Kdy muž odchází sám že vztahu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
47
21.5.22 18:36

Kdy muž odchází sám že vztahu

Jak je velká pravděpodobnost, že muž ukončí vztah sám od sebe, aniž by měl náhradu.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.5.22 18:45

Muž, který je v partnerském vztahu spokojený, z něj sám od sebe neodchází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
21.5.22 18:50
@Kristýn88 píše:
Jak je velká pravděpodobnost, že muž ukončí vztah sám od sebe, aniž by měl náhradu.?

Muze to tak byt. Treba ja jsem zene dopredu rekl, ze pokud se nevzpamatuje, nas vztah skonci v momente, kdy se nase dite osamostatni. Jsem v tomto transparentni, takze zena vi, co je treba zmenit a ma na to dostatek casu. A odchazel bych aniz bych mel nahradu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1585
21.5.22 18:51

@Kristýn88 zajímavý dotaz. Určitě jak který muž, ale opravdu znám muže, co by vztah bez náhrady neukončil, ikdyž v něm nebyl spokojený. Celý život přecházel ze vztahu do vztahu (kdy se samozřejmě ty vztahy překrývaly). Prostě nesnesl být sám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6726
21.5.22 18:52
@Kristýn88 píše:

Jesti ma s partnerkou sex tak az v pripade kdyz se zahackuje s jinou su. atelnou zenskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10100
21.5.22 18:52

Zubní náhradu? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10100
21.5.22 18:53
@Fukitol píše:
Muze to tak byt. Treba ja jsem zene dopredu rekl, ze pokud se nevzpamatuje, nas vztah skonci v momente, kdy se nase dite osamostatni. Jsem v tomto transparentni, takze zena vi, co je treba zmenit a ma na to dostatek casu. A odchazel bych aniz bych mel nahradu.

Co ti na ní vadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
21.5.22 18:58
@Královna Kosmíru píše:
Co ti na ní vadí?

veskerou energii smeruje do pracovnich ambici a na partnersky zivot jiz “nema energii”. Takze jsem ji vysvetlil, ze dobri pratele zustaneme i tak, ale ja si pak pujdu hledat partnerku. Nechci, aby moje dite vychovaval nejaky novy strejda, tak jsem urcil bod zlomu osamostatneni potomka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10100
21.5.22 19:00
@Fukitol píše:
veskerou energii smeruje do pracovnich ambici a na partnersky zivot jiz “nema energii”. Takze jsem ji vysvetlil, ze dobri pratele zustaneme i tak, ale ja si pak pujdu hledat partnerku. Nechci, aby moje dite vychovaval nejaky novy strejda, tak jsem urcil bod zlomu osamostatneni potomka.

Jo to chapu, mam to stejne. Malo vydelavas, ze tak maka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 19:02

Jako možný to je. To ano. Ale zrovna si nevzpomenu fakt na jediný příklad, kdy by to tak bylo, pokud byl doma jakžtakž klid. :mrgreen: Muži jsou hrozně pohodlní. Mi spíš přijde, že většina nemusí být ve vztahu ani bůhvíjak šťastná, dokud nejsou doma vyloženě italský scény a jim to nese nějaký benefity (občas žrádlo, sex, čistý hadry), nemají to potřebu bůhvíjak řešit. Dokud nepřijde jiná a to i tak mnohdy váhají.

• Citovat
  • Nahlásit
515
21.5.22 19:03
@Královna Kosmíru píše:
Jo to chapu, mam to stejne. Malo vydelavas, ze tak maka?

vydelavam dost, ale ona je trochu workoholik, navic v oboru, ktery neni financne preplaceny, takze zadny benefit pro rodinu z toho neni. Chce proste zarit v praci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10100
21.5.22 19:03
@Anonymní píše:
Jako možný to je. To ano. Ale zrovna si nevzpomenu fakt na jediný příklad, kdy by to tak bylo, pokud byl doma jakžtakž klid. :mrgreen: Muži jsou hrozně pohodlní. Mi spíš přijde, že většina nemusí být ve vztahu ani bůhvíjak šťastná, dokud nejsou doma vyloženě italský scény a jim to nese nějaký benefity (občas žrádlo, sex, čistý hadry), nemají to potřebu bůhvíjak řešit. Dokud nepřijde jiná a to i tak mnohdy váhají.

Dneska uz nepotrebujou ani ten sex prave, hadry cisty ma, a vaří si sam… ma na to školu.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10100
21.5.22 19:04
@Fukitol píše:
vydelavam dost, ale ona je trochu workoholik, navic v oboru, ktery neni financne preplaceny, takze zadny benefit pro rodinu z toho neni. Chce proste zarit v praci :nevim:

Aha. A jak se to jeví? Myslíš, že to pochopila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
21.5.22 19:11
@Královna Kosmíru píše:
Aha. A jak se to jeví? Myslíš, že to pochopila?

jo, pochopila a vi, ze vzdy dodrzim, co reknu. Zatim se vzdy rozplace, kdyz ji to pripomenu, ale zmena zadna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
21.5.22 19:15
@Královna Kosmíru píše:
Dneska uz nepotrebujou ani ten sex prave, hadry cisty ma, a vaří si sam… ma na to školu.. :nevim:

A odchází? Vám ne, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat