Kdy může kočka ven po kastraci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.1.22 05:45

Kdy může kočka ven po kastraci?

Zdravím, ve čtvrtek jsem byla s kočičkou na kastraci, a jelikož je venkovní, tak bych měla dotaz, kdy by tak mohla jít ven? Stehy má vstřebávací.. už vypadá nervozně, protože je zvyklá na venek a ne být zavřena doma.. nechci ji trápit, tak se ptám, jak jste to třeba měly Vy s vaší kočičkou? Kdy jste ji pustily ven?
Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5538
16.1.22 06:48

Šla velice brzy, opravdu jen pár dní. Jak se začala pořádně cpát ven, tak šla. A to jsem jí ještě udělala “šatičky”, aby si nelízala ty stehy. Takže chodila venku oblečená, než to ze sebe servala… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19927
16.1.22 07:54

Jestli je v poradku, nelize si stehy, je aktivni, zere, vyprazdnuje se, tak klidne ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4851
16.1.22 07:54
@vendulaaa píše: Šla velice brzy, opravdu jen pár dní. Jak se začala pořádně cpát ven, tak šla. A to jsem jí ještě udělala “šatičky”, aby si nelízala ty stehy. Takže chodila venku oblečená, než to ze sebe servala… :D
Úplně jsem si to představila :mrgreen: jdu na procházku a kolem mě proběhne kočička v šatičkách :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
16.1.22 08:04

Nám řekl doktor ze 2 dny doma..dovezli jsme ji z veteriny na večer po operaci,.do rána byla taková ještě unavená tak se mnou spala v posteli..rano už lezla po roletach tak ficela ven😅doktor ze jo ze jestli chce, ale ať prý nikde nesplha apod..tak jsem se od srdce zasmala, odkyvala a říkala si “jak to jako mam udělat”🤣 pokazde když přišla ke dverim, tak jsem na ránu mrkla..jeden si asi vyrvala hned jak jsem ji pustila..ale vše Ok. další stejne chyběl další den..a rána pořad hezká..tak to šlo několik dni a stejne jsem ji hned ten první den videla na stromě..kočky jsou odolný😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4325
16.1.22 08:05

Kocky jsme nechali prospat doma v teple, aby neprochladly a druhy den dopoledne sly ven. Bylo to teda zjara, takze nebyla takova zima, ale jestli byla dva dny zavrena, uz bych ji pustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.1.22 10:13

@větvička1 Právě že je venku taková zima, tak se mi ji ven dát nechce.. ale uz treti den je jen v prepravce, kde prospinka skoro cely den, chodi jen na WC a papat :D jindy litala venku a ted je „uzavrena“ jen tam, takze mi je smutno, kdyz vidim jak tam jen polehava.. spis je nesva, ale to bych zase nerekla, nemnouka nic.. ale jak rikam, je jen v prepravce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4325
16.1.22 11:36

@terka0907 Je zvykla byt venku, asi se doma boji. Jestli se uz vzpamatovala z narkozy, ona venku neumrzne. Muzes ji treba pustit ven a odchytit vecer u zradla a nechat pres noc doma. Nase kocky byly fakt druhy den v pohode, ty bych ani doma neudrzela. Jedna mi i prinesla ulovenou mys. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
16.1.22 13:13

Nechávali jsme kastrovat kočku, která byla jen venkovní, na zahradě, domů nelezla, takže byla venku v podstatě non stop, i během kastrace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
17.1.22 15:15

Kočka se nemá toulat sama venku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
18.1.22 18:12

Já když nechala kastrovat venkovní kočky, tak veterinářka říkala alespoň 3 dny někde v teple, aby nezamrzla.

• Citovat
  • Nahlásit
19927
19.1.22 01:28
@terka0907 píše:
@větvička1 Právě že je venku taková zima, tak se mi ji ven dát nechce.. ale uz treti den je jen v prepravce, kde prospinka skoro cely den, chodi jen na WC a papat :D jindy litala venku a ted je „uzavrena“ jen tam, takze mi je smutno, kdyz vidim jak tam jen polehava.. spis je nesva, ale to bych zase nerekla, nemnouka nic.. ale jak rikam, je jen v prepravce..

Tys ji do te prepravky zavrela…??

To neni dobre, po operaci se ma hybat, normalne zacit fungovat.
Jestli ji nechces mit v byte, vypust ji treba v chodbe, v koupelne, v nejakem uzavrenem mensim prostoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
19.1.22 06:34

@Lucie_Sx Nechala jsem ji zavrenou jen pres noc, kdy na ni nebyl dohled. Pres den byla otevrena, ale z prepravky nechodila ven, jen spinkala, papala, koupala se… byla v pohode, to by jinak mnoukala.. znam ji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46678
19.1.22 07:19

Naše kočka zdrhla první noc potom, co jsme ji dovezli z veteriny. Oknem hezký vysoko nad podlahou. Vrátila se za tři dny, naprosto v pohodě. Byla na nás vyloženě uražená, co jsme si dovolili ji někam vláčet v košíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat