Kdy na KET po revizi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 10:26
Kdy na KET po revizi?

Ahoj všem :mavam:, ráda bych se zeptala na vaše názory a zkušenosti. 1.7. jsem prodělala revizi zamlklého těhotenství v 6tt. Včera jsem dostala první porevizní menstruaci. Máme zamražené ještě jedno embryo. Kdy byste zvažovaly transfer? Čekat několik měsíců nebo využít teoreticky „nastartovaného“ těla (pokud to tak funguje :nevim: )? Jak jste dopadly, když jste neotálely ( tj. KET +- čtvrt roku po revizi)? Vím, že je to individuální a rozhodnutí bude na mně. Moc vám předem děkuji za odpovědi :kytka:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 10:36
@Anonymní píše:
Ahoj všem :mavam:, ráda bych se zeptala na vaše názory a zkušenosti. 1.7. jsem prodělala revizi zamlklého těhotenství v 6tt. Včera jsem dostala první porevizní menstruaci. Máme zamražené ještě jedno embryo. Kdy byste zvažovaly transfer? Čekat několik měsíců nebo využít teoreticky „nastartovaného“ těla (pokud to tak funguje :nevim: )? Jak jste dopadly, když jste neotálely ( tj. KET +- čtvrt roku po revizi)? Vím, že je to individuální a rozhodnutí bude na mně. Moc vám předem děkuji za odpovědi :kytka:

Dr.mi říkal, že po dvou ms se mám objednat na kontrolu a podle toho jaká bude sliznice, domluvíme se kdy ket…sliznice byla ok, tak jsem šla, ale nepovedlo se (ale nemyslím si, že by to bylo tím, že to bylo brzo)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 10:49
@Anonymní píše:
Dr.mi říkal, že po dvou ms se mám objednat na kontrolu a podle toho jaká bude sliznice, domluvíme se kdy ket…sliznice byla ok, tak jsem šla, ale nepovedlo se (ale nemyslím si, že by to bylo tím, že to bylo brzo)

Moc děkuji. Hlodá ve mně, že MS přišla krásně na čas, přestože mám s růstem sliznice problém. Před každým transferem ji musím mít nastimulovanou.

karkarka
Závislačka 4173 příspěvků 31.07.19 11:10

Transfer ti udělají za 2-3mesice po revizi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 11:14

@karkarka Děkuji. No, pere se to ve mně. Když to nevyjde, budu si stejně podle situace říkat, že jsem měla počkat/ pospíšit si :roll: Jedná se o poslední Ivf a poslední transfer.

karkarka
Závislačka 4173 příspěvků 31.07.19 11:22
@Anonymní píše:
@karkarka Děkuji. No, pere se to ve mně. Když to nevyjde, budu si stejně podle situace říkat, že jsem měla počkat/ pospíšit si :roll: Jedná se o poslední Ivf a poslední transfer.

Opravdu po revizi není pohnojino. Právě naopak. Klidně si do centra zavolej. Určitě ti transfer doporučí až za delší dobu.

ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 31.07.19 11:39

Něco jiného je zkusit těhotnět přirozeně po první MS po revizi a něco jiného transferovat jediné a poslední embryo, tam bych si dala záležet na tom, abych byla v top kondici. Tělo se potřebuje vzpamatovat, hormonálně srovnat, sliznice dorůst, čípek byl roztažen. Cinkla bych do CARu, ale předpokládám, že ty tři měsíce doporučí počkat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 13:13
@Anonymní píše:

Pokud je to poslední pokus, dala bych tomu čas a vyčkala na nejlepší podmínky…aby byla sliznice jak peřinka, hormony ok..prostě top doba na vložení a je jedno jestli za 3 mesice, nebo půl roku..

Váš příspěvek
Reklama