Kdy na krev kvůli HCG

Anonymní
13.10.19 22:03

Kdy na krev kvůli HCG

Hezký večer,
mám na Vás takový dotaz. Prosím nemějte mě, za nějak úplně hloupou, ale nikdy jsme se o dítě nesnažili, dávali si pozor a všechno. Jenže vše se změnilo 7.10 jsme o tom mluvili, a řekli jsme si že ano. Podle appky „můj kalendář“ byla šance na otěhotnění vysoká, den na to měla být ovulace proběhl sex a sex byl i den po tom. Dnes i včera mě celkem dost pobolivá podbříšek. Jako bych měla dostat menstruaci ale ta by měla dojít až 22.10… Bohužel se dnes věci změnily, ne z mé strany a už by to bylo nechtěné. Neptejte se na detaily je to pro mě čerstvé a bolestivé.
Na internetu jsem vyčetla, že to jde už zachytit pár dní po oplodnění z krevního testu. Prosím zkušené aby jste mi poradily kdy na krev zajít. Datum já jsem z toho fakt pitomá a v tuhle chvíli nedokážu ani normálně přemýšlet a nejsem schopná se dopidit kdy tam mám jít. Prosím hloupé komentáře si nechte pro sebe…Já dítě chtěla..
Moc vám všem děkuji za odpovědi a radu. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1018
13.10.19 22:07

Pokud pripadne tehotenstvi neni zadouci, tak zavolej na gynekologii a oni ti poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47715
13.10.19 22:07

Počkej až jestli přijde ms nebo ne. Když budeš mít zpoždění udělej test z moči. Ted krev nic neukáže, je fakt brzo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.19 22:15

Bohužel už žádoucí není a dokonce ani já. Právě jsem myslela že odběr krve jako samoplátce odhalí za těch pár dní i minimum HCG v krvi.. chci tu kapitolu mít už uzavřenou

• Nahlásit
  • Citovat
1740
13.10.19 22:29

Teď bys tam mohla mít klidně pár jednotek, nemuselo by to být těhotenstvím a zbytečně se vystresuješ ještě víc. Smysl testovat, ať už krev nebo moč, má nejdřív tak 2 dny před MS. Dle mého názoru. Na krev bych v tvém případě nešla, test doma je lepší, výsledek máš hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4658
13.10.19 22:31

Vydrž do termínu MS. Pak na krev, ideálně dvakrát, obden. Appka Tvoje tělo nezná a ovulaci obvykle stanovuje z průměru, takže to nic extra spolehlivého není. Bolest podbřišku je skoro jistě jen psychická, na příznaky je brzo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11240
13.10.19 22:32

Jakýkoliv test má smysl dělat v den vynechané menzes. Ať už z krve nebo klasický. Stejně s tím teď nic neuděláš. I interupci ti udělají až po zmeškané menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.19 22:38

To čekání mě zabije.. Já fazolku chtěla.. jenže teď je vše jinak, a musím si přát být netěhotná protože interupce by mě úplně položila..

• Nahlásit
  • Citovat
11240
13.10.19 22:40

V jednom cyklu máš pravděpodobnost cca 15%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4658
13.10.19 22:41
@Anonymní píše:
To čekání mě zabije.. Já fazolku chtěla.. jenže teď je vše jinak, a musím si přát být netěhotná protože interupce by mě úplně položila..

Tak šance je 1:5, pokud jste měli sex opravdu v plodné dny. Zkus se uklidnit a řeš teď současnou situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.19 22:41

Upřímně já se v tom vůbec nevyznám, nikdy jsem se o to nezajimála i když mi je 26 tak jsem nad miminkem takhle neuvažovala. Ano chtěla jsem dítě, ale neřeklo se kdy..a není to pro mě teď lehké..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.10.19 22:45

@Ba-stet moc se uklidnit nejde, když ještě v pátek slyšíte muže říkat jak si o tom načítá věci, že jak jsem na tom s výrobou fazolky.. A dneska slyšíte že vás vlastně nemiluje nechce s vámi být a nechce ani dítě.. a ironii je, že vlastně po hádce mipřesně před týdnem strašně po mě kříčel jak mě nemiluje a nechce být semnou do konce života a teď tohle.. je mi strašně..a musím si nepřát byt prostě netěhotná..je to strašná bolest

• Nahlásit
  • Citovat
7783
13.10.19 22:53

Počkej než přijde ms.. jinak můžeš začít testovat 8 dní po ovulaci ale nějaký kalendar je fakt na prd mohla si mít ovulaci úplně jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4658
13.10.19 22:53

To je mi líto. Ale faktem je, že teď nic nevykoumáš a nemá smysl se tím stresovat. Pokud se rozcházíte, budeš asi muset řešit stěhování a podobně, tak se zaměř na to. Šance, že jsi těhotná, je poměrně malá, tím se můžeš uklidňovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
13.10.19 23:05

@Ba-stet taková jedna malá pravděpodobnost mi spí v postýlce a druhá kope v bříšku, obě na prvni pokus :D

Zakladatelko držím palce ať to dobre dopadne a najdeš někoho kdo to má srovnany a ví co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama