Kdy na první ultrazvuk

17
16.3.16 20:44

kdy na prvni ultrazvuk

Ahoj holky. Mam pozitivni test, chystam se na ultrazvuk az tak v 11tt. Co myslite, je to brzy nebo pozde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

mrs.gendy
16.3.16 20:45

9-11 tyden je akorat ;) gratulace

• Nahlásit
  • Citovat
3193
16.3.16 20:47

Sla bych radeji kolem 9tt, any te stihli kdyztak objednat na dulezite screeningy, byla jsem na potvrzeni v 7+1 a bylo to akorat, abych se na svuj termin objednala do genetu na 13tt, meli posledni volny flek pry.. :nevim:

Edit:asi i zalezi odkud jsi a jake jsou u vas cekajici doby :-) jinak gratulace

Příspěvek upraven 16.03.16 v 20:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58599
16.3.16 20:47

@odule šla bych o týden dřív kvůli krvi na první screen :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
16.3.16 20:48

Já byla poprvé v 10 týdnu. Když jsem tam nejdřív volala a řekla sestře že chci objednat, ale až bude vidět i srdíčko, tak říkala že je to jedině dobře…takže myslím že 11 týden je OK. Už te pak objedná rovnou na ten větší ultrazvuk ten tuším v 13 týdnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
16.3.16 20:50

Spíš ten desátý bych to viděla. Právě kvůli těm odběrům. Jenže to mají všude jinak. Někde berou krev právě v tom 10. týdnu, někde až v tom 12.-13. Zavolej a domluv se. Samozřejmě záleží, jestli na ten screening jít chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
17
16.3.16 20:54

A ten screen holky co to je? To je klasicky ultrazvuk? Pardon asi hloupa otazka ale jsem tehotna poprve a vubec nevim co a jak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7495
16.3.16 20:59

@odule Šla jsem poprvé 11+5, zrovna jsme se tehdy vrátili po pár měsících ze zahraničí a v pohodě. Ani dr. to nepřišlo divné, NT screening jsem v pohodě stihla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58599
16.3.16 21:07
@odule píše:
A ten screen holky co to je? To je klasicky ultrazvuk? Pardon asi hloupa otazka ale jsem tehotna poprve a vubec nevim co a jak..

to je asi nejdůležitější vyšetření - vezmou ti krev (u nás cca 10 tt) a pak jdeš na utz, u nás do 13 tt :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 21:14

Ahoj holky, jsem po MT a ZT, po 5 mesicich od zt jsem nasla //, ihned jsem se objednala k doktorovi, videl gestacni vacek, jsem 5tt, kvuli dvema nepodarenym jsem tam musela jit hned, takze jsem byla v klidu a vedela jsem, ze na srdicko je jeste moc brzo, objednal me za 14 dni…,myslute, ze uz srdicko bude videt? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58599
16.3.16 21:24

@Karolina snažilka může být a nemusí - pokud máš ovulaci přesně, tak ano :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 21:39

@martina.se tak to netusim kdy byla ovulka, kdyz nebude jeste srdicko, co by melo byt videt? Plod,?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11483
16.3.16 21:39

@odule Tak já půjdu proti proudu - šla bych dřív, aby se potvrdilo, že je těhotenství v děloze a není to mimoděložní. Několik kamarádek to prožilo, a u 2 pak prasklo a pak masivně krvácely do dutiny břišní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
16.3.16 22:03

Ahoj, já jsem v 7. tt, původně jsem se objednala k doktorovi až na 11. tt (objednáváme se sami na volné termíny), ale potom jsem zašla druhý den za sestřičkou, jestli to není pozdě a objednala mě na konec 8. tt. To už je prý na ultrazvuku něco vidět a zároveň je čas se objednat na další vyšetření. Tak bych být tebou, šla dříve =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
16.3.16 22:19
@kattie píše:
@odule Tak já půjdu proti proudu - šla bych dřív, aby se potvrdilo, že je těhotenství v děloze a není to mimoděložní. Několik kamarádek to prožilo, a u 2 pak prasklo a pak masivně krvácely do dutiny břišní.

Naprosto souhlasím!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama