Reklama

Kdy na pracák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 27.01.17 16:44
kdy na pracák

Ahoj pomálu mi bude končit rodičák a jelikož dcerka je narozená na statní svátek 8 května, nevím jestli mám jít na pracák už 5 května v pátek, nebo jestli to stačí 9 května ve úterý. děkuji za info :?

Reklama

Reakce:

Ceblma
Stálice 69 příspěvků 27.01.17 17:04

Většinou je na všechny změny 8 pracovních dní

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 27.01.17 17:08

A do práce se ti nechce? :think:

krrrenka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 27.01.17 17:28

Ahoj. Já tomu taky nerozumím.. vždyť do té doby je čtvrt roku. Za tu dobu něco najdeš. A pokud nechceš kvůli školce až v září, tak by si prodloužila rodičák. A nemusíš každé dva týdny chodit na úřad a chodit po pohovorech…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 27.01.17 17:31
@Lekninka91 píše:
A do práce se ti nechce? :think:

taky nechápu. Rovnou uvažovat, že nebudu makat.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 27.01.17 17:31

@jana šmolíková No, pokud řešíš UP, tak předpokládám, že nemáš trvající pracovní poměr a proto je datum 3. narozenin naprosto irelevantní hodnota, podstatné je, kdy ti skončí vyplácení rodičáku, to vždy končí ke konci měsíce a tedy v průběhu toho dalšího bys to měla řešit, ať už nástupem do práce, na UP nebo nahlášením se na ZP jako osoba pečující o dítě do 7 let, pokud dítko nechodí do školky.

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 27.01.17 19:05

Já jsem zapoměla napsat, že jsem před těhotensvím studovala takže jsem nikde nepracovala a proto mám rodičák na 4 roky. no do práce by se mi chtělo ale jelikož dcerka začne do školky chodit až od září neměl by mi jí kdo hlídat

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 27.01.17 19:09

@jana šmolíková Jako na UP se můžeš přihlásit kdy chceš, ale nějak nechápu kolik ji tedy bude :think: pokud ji teď budou 4, tak už mohla do školky od září, nebo minimálně na zápis a pokud teprve 3, tak zas budeš mít rodičák ještě dál.

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 27.01.17 19:19

Ano ted jí budou 4. nebyla očkováná takže do školky by jí nevzali a já jsem si ten rok s ní chtěla ještě užít doma. je a bude to moje jediné dítě

krrrenka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 27.01.17 19:40

Já nevím, a to se ti chce čtvrt roku chodit „jako“ po pohovorech? To bych se spíš přihlásila k péči o dítě do 7 let, zdravotní platí stát a těch pár tisícovek (a klidně i víc) vydělala brigádně. A máš klid.

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 27.01.17 19:43

A kam mám dát dítě když budu na brigádě?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama