

22. 5. jsem byla na revizi, krvácela jsme v den revize pak nic, až za čtyři dny jsem začala malinko špinit, tak to bylo až do 11.06., to jsem začla špinit více, myslela jsem, že se mi spustí ms, ale zatím nic, jen ráno ze mě vyteče malinko tmavé krve a pak celý den nic, má s tím někdo zkušenost?? Kdy mohu asi očekávat MS?? Myslela jsem, že budu špinit pár dnů, pak že nic a pak že příjde MS. Také mě dost bolí záda, tak doufám, že tou MS by mohly odejít i ty bolest.
Má někdo zkušenost s dalším IVF po revizi, kdy bych mohla tak začít stimulovat?? Kdy se po revizi může udělat hormonální profil??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19173
15.6.15 13:03

Já po revizi slabě krvácela 14 dní, klasická MS dorazila 31 dní po revizi. Mezitím jsem krvácela ještě v době, kdy bych měla normálně MS (kdyby nebyla revize), ale to nebyla klasická MS, jen krev + špinění cca den až dva. Kdy můžeš začít stimulovat netuším, mě čeká KET a na ten musím počkat 3 porevizní MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3500
15.6.15 13:04

Ahoj, já ms dostala vždy 5 - 6 týdnů po revizi, ale kždá to máme jinak. V CAR mi tenkrát řekli, ať příjdu po 3 cyklech. Revize byla tenkrát v září a v lednu další IVF. Hormonální profil mě myslím po revizi nedělali. Jen po jedné sledovali HCG až k 0.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 13:34
@Kejdík píše:
Ahoj, já ms dostala vždy 5 - 6 týdnů po revizi, ale kždá to máme jinak. V CAR mi tenkrát řekli, ať příjdu po 3 cyklech. Revize byla tenkrát v září a v lednu další IVF. Hormonální profil mě myslím po revizi nedělali. Jen po jedné sledovali HCG až k 0.

Tak že bych s dalším IVF mohla počítat už v září nebo až v říjnu?

• Nahlásit
  • Citovat
3500
15.6.15 14:03

Asi tak, ale záleží také na CARu co Ti tam řeknou. Určitě dobré si tam po ms domluvit zchůzku a vše naplánovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 15:14
@Kejdík píše:
Asi tak, ale záleží také na CARu co Ti tam řeknou. Určitě dobré si tam po ms domluvit zchůzku a vše naplánovat.

S tím počítám, po ms tam mám mít kontrolu. Tiše jsem doufala, že bych mohla začít už v srpnu, ale s tím, že mi stále ta ms nedorazila, tak už se smiřuji s tím, že když bude hodně dobře, že začnu v září, ale koncem srpna, už musím nastoupit po mateřské do práce, tak se právě bojím, jak to pak vše zvládnu.

• Nahlásit
  • Citovat
3500
15.6.15 16:08

To je mi lito. I red KET chteli min dva cykly. Uvidíš co ti řeknou v CARu, ale počítala bych spíš až se zářím. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nuf
435
15.6.15 16:43

Řeším něco podobného, tak mě taky zajímají všechny informace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3500
15.6.15 16:56

@nuf klidne se ptej, když budu vědět odpovím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7052
28.6.19 15:56

Holky, kdy po revizi na dalsi ivf? Budou stacit 3 mesice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.19 17:10

Mě řekli že po 3 proběhlých menstruacich.

• Nahlásit
  • Citovat
7052
28.6.19 18:39
@Anonymní píše:
Mě řekli že po 3 proběhlých menstruacich.

Neovlivnila kyretaz kvalitu vajicek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.19 20:08

@kelynka jak by ji mohla ovlivnit?

• Nahlásit
  • Citovat
7052
28.6.19 21:17
@Anonymní píše:
@kelynka jak by ji mohla ovlivnit?

Tak nekdo doporucuje i pul roku pauzu. Tak snad ty tri mesice budou stacit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.19 11:41

@kelynka to jen kvůli obnovení sliznice po kyretazi. Na vajíčka to žádný vliv nemá. A tři měsíce opravdu stačí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama