Kdy na pracák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 27.01.17 16:44
kdy na pracák

Ahoj pomálu mi bude končit rodičák a jelikož dcerka je narozená na statní svátek 8 května, nevím jestli mám jít na pracák už 5 května v pátek, nebo jestli to stačí 9 května ve úterý. děkuji za info :?

Reakce:
Ceblma
Stálice 82 příspěvků 27.01.17 17:04

Většinou je na všechny změny 8 pracovních dní

Lekninka91
Extra třída :D 10530 příspěvků 27.01.17 17:08

A do práce se ti nechce? :think:

krrrenka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 27.01.17 17:28

Ahoj. Já tomu taky nerozumím.. vždyť do té doby je čtvrt roku. Za tu dobu něco najdeš. A pokud nechceš kvůli školce až v září, tak by si prodloužila rodičák. A nemusíš každé dva týdny chodit na úřad a chodit po pohovorech…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29770 příspěvků 27.01.17 17:31
@Lekninka91 píše:
A do práce se ti nechce? :think:

taky nechápu. Rovnou uvažovat, že nebudu makat.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 64678 příspěvků 3 inzeráty 27.01.17 17:31

@jana šmolíková No, pokud řešíš UP, tak předpokládám, že nemáš trvající pracovní poměr a proto je datum 3. narozenin naprosto irelevantní hodnota, podstatné je, kdy ti skončí vyplácení rodičáku, to vždy končí ke konci měsíce a tedy v průběhu toho dalšího bys to měla řešit, ať už nástupem do práce, na UP nebo nahlášením se na ZP jako osoba pečující o dítě do 7 let, pokud dítko nechodí do školky.

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 27.01.17 19:05

Já jsem zapoměla napsat, že jsem před těhotensvím studovala takže jsem nikde nepracovala a proto mám rodičák na 4 roky. no do práce by se mi chtělo ale jelikož dcerka začne do školky chodit až od září neměl by mi jí kdo hlídat

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 64678 příspěvků 3 inzeráty 27.01.17 19:09

@jana šmolíková Jako na UP se můžeš přihlásit kdy chceš, ale nějak nechápu kolik ji tedy bude :think: pokud ji teď budou 4, tak už mohla do školky od září, nebo minimálně na zápis a pokud teprve 3, tak zas budeš mít rodičák ještě dál.

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 27.01.17 19:19

Ano ted jí budou 4. nebyla očkováná takže do školky by jí nevzali a já jsem si ten rok s ní chtěla ještě užít doma. je a bude to moje jediné dítě

krrrenka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 27.01.17 19:40

Já nevím, a to se ti chce čtvrt roku chodit „jako“ po pohovorech? To bych se spíš přihlásila k péči o dítě do 7 let, zdravotní platí stát a těch pár tisícovek (a klidně i víc) vydělala brigádně. A máš klid.

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 27.01.17 19:43

A kam mám dát dítě když budu na brigádě?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >